BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 4 miesiąc temu #949252 przez Karolincia
Kasia - Dziękuję :) Dobrze, to poprosze Natalię ;) ;)

Emilka - Dziekuję :) Czuję sie bardzo dobrze, najgorsze objawy ciążowe za mną czyli mdłości, wymioty :) Teraz jest tylko ten super czas cieszenia się tym błogosławionym stanem :) Pachwiny mnie tylko ciągną strasznie i podbrzusze jak sie naganiam :) Najważniejsze, że szyjka jest długa i sie nie skraca :) Malutka odwrócona na razie pupcią w dół :) W sobotę mamy usg 4 D - nie mogę się doczekac :) Czuję już kopniaki :woohoo: :woohoo: ie raz mi tak się ułoży, że nacisnie na pęcherz i mam uczucie pełnego pęcherza i musze gnać do wc , albo uczucie jakby mi ktoś tam grzebał :blush:
Jak się czuję w roli mamy? Hmm...powoli sie przygotowuje do tego, już do mnie dotarło, że będe Mamą :) Wspaniałe uczucie, jestem odpowiedzialna, nie tylko za siebie :)
Wyprawka prawie gotowa, zostały tylko na liście do kupienia - wózek, fotelik do autka, łóżeczko, materac do łóżeczka, pościel, ochraniacze na szczebelki, przybornik , komoda z miejscem na przewijak - sam przewijak juz kupiony - czeka :)
Pieluchy tetrowe i flanelowe - musze dokupić, szlafrok do szpitala i pidżama do szpitala po porodzie, którą założe tzn koszula do karmienia :)
Wyprawki juz niewiele, chce mieć wszystko gotowe do końca lutego :) Żeby pozniej na spokojnie sobie prasowac i prać ubranka, posciel :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949254 przez Karolincia
NATALIA - Dziękuję za komplementy ;) Dziękuję za przepis :) :) Wydaje sie prosty :) :) Może zbiore swoje cztery litery i jutro upiekę :) Ile wychodzi pierniczków tak około z tego przepisu?? :)

My choinkę tak samo jak Wy kupujemy 20-21 grudzień bo świeza jest jak co roku ;) Nie moge sie doczekać juz ubierania choinki, strasznie to lubię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949255 przez natB
Karolincia hmmm z 4-5 blach takich większych... no ilościowo kurka z 60 może być... kurka no ciężko mi w sumie stwierdzić, ale tak w sam raz :)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949259 przez Karolincia
Nat Bb - To kurka rurka dużo ich wychodziz tego przepisu :woohoo: Bardzo dobrze :) :)
Powiedz mi Ciebie też tak pachwiny napitalały w ciąży ?? Jak dotykam uda przy pachwinach to mam takie napięte i boli mnie w tych miejscach :/ :( Martwie sie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949267 przez emilia1410
Dzieki dziewczynki za rade;)) no torbiel mam maly wlasnie, bo lekarz mowil ze nie ma sie czym martwic w razie cos. No ale zadzwonie najwyzej do niego albo sie umowie.
Karolincia super ze odnajdujesz sie w roli mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949277 przez Karolincia
Emilia Dlatego jutro dzwonisz do lekarrza i sie do niego zapisujesz !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949296 przez natB
Karolinciaa może mała na jakiś nerw Ciebie naciska?... kurka nie przypominam sobie takiego bólu... ja miałam bóle żeber... widzę, że Ty masz dość nisko brzuszek, ja miałam bardziej wyżej, więc u mnie były bóle właśnie w klatce piersiowej szczerze bardzo bolesne.. jak Ciebie coś niepokoi to też dzwoń po poradę... może się przemęczyłaś hmmm... odpocznij najlepiej :)...

Emilia no i tak trzymaj, daj znać, co Ci powie gin... ja tam szczerze nie jestem do chodzenia do lekarzy, ale jednak jeśli chcę mieć dziecko to często bywam u gin... ogólnie gdyby nie torbiel poszłabym po wizycie popołogowej dopiero teraz... a że miałam torbiel zaliczyłam wizyt w ciągu roku już kilka... teraz 22 grudnia też idę, zrobić cytologię, po receptę na dupka no i zobaczymy, co dalej :)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949298 przez Karolincia
Nat B - A to zle że nisko mam brzuszek?? :( Może i tak..w poniedzialek mam wizyte u ginekolog to mi rozwieje wątpliwości :) No tak....to miaalś bardzo bolesne bóle jak na żebra Ci Władzio naciskał ;) Odpoczywam...;) jak mniej chodzę to mniej boli :) Już nie mogę ganiać z psem 3 razy dziennie na spacer 30 minutowy :( A szkoda bo barrdzo lubie z nim spacerowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949315 przez Karolincia
Dziewczyny co kupujecie Męzom pod choinkę?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949335 przez mala81
fajnie ze tutaj trafilam i fajnie mi sie czyta wasze pogaduchy i szkoda ze sama nie mam tyle czasu zeby czescie sie wlaczyc do rozmowy.pracuje ost tak duzo ze jak wracam do domu to juz mi sie nic nie chce nawet otworzyc lapka czasami......przebywam w Irl obecnie i w sumie od 8 lat... ale świeta tylko w Pl ;) czym sie interesuje moj mezczyzna...to ze kolezankami to juz wiemy ;) jest gadżeciarzem ogolnie lubi wszelkie nowinki techniczne jak rowniez zabawki ale ale takie z gornej polki i wiem ze podoba mu sie np drone (nie wiem jak sie to pisze po naszemu,jak to nazwac ogolnie to taki helikopter na cztery smigla z kamera) no ale na litosc boska nie wydam 600euro bo to sie jemu podoba...co do rózgi niezła opcja ale gdzie ja taka kupie :P...wiec swieta za pasem prezenty kupione dla dzieci w pl i tyle wiecej pomyslow brak :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #949344 przez AnaSylv
Heja Dziewuszki;)
Czytam Was na bieżąco ale już na odpisywanie to brak mi siły...po całym dniu w pracy. Codziennie wstaje o 4.45.

U mnie złe wieści, przyszła @ w poniedziałek i dupa blada :dry:

A z tematów świątecznych, ja ubieram choinkę też tuz przed wigilią. Ścinamy choinkę od mojego męża z podwórka, bo sobie kiedyś nasadzili i teraz są odpowiedniej wielkości :cheer:

Mala czytam twoja historię od początku i trzymam kciuk za Was. Radzić nic już nie będę bo bym sie powtarzała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949353 przez AnaSylv
Miałam iść jutro do ginekologa, w sumie co dopiero byłam ale to jest taka lekarka co pomogła zajść w ciąże moim najbliższym koleżankom. Ale odwołałam z powodu @. Mam dość daleko do niej, no i to wizyta prywatna więc wolałabym, żebym było mniej więcj w połowie cyklu, co by mogła coś tam zobaczyć w środku :cheer: tak sobie myśle, że dopiero w styczniu się do niej zapiszę. A kolejki ma takie...ponad miesiąc się czeka... no ale chwalą sobie ją dziewczyny.

Dzisiaj była u nas moja siostrzenica, kończy zaraz 4 miesiące :cheer: pobawiłam się z nią dziś, ponosiłam, pogadałam :laugh: :laugh: cudna jest, fajne takie bobasy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949360 przez Anielka00
Karolina super brzuszek, tak Ci zazdroszczę :)
Emilia miejmy nadzieje ze w końcu Twoja przygoda z tym torbielem się zakończy.
A mnie boli lewy jajnik to w nim był pecherzyk i owulacja.. nie wiem co się dzieje.. a do okresu 6 dni jeszcze.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949392 przez Karolincia
Anielka - Może po tym pregnylu Cie tak boli, mnie też bolał prawy jajnik po pregnylu przed okresem ...

AnaSylv - Super są Niemowlaczki co? :) :) Jeśli warto to zaczekaj ten miesiac do tej ginekolog na wizytę , może faktycznie będziesz cała szczęśliwa po wizcie i trafiszna tego odpowiedniego lekarza?? :) Współczuję Ci tak wcześnie wstawac !! :( Toż to jeszcze noc !!!

Mała - Aha!! To do Polski przyjeżdżasz tylko od Święta...szkoda trochę co?? Nie tęsknisz za Polską?? :) Hmmmt o może mu kup jakiś gadżet ale w rozsądnej cenie?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949498 przez kasia085
Mala to moze dmuchana lalka:-) wtedy zastapi. Mu kolezkanke:-) oczywiscie zartuje. Ja kupilam mojemu sweterek taki elegancki co by w koncu wygladal w swieta:-)
My choinke ubieralismy zwykle dkzien przed wigilia ale w tym roku ze wzgledu na Jasia zdecydowalismy sie na sztuczna i przywiozl ja kurier i tak zaczelismy ja ogladac, rozkladac wiec zdecydowalismy ze bez sensu ja skladac wiec ubralismy. Ale ciesze sie bo cudowne sa wieczory gdy zapalimy swieczki, maly w pizamkach biega przy nas:-) piernmiczki upieczone, zpolowy porcji wyszlo 37 sztuk:-)
Karolinka mysle ze to wiezadla tak Cie ciagna. Ja tez mialam straszny bol zeber, czasem to az plakac sie chcialo.
Ana Sylv tez mysle ze to po pregnylu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl