BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 4 miesiąc temu #949512 przez Karolincia
Kasia - A ja miałam piec dziś pieerniczki wstałam w całkiem dobrym humorze i co? Oczywiście musiał się zepsuć...moj Przyszły Mąż się postarał i mi go zepsuł...wkurzyłam się na Niego ...wrrrr....
Ojj rozkosznie musi być :) Nastrój cudowny :) Jasiulek przybiegający do Was w pidżamce i podziwiający choinkę :) :)
Ja mojemu też sweterek kupiłam i dwie koszulki z długim rękawkiem ;) Jeszcze myśle nad swetrem ze stójką ;)
Ooo...no prosze a jaki kolor swetra? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949515 przez kasia085
Taki grafit z fioletowa nitka. O tak Jas bardzo podziwia zwlaszcza bombki. Dzis np. W nia wlecial. Szczescie ze jest sztuczna.
Nie denerwuj sie kochana:-) wiesz jak to jest - faceci nigdy nie zmadrzeja;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949518 przez Karolincia
Kasia - Nic mu się nie stało?? :) hehehe :) Mały Łobuziaczek Kochany :) :)
A daj spokój....i oczywiście on chce dobrze dla mnie...wrrrr :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949563 przez Anielka00
Wcześniej tak nie miałam po pregnylu... oby to nie było nic gorszego... a może się udało? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949565 przez Anielka00
Ahh fajny klimacik macie.. juz choinka, super ;) Tak szybko ten czas zlecial.. pamiętam jak witalam Nowy Rok a tu za kilka dni kolejny, wow :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949567 przez Karolincia
Anielka - Ja tak miałam w Pierwszym cyklu z pregnylem, w drugim cyklu sie udało :) Tak jakby jajnik zaczął pracować, nie wiem jak to nazwac ;) Aha..i miałam bardziej obifty i bolesny okres po pregnylu , a potme uz nie miałam wcale :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949578 przez Anielka00
Też miałam bardzo bolesny okres... cały dzień w domu musiałam leżeć :( I za pierwszym razem z pregnylem nic mi nie było, może czasem pobolewał jajnik.. a teraz od trzech dni boli mnie prawie ciągle i raz miałam taki ukłucie, że aż zgięło mnie w pół :p I mam dużo śluzu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949590 przez Karolincia
Anielka - A bolą Cię piersi?? Jakiego koloru jest śluz?? Ciągnie Cię do pachwiny od jajnika??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949596 przez Anielka00
Piersi mnie nie bolą ale one mnie nigdy nie bolą, nawet przed okresem... cały czas mnie boli ten jajnik i czasem ciągnie tak jak mówisz.. a śluz jest biały i jest go dużo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949598 przez Karolincia
Anielka - Kurcze to może się udało :D :D Kiedy powinnaś mieć miesiączkę?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949602 przez Anielka00
Za 6 dni..
Ehh mój misiaczek właśnie wracał do domu i wybiegł mu dzik ;( dobrze ze jemu się nic nie stało ale samochód jest cały do kasacji ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949662 przez Karolincia
Anielka - No to pięknie !!!! :( Przez te dziki tyle nieszcześć jest, ale żeby je odłowić to nie ma kto się tym zając !!!! :angry: :angry: :angry:
To zrób test za 5 dni ;) A w dniu spodizewanej miesiączki idz pobierz krew na beta hcg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949669 przez Karolincia
Anielka test możesz robić 18 dni po pregnylu, bo Ty wieksza dawke miałas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949678 przez Anielka00
Nie no można wcześniej zrobić :) po jednej dawce 10-12 dni a po podwójnej 12-14 ;) Zatestuje we wtorek, jak wyjdzie negatywny no to wiadomo, a jak pozytywny to nie będę się jeszcze cieszyć tylko pójdę na bete i następnego dnia jeszcze raz na bete zobaczyć czy będzie przyrost czy nie :)
No wybijają te dziki wybijają ale ich za dużo jest... A jeszcze gościu, który jechał za moim miśkiem zamiast pomóc to zapytał się czy bierze sobie tego dzika czy on może wziąć... co za chamstwo! I mój się wkurzył i mu posłał wiązankę :p A ten koleś i tak zapakował tego dzika do auta i odjechał... Mówię, że szkoda że nie zapamiętał numerów rejestracji, no ale ciężko myśleć o tym w takiej sytuacji...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949690 przez Karolincia
Anielka - O rany Ci ludzie to idiocieją coraz bardziej !!! :dry: :huh: Co my mamy za społeczeństwo !! TRAGEDIA !! :D
A ja na mojego Przyszłego Mężulka byłam wczoraj wsciekła ale juz mi przeszło....ppffff...wymyslił sobie zakładanie kaloryfera wkuchni ...a dopiero co remont skonczyłr obic i znow rozpieprzanie sciany....wrrr....tzn troche tam bedzie musial domalowac itp :/ ale kurde przed swietami ...wkurzyłam sie..... :angry: :angry: :angry: :angry: Powiedział że on to posprząta , wiec ja umywam ręce :) I chwała Bogu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl