BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1031969 przez moofka
Nat kurka ale Ci nerwów dokładają :( oby się samo zaczęło przed czasem :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dziewczynki życzę Wam kilku dni spokoju :kiss: i żeby Wam brzuchy nie rosły od jedzenia tylko od czego innego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031975 przez natB
Moofka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzięki dziewczyny za wsparcie :).. Ja po prostu chce, żeby to się wszystko szczęśliwie skończyło, tylko tyle bym chciała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031978 przez niagara
Nefri mi mówili dokładnie odwrotnie, że ważniejsze jest wchodzenie, ale Nat pewnie nie ma w domu windy więc tak czy siak musiałaby wchodzić i schodzić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031981 przez nati.olsztyn
Niagara Śliczny suwaczek. :)
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031983 przez Sandruska1995
Wesołych Świąt :)

niagara ładny suwaczek. :)

Moja koleżankę puścili do domu . Serduszka jeszcze nie widać ale nic nie zrobili . Za 3 tyg ma iść go ginekologa . Oby wszystko dobrze było a ci lekarze to szkoda słów.

My na święta nie mamy nic , przez tą przeprowadzkę. M brat z narzeczoną nas zaprosili jutro na śniadanie także pojedziemy nie będzie sami siedzieć .
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031985 przez nati.olsztyn
nat Trzymaj się cieplutko Kochana! Tulę Cię mocno! A zachowanie Twojej gin.- PORAŻKA i bardzo przykre!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031990 przez aggi
Dziewczyny kochane nie nadrobie narazie ale przesyłam świąteczne buziaki :* i babę orzechowa:-) czestujcie się :-) miłego dnia!


Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1031999 przez Miluniaa
Jak tam świeta ? :)
Ale mi dzieciaczka w te swieta wynosili :D Zuza zadowolona i mama tez w koncu moje rece odpoczeły ;p
Tylko babcia w szoku, ze jak nosi jest super a jak usiadzie to jest wrzask :laugh: a jak tłumaczyłam to mi nie wierzyla to sie sama przekonala ;p Zuzka taka towarzyska, ze nie spi wcale siedzi za stolem razem każdy zaczepia to ona uradowana jak przestaja sie nia interesowac to wrzask i tak w kolko :D:D

Pumcia jak tam sie czujesz??
NatB jeszcze w 2 paku ?
Sandra Ty juz masz polowe ciąży :ohmy: A pamietam jak dzis jak sie dowiedziałas;p A jak mama ? Pisałaś ? Bo albo nie pamietam albo mi cos umknelo ;p
I jak zareagowalana wiesc o wnuczce ? :D:D
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #1032001 przez Sandruska1995
milunia no połowa :woohoo: A u mamy @ nie ma , test robi jutro - wytrwala kobieta :laugh:
A mama bardzo zdziwiona że córka. Oczywiście jeszcze jest stwierdzenia że może się zmienić :cheer:
Dziewczyny jak jest z ruchami na początku? Czuję regularnie od 17 tyg. A dziś cały dzień ani razu. :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #1032002 przez nati.olsztyn
Sandrus Może zjedz coś słodkiego i się połóż. Wtedy maluch powinien się uaktywnić. A może być też tak że jest tak ułożony ze kopie w łożysko więc nie czujesz.
A mama rzeczywiście wytrwala kobieta. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1032004 przez Sandruska1995
nati.olsztyn właśnie mała nie reaguje na słodkie ale jak się położyłam to kopala. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1032005 przez nati.olsztyn

Sandruska1995 napisał: nati.olsztyn właśnie mała nie reaguje na słodkie ale jak się położyłam to kopala. :)


To cieszę się, że zareagowała:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1032008 przez Nowa...
Dziewczyny może mi coś doradzicie. Zawsze miałam tak że mnie bolały piersi przed okresem tak z półtora tygodnia wcześniej, ale w dniu gdy okres przychodził-ból mijał, ale po tych tabletkach nie bolały mnie 2 miesiące, a teraz przed okresem zaczęły boleć i niestety nie przeszło w dniu @ ani do dziś. Ciągle mam takie nabrzmiałe, twarde i bolące :S Co może być tego przyczyną? i co mogę z tym zrobić, bo mam dosyć :dry: A jutro 10 dc i powinnam mieć test owu pozytywny , Okaże się czy będzie pozytywny, czy castagnus coś przesunął

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu - 8 lata 4 tygodni temu #1032015 przez ziaa
Cześć Pięknozje! :D

Wszystkiego dobrego po Świętach - tak na cały rok akurat będzie! :D

Nowa ja miałam 2 cykle kiedy piersi mi tak dały do wiwatu, sutki to bolały jak ise na nie spojrzałam :( I okazało sie, że to wysoka prolaktyna, może u Ciebie też coś takiego?

NatB - jak sytuacja? :)

Mnie od 3 dni brzuch boli jak na @, ale jednak w tym miesiącu sie samoistnie nie pojawiła, choć już powinna być :( Gdyby nie ten niziutki progesteron to bym pewnie miała nadzieję, a tak to lipa i zbędne czekanie. Jutro gin to coś zaradzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 tygodni temu #1032017 przez magmus88
Hej hej :)

Co tam słychać u Was? Po Świętach?? :)

Ja objedzona jak nie wiem :P kulam się już po podłodze heheh

Sandra - czekamy na wieści od mamy :PP

Ziaa - znam ten bół z nieregularną @.... miałam tak praktycznie całe życie :( To jest straszne. We wcześniejszych latach lekarz faszerował mnie tabletami anty... co prawda był okres ale żadnych plusów poza tym..... póżniej brałam co miesiąc luteinę. I to trochę uregulowało @.... Po luteinie okres już raczej przychodził w miarę regularnie. Ale naprawdę, wiem co to znaczy czekać na @. Inne dziewczyny... koleżanki narzekały, ze znowu mają @... a ja tylko czekałam aż w końcu przyjdzie..... były takie momenty, że okres miałam 3 razy w roku....

Nowa - na piersi nic nie pomogę bo od kilku miesięcy sama cierpię :( dokładniej na ból sutków ale i sama sobie pomóc nie umiem heheh
Co prawda, położna ostatnio poleciła mi takie nakładki dla kobiet karmiących, które mają problem z pogryzionymi sutkami.... Kupiłam na necie, niby fajne ale nigdzie w tym nie wyjde ;/ strasznie widać pod bluzką.... chyba, ze ktoś ma malutkie piersi i to jakoś wygląda... ale u mnie jak takie wystające czopki :D

Dobra, zmykam siebie ogarnąć i mieszkanie ogarnąć bo po 12 mam mieć gościa heheh. Ciotka od męża ma wpaść... bo przyjechała do rodziców na swięta i dziś już wraca do siebie i przed wyjazdem chciała do nas wpaść bo jeszcze nie była :) Wszystko fajnie, a my w trakcie remontu ehehhe

Ok, do usłyszenia kobietki :) Ciekawe jak tam NatB... Puma a Ty jak tam :PP
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl