BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 2 miesiąc temu #1029984 przez Miluniaa
Pumcia do usług :) Jakbys kiedys potrzebowała jeszcze "wsparcia" wal do mnie jak w mur :laugh:
Ziajka pięknie to wyglada ale ja to musze mieć czekolade takie zdrowe jedzenie mnie nie kusi pewnie kwestia wychowania i tego co w dziecinstwie sie jadlo ... ale za to mala chce wychować na w miare zdrowym jedzeniu, marze o tym zeby nie lubiła czekolady bo ja to przesadzam moge sie zywic slodyczami...
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029985 przez ziaa
Julka a czym "kleisz"? Jabłko je zlepia?
Ja do tej pory robiłam z masą krówkową, ale bardzo chciałam z niej zrezygnować i akurat banan się świetnie spisał :)

Milunia, ja właśnie jestem z tych co bardzo nie lubią czekolady! Słodycze owszem, ale czekolada to za karę ;p :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029987 przez Julka1987
Ziaa czasem samym jabłkiem.zmiksowane jabłka to mus i klei tak samo jak banan.musi być wszystko mokre:)mi właśnie bardziej z jabłkiem smakuje bo banany czasem mdłe są.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029988 przez Pumcia
A ja zaraz upiekę Katarzynki :evil: :whistle: :woohoo:

DiabełQ a myślałam, ze znasz inny sposób - robiony samym lakierem bez hybryd :) taki co podałaś tez znam :P
A wiesz co ? Kupiłam lakiery matowe-piaskowe . . . ale szajs - brzydko wyglądają . . już zmyłam :whistle: :evil:
A ombre robisz gąbką czy pędzelkiem ? :evil:

Milunia to ja podziękuję za takie wsparcie wiesz ? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029989 przez ziaa
OO to rewelka Julka! Na pewno następnym razem wybuduje jabłko, dzięki :D

Pumcia UWIELBIAM Katarzynki!! :D Bez czekolady oczywiście :D Adres znasz, jak upieczesz to podeślij :pinch:
Kurcze Szatanku, ja robię hybrydy, nie wiem czy wyjdzie ze zwykłego lakieru bo on to się raczej rozpłynie... Ja mam top matowy i daje rade, szczególnie jeśli ciut zmatowię kolor bloczkiem polerskim :D

i znów ciągle się śmieję na chińczyka :laugh: :laugh: :laugh:

EDIT! Robię pędzelkiem, gąbka jak robiłam raz czy dwa to palce uwalone naokoło, że hej ;p
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029990 przez Julka1987
Ziaa z jabłkiem więcej roboty, ale pycha wychdza:) staram się jeść zdrowo i różne cuda wymyślam:)
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029991 przez Nefri
dziewczyny, a te platki to surowe, czy wczesniej podgotowane? czyli to bez jajka jest tak?
Ziaa a jak dajesz mase krowkowa to taka kupna, czyli z cukrem?
Julka na zlepienie tylko to jablko tak? bez masy krowkowej?
chyba dzisiaj zrobie te batony:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029993 przez Julka1987
Nefri może być tylko jabłko. Jak nie będzie Ci się chciało zmiksować możesz podgotowac obrane i pokrojone jabłka. Będą miękkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029996 przez Pumcia
Kochana może być w czekoladą, ale musiałabyś się nią najpierw wysmarować hahahahaahhahahahahah :woohoo: :evil:
A ja myślałam, że śmiać się na chińczyka to mieć minusy w oczach :laugh: :laugh: :laugh:
Kurcze ja chyba tez zrobie te ciacha, nie piekę ciast bo . . . nie, to chociaż to :whistle:
Nie chciałam juz męczyć moich paznokci żelami, hybrydami itp wiec sprzedałam cały sprzet razem z lampą . . . więc nie będzie pikowanych :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029999 przez magmus88
Hej hej :)

Jak tam się po sobocie czujecie??

My byliśmy na urodzinkach siostry :) Mój siostrzeniec jest taki słodki! Taki kochany! :) Mam nadzieje że mój dzidziuś też będzie takim słodziakiem :) że mamy to w genach z siostrą hahaha

wróciliśmy po 22... Nawet mi się spać aż tak nie chciało :D

Dzś z mężem odbijamy sobie walentynki... idziemy na obiad do meksykańskiej restauracji.... mmm jak ja lubię to jedzenie :) Później chyba pojedziemy do marketóe budowlanych pooglądać co tam ciekawego maja hahahah. Musimy się powoli przygotować do remontu... zobaczyć, czy kafle które mamy na podłodze jeszcze znajdziemy w markecie bo pradopodobnie nam się zniszczą przy remoncie :( i będzie trzeba kilka sztuk wymienić. Tego się najbardziej boję... Bo cały przedpokój wymienić to byłby kosmos... nie wchodzi w ogóle w grę...

Innego dnia musimy się wybrać do hurtowni płyt mebvlowych - też pooglądać co mają ciekawego hehehe, bo mąż będzie budował mi szafę :) i muszę wybrać co będzie mi się podobało....

Kurcze, smacznie wyglądają te Wasze batoniki!!! Robiłam kiedyś podobne ciasteczka owsiane... mmmm ale mi smaka narobiliście :)

Pumcia, jak się czujesz?? JAk tam Szymuś?? I jak tam siostra??
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030001 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030003 przez majka1987gnoWlkp
Niagara, ziaaa zapraszam.. 50 km od Poznania :-) Gniezno się kłania :-)

Co do tych ciasteczek wyglądają bosko!!!
Co do paznokci.. Uwielbiam się bawić ale nie mam na to czasu.. A co do uwalonych paznokci przy ombre laski na necie dookoła paznokcia dają klej magik.. Jak przeschnje malują i później schodzi taka " skórka" z niego ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030004 przez ziaa
Nerfi tak, to zupełnie bez jajka :) Tylko płatki (górskie, surowe, ale możesz je podprażyć na suchej patelni, nie mogą być błyskawiczne), bakalie i banan :)
Ja kupowałam gotowa krówkę z bakalandu bo miałam przetestowaną konsystencję. Taka domowa z karmelu i śmietanki to niestety trochę loteria co do konsystencji (przynajmniej w moim wykonaniu :lol: ), a jak będzie za luźna to nie zwiąże batoników. :whistle: Batony zrobione? :)

I co Szatanku? Chcesz katarzynkę czy zrobiłaś sobie batoniki? :) Ja myślę, że los jest przewrotny i Tobie trafi sie taki spokojny słodziak, a niech Ci będzie :D

Majka ja jestem wielką fanką magika do wszystkiego :D Ale jakoś z paznokciami nie chce mi się babrać ;p Ostatnio jestem właśnie fanką koronek malowanych ręcznie i to jakos tak mogę dłubać, a ombre na szybciocha, pędzelkiem wolę ;p
Jak się masz? Jak Twoje dziewczyny? Mam nadzieję, ze wszystkie z Tobą włącznie wychorowane! :)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030005 przez Sandruska1995
Witam. U nas dziś piękna pogoda . Słonce, nie ma wiatru, idziemy na spacer jak zjemy.

Dziś nie gotuje obiadu a teściowa dzwoni do M i mówi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1030008 przez brown24
Ziaa pieknie wygladaja te batoniki i tak zdrooowwooo :lol: :evil: ale ja tam wole jednak zwykłą szarlotkę :woohoo: :laugh: jaki masz rapitograf? bo planuje kupić, a zastanawia mnie czy tusz się nie rozmazuje na lakierze i jak z zasychaniem ? :P
Pumciaa możesz spróbować pikowania z tasiemkami do zdobień, nakładasz jedna warstwę lakieru, później naklejasz tasiemki po skosie żeby towrzyły romby , 2 warstwy lakieru, i do lampy i sciągasz.. tylko że to właśnie w hybrydowych... nie wiem jak w zwykłych :whistle: a, co do ombre to pędzelkiem , gąbeczką do podkładów, albo aplikatorem do cieni z gąbeczką :laugh: i na upaćkane skórki klej introligatorski, wikol lub właśnie magic :silly:


Pumcia Chcesz nam powiedzieć że chodzisz jak KACZKA :laugh: dbaj o siebie, bo nie mały wysiłek Cię niedługo czeka :whistle:
Magmus my też planujemy mały remont, także znam ten ból :P
Sandra odpoczywaj i wykorzystaj swojego na maxa :laugh: B)

A u mnie dzis 8dc a juz zaczynam czuc jajnik, coś szybko hmm, ale ostatnio mam straszną chcice :laugh: więc niech ta ovu bedzie kiedy sie jej podoba :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl