BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1029811 przez cortezia
Cornick jestem z Wrocławia mogę Ci podać fachowców od prenatalnego usg. Ja miałam trzech prowadzących ciążę z córcia i tych trzech ze względu na to Że było podejrzenie u niej choroby podali mi adres do nich. Dr. Jarosław Bal w Poliklinice na Grobli ul. hirszwelda 1. A jeszcze tak dorzucę że jestem od Nat B i niedawno coś tu naskrobalam. Nadal się staramy o drugą dzidzie.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029812 przez cortezia
Aaa no i jeszcze drugi yam lekarz na Grobli który też potrafi dobrze zrobić to usg dr Robert Woytoń

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029813 przez Sandruska1995
aggi od małego mam słabe zęby i bardzo podatne na psucie. Idę leczyć a za jakiś czas i tak się psuje. Mam coś z działami chyba i to ciężko wyleczyć. :( idę dziś do dentysty o 18 bo musiałam iść do szkoły i czekam aż M wróci i zostanie a małym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029816 przez martyna_z
Sandruśka Ty to musisz uważać na te swoje zęby. Młoda a protezę będziesz musiała nosić ;-)

Cornick
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Julka ja 7.03 mam zrobić betę znów. Nie wiem czy nie poczekam dłużej trochę bo po ostatnim wolę oszczędzić sobie stresu i rozczarowania.

Dziewczyny ja staniki kupuje w Cubusie. Mam 65G albo 70 F. Tam są różne rozmiary i ceny nie są takie straszne a i promocje często. Jakościowo też mi pasują.

Byłam na usg I wszystkie trzy pęcherzyki pękły mimo że się zapowiadał tylko jeden. Koło 7.03 mogę robić betę ale nie wiem czy pójdę. Za dużo stresu. No i na przyszły cykl recepta na clo. Endometrium ładne. Gin powiedział że ładnie reaguje na leki więc można jeszcze parę razy spróbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1029820 przez niagara
Jestem i ja :laugh:

Martyna to może trojaczki będą hihi :laugh: A tak serio to trzymam kciuki :)

Cornic dziewczyny już tyle napisały, ciężko coś dodać, bądźcie dzielni :)
Sandruśka masz pecha dziewczyno i zęby takie słabe :blink:

Ziajka no widzisz, znaczy, że ziólka działają, to super :) oby następna @ już nie przyszła ;) A jak przygotowania do półmaratonu?

Ja za tydzień powinnam dostać @, 3.03. Nie testuję, czekam.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Po za tym nie zauważyłam u siebie żadnych oznak działania ziółek :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1029823 przez ziaa
Niagara a Ty pijesz ziółka w tym cyklu czy zaczynasz od następnego? Bo jeśli pijesz to powiem CI, że ja też zdecydowanie bardziej czułam mój organizmy w tym cyklu. Praktycznie cały miesiąc odczuwałam podbrzusze w środkowej części, albo kłucie jajnika, albo ból sutków właśnie. Mam wrażenie, ze to właśnie ziółka tak działały i liczę, że były to znaki przywracania harmonii :)
Oj tak ziółka super działają, jestem bardzo zadowolona :) i tak, oby następna @ już nie przyszła, tym bardziej, że będę obniżała prolaktynę :)

O! Dziękuję, że pytasz :) Przygotowania do biegu trochę marniej niż wcześniej, bo mniej biegam, ale 4 razy w tygodniu jestem na siłce, wzmacniam się :) Bieganie trochę siadło bo przez wprowadzanie łóżek do oferty sklepu zawsze wracam do domu jak już jest ciemno, a u mnie takie leśne tereny więc słabo biegać po ciemku. Zostają mi weekendy tylko, ale zaraz mam nadzieję zacząć nadrabiać ;)


No to Martyna my bardzo pozytywnie patrzymy w Twoją przyszłość i mocno trzymamy kciuki za powodzenie, prawda dziewczyny?? :silly: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029826 przez magmus88
Hej :)

U nas w pracy panuje choróbsko.... 3 podopiecznych na 20....

O cornick - pracujesz w zawodzie?? Nie znam bartona :) muszę wypróbować :) Co do staników to ja póki co jestem wierna panache.... ale minimum 200zł nie moje.... z tym, że ja pod biustem mam 85 a miaska też H...

aggi - opona to opona ehhehe niestety.... mało kto chce uwierzyć, ze jestem w ciąży.... a jak mowię, ze prawie w połowie to w ogóle oczy wystawiają jak nie wiem ehhehe

Matko, kogo moje oczy widzą :D Pati :D no pogoń tam Joanne.... leci w kulki i tyle :PP heheh Fajnie, ze masz już wszytsko.... ja nawet pół ciuszka nie mam dla maluszka ::(

Zia - znam tą radość z @... też praktycznie nigdy nie miałam jej samej z siebie.... zawsze jakies leki...

nat, cornick - trzymam kciukasy za Wasze wizyty :)

niagara - tak na marginesie.... mnie do dzisiaj strasznie bolą sutki :D :whistle: :whistle: :whistle:

martyna... w cubusie są duże miski ale przy małym obwodzie.... wiec dla mnie klapa :(

Ja niedawno wróciłam z pracy.... zaprosiła mnie dzis koleżanka do siebie... ale na 20.30 :blink: powiedziałam jej, ze to trochę za poźno jak dla mn ie haha ale dam jej jeszcze znać.... Słuchajcie, jak ja chodzę po 22 spać.... to po 21 biorę już kąpiel i przygotowuje się do spania :D hehehe po prostu ta ciąża wymaga od em nie tyle spania hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029828 przez martyna_z
Ziaa właśnie widzę że pozytywnie. Szczególnie Niagara :silly: zobaczymy. Co ma być to będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1029832 przez brown24
Nat czekamy na relacje po wizycie ;)

Martyna super wiesci.Trzymam kciuki za pozytywną betę :) :laugh:

Ziaaa pieronie! cieszę się ze u Ciebie @ bez wywoływania się pojawiła.Następnej juz może nie być przez 9mscy :laugh:

Magnus dawaj foto to zweryfikujemy ta
Ciążową oponkę :laugh:

Sandra przekichane masz z tymi zębami.Może ubieraj kask do zabawy z małym :cheer:

A u mnie 5dc ,dzisiaj dopiero zrobiłam badania, wyniki mieszczą się w normie, po ovu robię progesteron i prolaktyne i
później do ginki na konsultację :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029835 przez niagara
Ziaa Tak, piję już ziółka, zaczęłyśmy w tym samym cyklu ;) Ja to właśnie nie mam za wielu nowych objawów, ale i tak mam nadzieję, że działają ;)
A w półmaratonie moja siostra biegnie i namawia mnie :blink: :laugh: hahahaha :laugh:

Magmus hihi czy Ty coś sugerujesz? :P no chciałabym, nie powiem, ale się nie nastawiam ;) :laugh:

Martyna ja też mam czym oddychać :laugh: :blink: :woohoo: 65H :blink: :laugh: :side: Biustonosze kupuję w esotiq lub triumph, fakt ceny czasem powalają :pinch: A o Cubusie nie wiedziałam, że mają tam takie mniej standardowe ;) :P muszę zobaczyć koniecznie :)

Ja wczoraj robilam prolaktyne i progesteron, jutro ide wyniki odebrac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029836 przez Sandruska1995
Szkoda gadać o moich zębach. Zostanę szczerbata. :laugh:

Jutro na 10 mam przyjść do dentysty. Brzuch mi twardniał i bolał. Ale wypiłam magnez i przeszlo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029847 przez natB
Cornick?? odezwij się...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A tak baaardzo kiepsko sypiam, chyba mnie już stres bierze powoli, co to będzie eh...

martyna3mam kciuki :)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1029854 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029860 przez magmus88
Cornick - mam nadzieje, ze Pani doktor wlała w Ciebie trochę spokoju :) bo stres nie wskazany. Cieszę się, ze trafiłaś na profesjonalistę! :) Pięny brzusio! Jak ja Wam zazdroszczę takich pięnych, okrąglutkich brzuszków.... U mnie tak jak mówiłam.... OPONA :D może w późniejszym czasie się zaokrągli... bo póki co ciąży nie przypommina hehehe

Nat - mała już pokaźnyxh rozmiarów :)

Ja miałam dziś sen.... że byłam na badaniach prenatalnych - już wiem, ze będzie dziewczynka ehhe ciekawe czy się sprawdzi :D i najlepsze jesti to..... że waży już 4100 ahhahahha. To do porodu miałaby chyba z 8 kilo hahahha. Mam nadzieje ze ta czesc snu sie nie sprawdzi hahaha

Ja mam dziś wolne... mezus ma na 14. Zjedlismy razem sniadanko - jajeczniczkę :) ja się wzielam za sprzatanie a maz pojechał na przegląd z moim wozem :)

Poza tym musiałam dzwonić do vectry is traciłam prawie godzinę z życia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029861 przez natkka
Na szczęście Dziewczyny jesteśmy już w domu :)
Jeżeli chodzi o bakterię to tak mi powiedział lekarz, bo oni leczyli ją na ecoli a miała jakąś inną. Powiedział jednak, że on nie wierzy w wynik badań bo mała dobrze reaguje na antybiotyk. Naszczęście chyba faktycznie miał rację bo kontrolny posiew wyszedł jałowy :D
Nat super, że mała się wierci to fajne było uczucie :) ma nadzieję, że z Helenką jest coraz lepiej :)
Dziewczyny muszę wam się pochwalić, zostało mi 1,5 kg nadprogramowych kilogramów :D dawno nie czułam się tak szczupło :P co prawda chciałabym schudnąć trochę więcej i dojść do 60 :D ale migę na to poczekać :P
moofka czekam na zdjęcie pokoju Zosi :D
cornick - bardzo mi przykro, przytulam. Mam nadzieję, że to póki co tylko takie tcze gadanie.
magmus - ja mam duże piersi więc wszystkie moje staniki kosztuję kupę pieniędzy. Najtańsze staniki znalazłam w esotiq :) zwłaszcza, że robią często promocję :)
Martyna mocno zaciskam kciuki :) u mnie jak dwa pęcherzyki pękł to się okazało, że mamy Tosię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl