BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1032020 przez Nowa...
Dziewczyny mnie sutki nie bolą tylko po boku piersi a generalnie to 1 dna. Zawsze mnie ta bardziej boli przed okresem. Eh.. I dziś test owu negatywny. A w ostatnich 2 ch cyklach 10 dc był już pozytywny. Może teraz ten castagnus wszystko rozchwiał. Coś tak myślę, że w tym cyklu owu wcale nie będzie, nawet śluz lipny. Eh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032023 przez nati.olsztyn
Pumcia NatB Jak tam u Was?
Sandrus Mama robiła już test?:)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032024 przez nati.olsztyn

Nowa... napisał: Dziewczyny mnie sutki nie bolą tylko po boku piersi a generalnie to 1 dna. Zawsze mnie ta bardziej boli przed okresem. Eh.. I dziś test owu negatywny. A w ostatnich 2 ch cyklach 10 dc był już pozytywny. Może teraz ten castagnus wszystko rozchwiał. Coś tak myślę, że w tym cyklu owu wcale nie będzie, nawet śluz lipny. Eh...


A może costagnus sprawił że owu będzie z dwa dni później a dzięki temu będziesz miała piękny książkowy 28-dniowy cykl:) Daj czas organizmowi i się nie załamuj:)


magmus Jakie nakładki kupiłaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032027 przez Pumcia
Jestem i ja B)
Magmus jakoś żyje, chociaż dziś w nocy dostałam takich skurczy,że miałam ochotę na pogotowie jechać bo i ból brzucha był jakiś dziwny. Ale zjadłam nospe a nawet 2 i zasnelam - pewnie już ze zmęczenia. Niestety często się budzilam i ten ból nadal był-przestało dopiero rano. Skurcze były nie regularne więc nie pamikowalam że to już czas :laugh:

Milunia- od którego tyg można zacząć rodzić w klinice? Będę wiedziała ile jeszcze sciskac :P

Ale wiecie co? Nienawidzę tych wscibskich, najmadrzejszych ciotek mego męża-cieszę się że im pocisnal. Wiedza ze u mnie koniec ciąży, wyglądam jak wyglądam ale nie chciało mi się na okrągło słuchać-taka szczuplutka byłaś, już zapomnij o swoich ciuchach, oj przutylas sporo, ale duży masz brzuch jak na ten miesiąc, 12 kg przytylas? O Boże jak dużo . . . I tak parę godzin przy stole, najlepsze jest to że ich córeczki nigdy nie wazyly tyle co ja teraz w ciąży więc trochę nie rozumiem po co te dopiepszanie-zwalaszcza że zawsze je lubiłam. Czy to hormony zadziałały że w pewnym momencie już się wlurzylam? Bo w sumie mnie to nie ruszalo cała ciążę :P

DiabełQ ale chyba nie byłaś na diecie na święta? Dyspense dostalas od maratonu ? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032029 przez nati.olsztyn
Pumcia Wiem że to nie do mnie było pytanie ale jak przeglądałam jakiś czas temu stronę waszej kliniki to zrozumiałam ze donoszone ciąże przyjmują- czyli od 37t i 1 dzień już powinni spokojnie przyjmować :)
Obrzydliwe jest takie gadanie ciotek wrrr fuj! Wredne baby!Co mąż im powiedział?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032031 przez natB
Ja jeszcze w dwupaku i padam...Jestem co raz bardziej zmęczona... Myślałam, że wczoraj może juz coś się zacznie, miałam bóle Podbrzusza i krzyża, ale wszystko samo ucichlo...czuje, ze mojemu dziecku jest w Brzuchu dobrze i samo oj na pewno nie wyjdzie... Szczerze żyje chyba tym ponkedzialkiem.. Trudno, jak mam urodzić po terminie to urodze... Byle z mala było super, ja to się mogę męczyć..

Jest godzina 12, ja po spacerze z Wladem, po zrobieniu obiadu PADAM! Zaraz kładę małego na drzemke i wkulne się do wyrka ach...

Ja tylko tak na chwile o sobie, wybaczcie, ale mózg mam zlasowany :S :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032034 przez miśka23
Cześć wszystkim :) Ale tu się dzieje :) Czytam was cały czas i gratuluję zafasolkowanym. Cornic za was mocno trzymam kciuki :* NatB za Ciebie też :* Już niedługo zobaczysz córeczkę i wierzę że będzie zdrowa jak rybka :* Nie wiem co wam jeszcze napisać... Jak po świętach? Najedzone jesteście ;) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032035 przez aggi
Cześć :) Nie wiem czy zdążę nadrobić zanim Maks wstanie. Ale postaram się. Maks już wrócił do zdrowych :) Ja dzisiaj robię sobie dzień dziecka, pochłaniam milkę mmmm :D Nie jadłam słodyczy od 10.02 więc chyba należy mi się :P ale wracam do pracy, nie ma lekko, także od jutra znów zero słodyczy :)

moofka jeszcze raz gratulacje, Ty to masz farta :) :whistle: powiedz kiedy miałaś om? i ilu dniowe cykle? :)

ziajek powiedz że mi się ta milka należała haha :evil: póki wyrzutów nie mam :evil:

nat mocno zaciskam kciuki by Helenka chciała wcześniej wyjść :) szybko i bezboleśnie :)

sandra już 21tc ?! szok :)

nowa proponuję zbadać hormony. może coś masz za wysokie i dlatego piersi bolą.

A u mnie 28dc. Cykl szykuje się 33dniowy wg moich obliczeń. :)
zjadłam całą milkę łaaaaaaaaa chyba rzygnę :P :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032036 przez ziaa
Aggi rozgrzeszam, choć warunkowo! :D Ja też wczoraj opierdzieliłam całe toffifee :D Ale, ale! Po 10 km biegu i siłce gdzie robiłam klate, łapki i brzuch :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032041 przez Nowa...
Dzięki dziewczyny za pocieszenie :kiss: Może macie racje. A piersi teraz zdecydowanie mniej bolą. Może ten castagnus jednak pomaga- bo podobno obniża poziom prolaktyny. Gdzieś wyczytałam, że po tabletkach anty konty może się podwyższać. Szkoda tylko, że znowu ze staraniami się nie wstrzelimy. Bo zaplanowałam tak żeby były 11 dc, czyli drugiego dnia od pozytywu. A dziś nie ma tego pozytywu. Najlepiej to mieć non stop faceta przy sobie ;) Tylko w moim przypadku to niemożliwe. No ale jak będę miała powyżej 26 dc @ to i tak się ucieszę, że wszystko idzie w dobrym kierunku :cheer:
Brown- a jak u Ciebie który masz dzień cyklu :) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032042 przez magmus88
Nati - muszle laktacyjne z Aventu

Pumka - już nieługo a wszelkie niedogodności ustąpią :D

aggi - ciesze się, że z Maksem powracacie do świata żywych :)

Nat - pomyśl, ze to jeszcze maksymalnie kilka dni :) Wytrzymasz! Wierzę w Ciebie :)

Ja robię ostatnie podejście do PITów... mam andzieję, ze wszystko mi ładnie wyjdzie i będę mogła jutro je zawieźć.... Chcę to mieć już głowy. W przyszłym tyg znowu maraton - poniedziałek, środa, piątek i następny poniedziałek - lekarze lub jakieś badania... echhh. Ciąża - stan pełen szczęśliwości ehhe.... gdyby nie te wizyty :D hehehe Ale nie mam co narzekać.... lepiej wiecej niż za mało :)

Dziś ma do mnie wpaść kumpela.... ma jakąś plotkę ehhehe. Pisała czy moze wpaść do mnie... zapytałam się jej, czy chce mi coś powiedzieć :D (z myślą, ze może się w końcu hajtają, bo on kilku lat są zaręczeni, lub może będzie dzidziuś bo on nalega heheh) ale podobno nic z tych rzeczy....

Ziaa a Ty nie masz cor obić tylko po siłowniach chodzić?? ehhehe :) widzę, ze na Ciebie toffifee działa jak na mnie rafaello..... mmm nie odejde jak nie zjem całego opakowania :PP dlatego nie kupuję zbyt często...

Nowa - może wszystko się reguluje. 10 dzień na pozytyw do dość wcześnie :) chociaż wcale nie mówię, ze źle ehhee... także spokojnie. Daj sobie czas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032043 przez Sandruska1995
aggi też mi czas szybko leci :blink: nie wiem kiedy. Ale rośniemy i jest dobrze :)

Dziś mogę powiedzieć - Przeprowadzka zakończona! O 19 oddajemy klucze od starego mieszkania. :woohoo:

U mojej mamy nie ma dalej @ . 18 kwietnia będzie już miesiąc a ona dalej testu nie zrobiła. Nie rozumiem jej :S :evil:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032051 przez Miluniaa
Pumcia 37 i 1 ja tak rodziłam i lekarz mowil jeden dzien i bym byla odesłana ;) kolezanka miala 36 i 5 i odesłali nie bylo mowy o przyjeciu takze jeszcze kilka dni zaciskaj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032059 przez brown24
Nowa u mnie 8dc, castangusa tez łykam, chociaż w święta zapomnialam :side:
Sandra, super brzusio :) a czemu Twoja mam nie robi testu? Troche to nie odpowiedzialne, przeciez ma juz swoje lata..
Nat jeszcze chwila, chwilunia i będziesz miała malenka przy sobie, trzymaj sie:-*
Puma a Ty spakowana do szpitala? W kazdej chwili możesz rodzic ;)
Aggi dobrze ze z Maxiem lepiej, a Ty masz rozgrzeszenie za milkę hehe
Ziaaa Ty strongwomenko hehe, nie kusi Cie tescik zrobić?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032063 przez Pumcia
Milunia ściskam ile mogę ale weź i weź - na szczęście ta noc była spokojna, o dziwo. I mały dał mi się wyspać i skurczy nie miałam - dam radę. A Zuzia sprytna jak mój chrzesniak - na rękach cudowne dziecko, ale spróbuj z nim usiąść hahahaha powodzenia

Nati spoko, ja często pisze ogólnie nie koniecznie do moich konkretnych wredot - ale widzisz super trafiłaś, mi wypadło z głowy ile mam jeszcze zacisnąć nogi. A co u Ciebie ?

Magmus a u Ciebie jak też czas zapiep... Kurde to Ty zaraz wyprawkę musisz szykować-chwal się co już masz :laugh:

Aggi - moim zdaniem to należał Ci się ten złoty strzał cukru, tyle wytrzymać bez słodyczy - pamiętaj i zawsze sobie tłumacz ze organizm cukru też potrzrbuje :P ja zawsze się tak oszukuje hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl