BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 4 miesiąc temu #949086 przez natB
Emilia torbiele trzeba miec pod kontrola, wiec jesli masz plamienia, boli Ciebie brzuch idz do gin... najbezpieczniej, jak torbiel sie wchlonie, a nie peknie... u mnie tez pekla i podraznila mi otrzwna, a to jest niebezpieczne... tez mialam plamienia, jak na @ i mialam okropny bol brzucha... tak z dosw. radze :)..

Sophie
Wladek tez szaleje, jak widzi dzieci... ostatnio bylismy na Mikolaju na Hali Sportowej, bylo kuzynoistwo Wlada i go wzieli ze soba, jak leciala muzyka to tak tanczyl, ze ze smiechu sie poplakalam :P... przychodzil co jakis czas do mnie dawal buziaka i wracal do dzieci, mala pociecha :)... kuzynostwa nablizszego ma 10, wiec jak co jakis czas sie wszyscy zjada to dziecka nie ma :) biega z nimi i sie bawi :)...

Mala dobrze, ze bedziecie mieli chwile na szczerosc :) oby to pomoglo :)... a Ty mieszkasz poza granicami PL? ze lecisz do domu )?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949129 przez Sophie25
NatB supe mały tancerz Ci rosnie :D

Karolincia jak brzuszek rosnie ? :D

moja myszka ma cały czas stan podgoraczkowy i biegunkę kurw... to napewno wina szczepionek tak podziałały na nia Nocka okropnosc wlaczyłam jej bajki o 4 nad ranem i kurde usneła o 5 .20 spałysmy do 6 mam nadzieje ze bd lepiej :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949138 przez kasia085
Emilia uwazam jak Natalia. Powinnas to skontrolowac. Bo torbiel byla duza i zawsze niesie jakies ryzyko.
Mala ja tez dzis pomyklam kupic cos mezusiowi ale ja to w jakies ubranie wbijam:-)
Wczoraj ubralismy choinke ale ubaw przy tym byl:-) Jas wypakowal wszystkie bombki po czym zamierzal je zjesc. Cale szczescie ze mamy plastikowe ale cala buzie mial umorusana w brokacie i sie swiecil. Biegal naokolo choinki uradowany:-) wymeczyl sie tak ze zasnal przed 20 i spal jak zabity do 7:-) dzis pieczemy pierniczki ( dzieki Nat:-) )
Wczoraj maly zrobil kupe a ja ide do niego i mowie-oj bardzo nieladnie, zrobic kupke w pampersa i pytam sie kto tak zrobil -a Jas na to- TATA:-) rozbawil mnie tym.
Wczoraj bylismy na zakupach i maly ma faze na samochodziki i ze byl grzeczny to kupilam mu woz strazacki. Przyszlismy do domu a on mi awanture zrobil ze chce znow na dwor. Histeria. Wiec mowie do niego. Jestes niegrzeczny wiec mama zabierze samochodzik i Jas nie bedzie go mial. A maly na pobiegl do wozka zabral go z koszyka i uciekl do swojego pokoju. Zadziwia mnie ostatnio ze tak duzo rozumie. Wczesniej ciezko bylo sie porozumiec a teraz juz reaguje na polecenia i widac ze wie o czym sie mowi. Czym jest straszy tym wiecej zabawnych momentow sie dzieje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949147 przez Karolincia
Moj brzucholek :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949162 przez Karolincia
Kasia - Fajny ten Jasiulek Wasz :) :) Słodziak :) Kombinator Mały :) Zabrał autko i uciekł do pokoju :) Oo...pierniczki pieczecie ale super !! : ) Podałabyś mi przepis na pierniczki?? :)

Sophie - Mała Bidulak :( :( Strasznie zareagowała na te szczepionki :( Wymęczyłyscie sie obie :( Oby juz było tylko lepiej :( :* Ucałuj Królewne od cioci :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949167 przez emilia1410
No dopiero co bylam u gin, tydzien cxy 2 temu i wszystko ok, mowil ze torbiel sie nie powieksza.
Sophie to nie wyspalas sie na pewno? Biedna mala
Karolcia jaki sliczny brzuszek i jak ladnie wygladasz, sluzy ci to;) tez bym tak chciala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949172 przez Sophie25
Emilcia no chodze jak zombie :P

Karolaaaaaaaaa piekny brzucholeeeeek !!! Ale ma domek Lilka :D :*:*
mała ucałowana ! :)

KAsia skubaniec mały :D najlepiej zwalic na tate haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949173 przez Sophie25
Emilcia biedna TY z tymi torbielem i holernym :/
Idz precz ...
oby sie wchlonał jak najszybciej ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949192 przez Karolincia
Sophie - Dziękuję Ci Kochana :) Taką wille sobie moja Panna Lila buduje :) :woohoo: :woohoo:

Emilcia - Dziękuję Ci bardzo :) Ojj powiem Ci że czuje sie spuchnięta na buzi, zresztą widać na zdjęciu :( Ehh...idz do lekarza bo to niepokojące :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949200 przez katenga
U mnie wyszło spontanicznie dosyć ale wszystko jest dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949206 przez JoanaG

katenga napisał: U mnie wyszło spontanicznie dosyć ale wszystko jest dobrze:)


a propos czego? :huh:





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949215 przez kasia085
Karolinka ale slicznie wygladasz. Ale Lilcia rosnie:-)
Emilia powiem tak - to ze bylas tydzien czy dwa temu u lekarza to nic nie znaczy. Wtedy bylo ok a teraz cos sie dzieje. Ja bym przynajmniej zadzwonila do lekarza zapytac co na ten temat mysli. Przyklad: jak bylam w ciazy z Jasiem w czwartek bylismy u lekarza i wszystko bylo cudownie a we wtorek z rana zaczelam krwawic. Od razu pojechalismy do lekarza i nie sugerowalismy sie ze w czwartek bylo ok wiec teraz napewno tez. Ty masz torbiel, ktory dla kobiety tak jak Natalia napisala jest niebezpieczny i ja bym tego nie bagatelizowala.
Karolinka przepis na pierniczki dostalam od Natalki, ja tylko bede robic z polowy porcji. Moze Nat go tu wrzuci a jak nie to moze mi sie uda:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949217 przez kasia085
Sophie poprawilo sie Zosience? Zawsze boje sie tych skutkow ubocznych po szczepionkach ale mimo wszystko szczepie bo uwazam ze to jednak mniejsze zlo dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949231 przez emilia1410
No mam nadzieje ze sie wchlonie.
Karolincia a juz wszystko ookupowalas wyprawke? I spjak sie czujesz? Objawy jeszcze jakies masz i najwazniejsze jak sie czujesz w roli mamy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949251 przez natB
Emilia troszkę Ciebie szczerze nie rozumiem... nie obraź się, ale jeśli chcesz mieć dziecko, a masz stwierdzoną torbiel i to dość wielką... zaczynasz plamić (przed okresem, gdzie okres sama mówisz masz mieć za tydzień) w dodatku boli Ciebie brzuch to mogła Tobie pęknąć ta torbiel.. a na swoim przykładzie wiem, że to może doprowadzić do stanów zapalnych, co wiąże się dalej z przyjmowaniem kolejnych leków... hmmm oczywiście ja nikogo nie namawiam i nie straszę, no ale i tak się dziwię... nie ma różnicy tak, jak Kasia powiedziała, czy byłaś tydzień, czy 2 tygodnie temu... lekarz to człowiek, który ma Tobie pomóc, a skąd Ty masz wiedzieć, co się dzieje w Twoim organizmie... hmmm

Karolincia bardzo ładny masz ten brzuszek :)... tak się ładnie rozłożył :)

Sophie kurka biedna Zosia :( aż strach myśleć o tych nopach, ale dziecko szczepić trzeba eh... nas też to czeka za niedługo...

Kasia nie ma za co :D :)... już choinkę ubieracie? My w Wigilię ubieramy :)... a pewnie ok. 20-21 pojedziemy kupić, bo żywą :)
To Ci mądrala rośnie :) trzeba wychowywać dzieci, a jak :)..

Karolinciaa to przepis na pierniki... 1 kg mąki, 1,5 szklanki cukru, 1 kostka margaryny, 4 jajka, 2 łyżeczki amoniaku (można nie dodawać, jak kto woli), 2 łyżki kakao, 2 łyżeczki cynamonu, 1 przyprawa do piernika, 200 gr miodu sztucznego :)...

Miód z przyprawami podgrzewasz... studzisz... i później dodajesz resztę składniku... wałkujesz, ładnie wycinasz wzroki no i do piekarnika na 5-10 min w 180 stopniach... muszą być takie hmmm pół twarde, po środku bardziej miękkie :)... najlepiej jakby trochę później poleżały :) tadaaaam :D gotowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl