BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1032064 przez Pumcia
Brown tak spakowana, tylko kilka podrecznych rzeczy do wrzucenia w ostatniej chwili mi zostało - po tych nockach zabrałam się o dopakowanie bo wiadomo . . . A co u Ciebie Ponczoszanko ? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032065 przez Pumcia
Nati a mąż do jednej ciotki odpowiedział ze zaraz przyniesiemy wagę i lusterko - zobaczymy kto tu rzeczywiście ma za dużo zbędnych kilogramów :P A to taka młoda ciotka- która ma bzika na punkcie własnej figury więc akurat u niej lepiej dowwlic nie mógł he he

Przepraszam dziewczynki ze tak odpisuje post po poście ale pisze z tel i boję się ze zaraz ZNÓW mi coś wetnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032067 przez ziaa
Hahahah Brown, ładne żarty z tym testem! :laugh: Przypomnę CI tylko, że tydzień temu mój progesteron wynosił 1. ;p :evil: :whistle: Także zostawię sobie ten test na zamiesiąc a dziś idę do gina ;) Ten jest ordynatorem w szpitalu, to chyba się zna na rzeczy i coś poradzi :whistle: mam nadzieję ;p Bo styczeń na narodziny dziecka jakoś tak mi sie podoba, prawda Milunia? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032068 przez Miluniaa
Ziajka wg mnie najlepszy miesiac jaki mozna sobie wymarzyc ;) Z noworodkiem i tak siedzisz w domu, a na wakacje juz bedzie bobasek taki fajniusi :D jeden minus tylko ze przed wyjsciem trzeba ubierac, a takiego maluch to troche ciezko ;) Takze trzymam kciuki za Wasze starania ;) oby owocne
Puma jeszcze 2 dni i sio na porodowke ;d;d a rodzisz sama czy z mezem ?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032069 przez Nowa...
Nefri- mam do Ciebie pytanko odnośnie castagnusa bo go poleciłaś :) w związku z tym chciałam się dowiedzieć czy u Ciebie po nim nie miałaś problemu ze śluzem? Ja z tym raczej nie miałam problemów a teraz to lipa jest, więc i ze staranek nic z tego miesiąca. Chociaż piersi już wcale nie bolą :cheer: Ziaa także, mam nadzieję, że i ja się załapę do was na styczeń :) bo grudzień przepadł :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032070 przez magmus88
Pumka - nie mam nic jeszcze tak szczerze mówiąc oprócz kilku ciuszków :D Powoli muszę się zabrać za jakieś kompletowanie hehehe. Za pościelami się rozglądam... kocyk z wózeczka mam już też "powiedzmy" upatrzony ehhehe. Myślę, ze jak już zacznę tak na poważnie kupować to już pójdzie :)

Ty za to pochwaliłabyś się zdjęciem pokoiku :PP

Nowa - hm... a ja czytałam że castagnus poprawia śluz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032077 przez Nowa...
Zrobiłam dziś test owu i niestety dużo słabszy niż wczoraj. A to oznacza, że w tym miesiącu owu wcale nie będzie, bo nawet śluz już typowo niepłodny. Wkurzyłam się bo tak ładnie mi te testy owu przed zastosowaniem castagnusa wychodziły. :dry: Nie pozostaje nic innego jak czekać na @ i oby kolejny cykl był lepszy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032078 przez natkka
Cześć Dziewczyny :) dawno mnie tutaj nie było :) Próbuje was nadrobić ale mam do przeczytania 1000 postów :woohoo: więc powoli doczytuje korzystając z chwili kiedy Tosia śpi :)
U nas jest różnie, chociaż mała śpi w nocy 6-7 godzin więc nie jest źle :) niestety znowu zaplątała się u nas ta potworna bakteria clepsiella :/ ale na szczęscie leczymy się w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032083 przez aggi
Witam się :) Wpadam szybko między robieniem obiadu a praniem :D

ziaa noooo elegansio dzisiaj już nie ma słodyczy :silly:

magmus dopiero wypełniasz pity ? :D My już zwrot dostaliśmy :lol: na wyjazd czerwcowy kasiurka jak znalazł :whistle: imię wybrane? czy przeoczyłam? :)

sandra piękny brzuch :) chyba Ci go rozsadzi zanim mała się urodzi :D

brown pierwszy cykl z castagnusem? Trzymam kciuki :)

pumcia jak słyszę hasło 'organizm potrzebuje cukru' to mi się nóż w kieszeni otwiera :evil: :evil: :evil: bo takie hasło moja teściowa używa milion pińćset razy na dzień jak tam jesteśmy i chce faszerować mi Maksa. ughh. zobaczysz jak będziesz matką :evil: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: szybko zmienisz zdanie :evil:

milunia akcja z szumisiem bezbłędna :evil:

nattka dużo zdrówka dla Tosi :) Pokaż nam księżniczkę :) !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032088 przez magmus88
Nowa... piszę to nie pierwszy raz i z tego co wiem nie tylko ja.... nie wszystkim wychodzą kreski na testach jak malowane.... Jak dobrze pamiętam to Pumcia nigdy wg testów nie miała owulki.... U mnie wychodziła bardzo sporadycznie. W miesiącu kiedy się udało to totalna klapa była z krechami. Wrzucałam testy nawet tutaj i wspólnie stwierdziliśmy, ze raczej owu nie była. A jak widać... jednak była i skończyła się owocnie. Więc błagam Cię... nie wierz ślepo tym paskom....

Aggi - heloł :D Co do PITów... wypełniam już któryś raz i za każdym razem wychodzi mi co innego.... i dlatego już nie mam z nimi siły... ja sama mam 3 pity i to każdy inny.... jeden z umowy o prace, drugi umowa zlecenie a trzeci to i to ;/ ech już nie mam sił.
A imię mamy takie robocze... ale myślę, że już ostanie :) Bartosz :) mój mały kochany Bartuś :) Od razu te imię we mnie "strzeliło" jak lekarz powiedział, ze chłopiec :D przez myśl przeleciał mi jeszcze Michał, ale został Bartuś :)

Milunia - hahaha no, ze też szumiś musiał się "popsuć" akurat wtedy ehehehhe. Dobre :D

Natka no właśnie.... po takim czasie do nas zawitałaś, i to bez zdjęcia?? No wiesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032092 przez aggi
magmus aha ! Kurka to nieźle. Ja w sumie rozliczalam męża a on miał 3 papierki do wyliczenia. Imię ładne :-) mi się przewijał Dominik całą ciążę, ale S nie chciał ;) przy drugim się uprę żeby chociaż na drugie było Dominik :p czemu to sama nie wiem :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032099 przez Nefri
Nowa ja nigdy dużo śluzu nie miałam, ale na poprawe pilam sienie lniane. W cyklu, w ktorym zaszła, czyli z castagnusem, miałam dużo śluzu jak nigdy. A może po prostu owi będziesz miala później, w 10dc to trochę wczesnie, wiec spokojnie czekaj. A może przegapilas już owu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032100 przez magmus88
Aggi - ja zawsze rozliczałam nam PITy... i raczej bezproblemowo. Tylko w tym roku jakieś to wszystko pomieszane :) Mam nadzieje ze w końcu mi się uda.... a jak nie to pod koniec miesiąca w markecie będą rozliczać za darmo....

Dominik też mi się podoba.... ale kojarzy mis ię ze znajomą DOminiką... a to już nie do końca dobrze mi się kojarzy :D hehehe Z imionami tak jest.... że zawsze się z kimś kojarzy ehehhe.... i później ciężko wybrać :)

Poza tym mam dylemat.... muszę sobie z fotolii wybrać obrazek jaki będę chciała umieścić na szafie..... i już dostaje do głowy :( za dużo tego wszystkiego....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032104 przez Wietrzyca
Nowa, mi też nigdy testy owu nie wychodziły i zawsze byłam tym zestresowana, czy to dziś ta najciemniejsza kreseczka, czy nie dziś? A rzucić tym :P Mój mąż lepiej wiedział, kiedy ja mam owu, niż ja, bo ja na te paski patrzyłam, a on nie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032115 przez nati.olsztyn
Pumcia Swietnie mąż ciotce powiedział! ;)
U mnie dziś 6dc-@ już się kończy. I powiem Wam, że ten kubeczek menstruacyjny to dla mnie świetna sprawa :)bardzo fajnie się sprawdził.

A z innych rzeczy to wczoraj popołudniu zaproponowałam Misi, że może od teraz cycuś będzie tylko do spania? Zgodziła się więc dziś pierwszy dzień bez "cycy" bo drzemkę zrobiła sobie na podwórku:) Jestem z niej taaaaka dumna!:) Tylko raz wpadła w małą histerię, ale na moje słowa ( kilka razy powtórzone) : " umowiłyśmy się, że cycy będzie tylko do spania" uspokoiła się i poszła bawić. Powiem Wam, że to niesamowite:) Raz już próbowałam to zrobić jednak wtedy to chyba bardziej ja nie byłam na to gotowa. ;) Dziś cieszę się baaaardzo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl