BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1032118 przez moofka
hej :)

Pumcia u Ciebie wredne ciotki a u mnie wredna nietopera :pinch: do tej pory pamiętam jak mi powiedziała że prędko w stare dzinsy to nie wejdę :blink: a ja się wbiłam w rurki w rozmiarze 34 miesiąc po porodzie :lol: także niech takie baby spadają na bambus :side:

aggi to jest szansa na grudzień? :whistle:

Sandrusia a mogę wiedzieć ile Twoja mama ma lat?

Nattka poka poka Tosie, popieram dziewczyny w tej sprawie :) zdrówka dla Was :kiss:

Nati o wow długo karmisz Misie :whistle: ja odstawiłam Zośkę jak skończyła 8 miesięcy a niedługo po skończeniu roku zrezygnowała też z mm.

laski zaszalałam i mam suwaczek :woohoo: w zapeszanie nie wierzę ;) beta z wczoraj ponad 700 i jutro idę sprawdzić jak przyrasta :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032124 przez Julka1987
A ja dziewczynki czekam na niedzielne testowanie. Czas tak szybko leci, a na razie bezowocne starania. Umówiłam się ze swoim lekarzem, że jak ciąży będzie brak to po @ będziemy monitorować jak jajeczko wygląda i rośnie w ciągu cyklu. Będę musiała biegać na usg co 2 dzień, ale co tam :) w razie co zamówię sobie też infolic i będę czekać na cud. Wiem, że pijecie jakieś ziółka, ale ja mam przed nimi obawę, że mi zaszkodzą, a nie pomogą. Ale cieszę się, że wyzbyłam się u siebie dewotowania i ciągłego rozmyślania o ciąży, liczenia wszystkiego. Wiem, że jak ma być to będzie, a jak nie to na siłę nie da się natury zawsze przezwyciężyć :)

Jakie macie plany na majówkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032126 przez ziaa
Cześc Dziewczynki! :D

NatB jak się masz? Co tam Helenka ma w planach? :)
PUmcia a jak Szymek, dzielnie się trzymacie i kulacie?
Miśka fajnie, że nas odwiedziłaś! ;)
Niagara jak się masz? B)
Ogólnie dziewczyny pochwalcie się brzuszkami, pokojami i wszystkim :D i aktywujcie się tu trochę wszystkie!!! :evil: :evil: :evil:

Ja mam za sobą wizytę u nowego lekarza. Jestem zachwycona panem doktorem! Ogólnie złapał się za głowę co to na mnie wypróbowano w ciągu ostatniego roku, że nie dostałam zastrzyku zanim zrobiła się mi torbiel, że nikt nie pomyślał by dać mi progesteron na II fazę cyklu bo może tylko to jest problem, ze kazano mi brać norprolak na tak nieznacznie podwyższoną prolaktynę i w ogóle masakra :dry:
Plan jest taki, że mam wszystko odstawić, dosłownie wszystko i czekać na spontaniczną @. Jak przyjdzie to od razu do niego zadzwonić i połozy mnie w szpitalu na kilka dni i porobi szczegółowe badania, które mają dać obraz mojego organizmu. Tak wiec pewnie nie będę styczniówką bo to się tak przeciągnie, ale za to luty mam nadzieję,że będzie mój :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032127 przez magmus88
Pumcia - takie gadanie to chyba ludzie mają we krwi.... Jak to sie mówi: Nie pamięta wół jak cielęciem był.... One też (w większości) były w ciąży i założe się, ze nie każda wyglądała jak modelka w trakcie ciąży.... Ja tego nie rozumiem... przecież to normalne, że przybieramy na wadze, puchniemy.... Sporo kobiet, które wychodzą ze szpitala po porodzie szybko dochodzą do swojej wagi :) to jest FIZJOLOGIA. Ale wiadomo, lubią nas tym wkurzać :)
Po mnie to póki co spływa bo ja i przed ciążą byłam pulchniutka więc dla mnie to już bez różnicy w tym momencie ehhe...

No moofka - faktycznie wczesny ten suwaczek hehehe. Ja chyba po 10 tyg zakładałam.... tak się bałam i nie umiałam w to uwierzyć.... A na lipcówkach to jeszcze później się pojawiłam hehehe. Takie wiecie, głupie moje myślenie ;)

Julka - trzymamy kciuki i nie daj się zwariować :)

nati.olsztyn - no to robicie z małą postępy :) Gratulacje.

Mój siostrzeniec jest wielkim fanem Pociąga Tomka - i dziś pojechał z mamą i babcią na wycieczkę do Krakowa - pociągiem właśnie :D Siostra posłąła mi zdjęcie.... Radość dziecka jest nieoceniona :) Dziś chyba padnie wieczorem z nadmiaru wrażeń :D

Ok, do sklikania się :) Idę gotować zupcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032128 przez Nowa...
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) Wczoraj jakiś gorszy dzień miałam :dry:
Nefri- nie robiłam testów od samego zakończenia @, więc nie wiem. Zrobiłam w 10dc i wyszedł z dwiema kreskami,ale testowa jaśniejsza od kontrolnej- czyli negatyw. Jeżeli ostatnio miałam tak krótki cykl to nawet 2 faza była krótka. - 22 dniowy cykl- zważywszy na to, to owu wcale nie była wcześnie :silly: Został mi ostatni test owu i więcej ich nie kupuje, bo tylko w głowie mieszają :whistle:
Kupiłam sobie kwas foliowy i oeparol- podobno na śluz pomaga :) i od @ będę go brała do 10dc. Może i mi pomoże na śluz :) Stosowałyście? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032130 przez nati.olsztyn
moofka Mary 26 kwietnia będzie miała 2 lata:) Przychodzi czasem, tuli się i całuje cycy przez bluzkę, mówi " mój cycy" po czym idzie dalej do swoich spraw;)

Ziaa To fajnie, że lekarz przypadł Ci do gustu. :) Wierzę że Ci pomoze i tak jak piszesz luty będzie Wasz!!!:)

nat Masz rację , nie ma co planować;) Chociaż teraz może jednak coś zaplanuj, powiedz głośno tak żeby księżniczka usłyszała to może zechce Ci te plany pokrzyżowac i wyjdzie wreszcie;) A tak poważnie to akupresury na niej próbowałas?;)

Magmus Dzięki!:) Dzieciaki uwielbiają jeździć pociągami. U nas też był mega szał jak pierwszy raz jechaliśmy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032131 przez natB
ziaaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A dziękuję, że pytasz :D.... wiesz, co ja od dłuższego czasu nie mogę się porozumieć z moją córą :D także ma mnie w głębokim poważaniu ;D :blink: :blink: :blink: i nie wiem, czy w ogóle coś planuje i kiedy :lol: :lol: :whistle: :whistle:

natinono podziwiam kochana za karmienie :)... jeeery też mi się tak marzy z małą... ale wyjdzie w praniu, nie planuję nic a nic :)

pumciaeeeeee no właśnie magmuś dobrze gada, nie pamięta wół, jak cielęciem był...

julkaz racji tego, że moje plany w ostatnim czasie ciągle się ,,psuły" to nie planuję, co na majówkę będziemy robić... ja się będę cieszyć, jak będziemy we czwórkę w domu... oooo to jest takie moje małe marzenie...

ziaaa zaraz Ci wstawię mój brzuchol, jak chcesz.... wskakujesz na moje miejsce? jeśli oczywiście księżniczka Helena je ustąpi komukolwiek hah :D :woohoo: :woohoo:

nattkakuuurczę zdrówka dla małej.... czekamy na zdjęcia...a jak tam porody na marcówkach? wszystkie rozumiem już rozpakowane?

moofkagratki za betę :D... czekamy na kolejne wyniki i koniecznie zdjęcie z groszkiem :D :D :D :D

miśka odzywaj się póki masz czas :D :D ... wszystko już gotowe?...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032132 przez Julka1987
Nowa.... ja tylko od zeszłego roku kupuje pregne plus co ma też kwas foliowy dobrze przyswajalny i w razie co Infolic sobie kupię na następny cykl na jajeczka lepsze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032133 przez natB
ziaa special for You :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032134 przez nati.olsztyn
nat Zazdroszczę brzuszka! Przeslicznie wygladacie!!!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032135 przez ziaa
NatB oj dziękuję za foto! Czuję się zaszczycona :D :woohoo: Śliczny brzuszek i dalej malutki! Brzuszek pięknozja, nie dziwię się, że w tym ciasnym mieszkanku Helnka postanowiła sie zbunkrowac :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Julka my mamy wyjazdowe plany na majówkę :) Zamawiam piękną pogodnę i ruszam do szwecji :)
nattka i milunia pokażcie księżniczki :woohoo:
nati.olsztyn dzielna córunia i mnie mniej dzielna mama! :)
Aggii a Ty co? Z milką w kącie siedzisz?? :D :whistle:
moofka a kiedy wizyta? Beta super :D i suwaczek piękny, ja tam w żadne zabobony nie wierzę, zrób sobiedwa nawet! :D Dzis się uśmiałam jak znajoma w pracy opowiedziała, ze robiła mężowi wyrzuty, bo dostała w bukiecie kwiatów również jakieś w kolorze żółtym, a te oznaczają zdradę! :woohoo: :S :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032136 przez nati.olsztyn
ziaa A propos tych kwiatów to niektóre baby to nie mają się czego czepiać! Nie dostałaby wcale - źle, dostała- też źle! Nie lubię takiego gadania.
A Twój lekarz naprawdę konkretny. Super. :) Kiedy się @spodziewasz?

Kurczę, nie nadążam za Wami. Zanim odpisze to pojawiają się nowe wpisy na które wychodzi ze odpowiadam zanim się pojawiły...;) sorki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032137 przez aggi
Czołem :-)

magmus właśnie tak jest. Powiesz imię a mąż skojarzy Ci z kilkoma osobami. I już obrzydzi na amen :p

nati masz bardzo mądrą córeczkę :-)

moof szansa jest ale wątpię :-) musiałabym mieć mega farta :silly: suwaczek boski :woohoo:

ziaa nooooo elegansio że w końcu trafilas na człowieka z powołania!!!!!!! A ja nie siedzę z milka :p tylko na śniadanie zajadlam uwaga... ser z musztarda! Tak mi się kwasnego ostrego zechciało! :blush:

nowa olej z wiesiolka na śluz bierze się od 1dc do owu i odstawia. Bralam pół roku przed Maksem ale nie zauważyłam efektów.

nat nooo jeszcze troszeczkę kochana :-) piękny brzucholek :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032138 przez ziaa
nati.olsztyn spodziewałam się jej w poniedziałek ;p teraz nie wiem kiedy się łaskawie zjawi. marzy mis ie by była szybko i bym na spokojnie ogarnęła @ i szpital przed półmaratonem, ale to to tam wie ;)
Podziękowania: Sander

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032139 przez ziaa
No Agii powiem Ci, że pouczyłam przy tym lekarzu od razu to, że chce pomóc. Jak przy moim edokrynologu któremu ufam bezgranicznie. To jest budujące :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl