BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1032140 przez natB
nati oddam brzuszek nawet za darmo :D ale zawartość jest moja :D heh

ziaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do brzuchola to ja się dziwię małej, że chce tam siedzieć :P... Szuka wyjścia i nie może trafić hah :D musze jej chyba poświecic latarka :D

My planujemy wyjazd taki konkretny na początku września :).. Taki wiecie jechać i się wybyczyc... Może morze? Ze względu na małą o jej plucka, ale to jest kwestia jakiś tam moich,, głęboko,, ukrytych planów :)

W dodatku na 17 kwietnia dostaliśmy zaproszenie na poprawiny, od koleżanki z pracy :).. Mój mąż jest jej przełożonym, wiec myślę że to stąd, ale dziewczyna bardzo miła i w sumie dzięki temu, że będąc na stażu na prawdę dużo chciała się u nas nauczyć, pomagała i na prawdę była mega kumata ma teraz po mnie stanowisko i prace ;)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032142 przez aggi
moofka Ty to spadówka grudniówki zakładać! :evil: :whistle: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032144 przez Nowa...
aggi- a jakie miałaś dawkowanie tego oleju ;) ? spróbować nie zaszkodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032146 przez aggi
nowa na śluz bierze się 1500-3000 mg dziennie. Ja miałam w kapsułkach i bralam 2000mg. Od 1dc do owu i odstawic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032150 przez magmus88
O ziaa - dodałaś posta tak jak ja i dlatego mi umknął :D

Strasznie się cieszę, że trafiłaś na dobrego lekarza - poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne :)
Masz się pojawić w szpitalu podczas okresu? Jeśli tak to ja też już to przerabiałam... Najgorsze są tylko badania podczas okresu ;/ wiadomo, dla lekarza moze to normalne ale dla mnie to było bardzo krępujące.

Nowa - sorki... chyba Ciebie okłamałam hehehe. Pisałam, ze costangus poprawia śluz - źle mówiłam.... costangus źle wpływa na śłuz a wiesiołek poprawia :) czyli oeparol :) Aggi w dawkowaniu leków jest specjalistką hahah wiec się jej słuchaj ;))

natB - fajne jaja sobie z nas robisz, że masz rodzić :D ze zdjęcia wynika, że jeszcze z dwa miesiące Ci zostały ehhehe. A tak serio to mega śłiczny, zgrabniutki brzusio :) Ale co się dziwić przy takiej kruszynie :)

A z tymi kwiatami to masakra hehehe. Mi wczoraj mąż mówił, ze u nich w biurze, też stał wielki, pięny bukiet róż.... że koleżanka dostała od mężą, kurier przyszedł do pracy - a nie ma niby urodzin ani żadnej rocznicy.... to ja się śmiałam, że teraz inne babki będą miały o czym gadać :D że pewnie coś przeskrobał hahaha

Ja odświeżam moje ogłoszenia na OLX hehehe. Przeglądam, robię nowe zdjęcia, może coś ruszy :) W końcu muszę wykorzystać na coś mój cenny, wolny czas heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032159 przez Gosia 2712
Hejka :) sorrka ze sie wam tak wtracam w watek :P ale chcialam sie zapytac czy ktoras z was nie potrzebuje moze duphastonu? Zostaly mi 3opakowania i nie mam co z tym zrobic i z checia sprzedam ;) gdyby ktoras byla zainteresowana to piszcie na priv :) aaaa doloze jeszcze gratis jedno opakowanie tylko zaczete bez 5 tabletek

Dziewczyny trzymam kciuki za was i pozdrawiam

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032160 przez Nowa...
Magmus- nie ma sprawy ;) może nigdy jakoś dobrze z tym śluzem nie miałam, ale w tym cyklu to kiepska sprawa :whistle: To też od przyszłego cyklu wiesiołek do 10dc i dalej cały czas castagnus :lol: co ma być to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032165 przez brown24
Magnus a ja mam wrażenie ze odkąd lykam castangusa mam duzo więcej śluzu :) może na mnie działa inaczej.
Nat malutki piękny Helenkowy brzusio :) nie dziwie się że czuje się w nim bezpiecznie;)
Ziaaa pieronie super ze trafilas na takiego fachowego gin.Mam nadzieje ze teraz pójdzie u Ciebie szybko:) i widzimy sie na stuczniowkach lub lutówkach, pamiętaj! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032169 przez Julka1987
Brown, a Ty ten Costagnus bierzesz na obniżenie prolaktyny, czy w jakim celu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032170 przez brown24
Julka nie, ja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pumcia jak tam ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032171 przez magmus88
Brown podbijam...

Pumcia i Nat - jak tam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032174 przez natkka
Juz się poprawiam ze zdjęciem :)
Moofka gratulacje :) póki co niestety nie doczytałam tych 70 stron :( mała potrzebowała trochę uwagi no i byłyśmy na usg bioderek :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032175 przez nati.olsztyn
Gosia Co u Was?:)
Natka Śliczna księżniczka:)
Nat Pumcia Jak tam u Was??? Czekam na wieści.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032176 przez magmus88
Aaaa natka dzięki :D śliczna księżniczka!!! :) A jaka wystrojona! No Pani wiosna wypisz, wymaluj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032180 przez Pumcia
Hej DzieFczynki :kiss: Przed chwilą sprawdzałam - główki jeszcze nie widać :whistle: dziękuję za czujność :P

Ziajek ej to super wiadomość-trafić teraz do dobrego lekarza graniczy z cudem więc cieszę się że Ci się udało i powidzenia :laugh:

Nat - Ale masz mały brzuszek :silly: Mi też już do przodu poszedł i się obniżył- w sumie spoko bo lepiej mi się oddycha :cheer: tylko te skurcze w nocy mi spać nie dają :S i śpię ostatanio na czuja :P

Wybaczcie dziewczynki ze tak na szybkiego ale pilnuje chrzesniaka i pisze na telefonie więc ciężko was nadrobić :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl