BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 tydzień temu #1034684 przez Miluniaa
nati bo mam problem zeby go wlozyc tzn czuje caly czas ta koncowke raz tylko udalo mi sie tak wlozyc zeby nie bylo dyskomfortu , a jak probuje glebiej to odczuwam bol...
No i jeszcze wyciaganie... nawet jak scisne to ten obwod ma taki ze jak wyciagam to boli juz probowalam na wszystkie strony ale nadal mam dyskomfort przy wyciaganiu...

magmus zrobiłam ciacho ! Pycha! ps a ile sie naszukalam proporcji w necie ;d;d;d Ale wyszlo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034686 przez natB
A u nas dalej cd docierania się z Helena.. Powiem Wam, że jest zajebiście ciężko :D.. Ale staram się nie załamywać.. Mała miota mi się przy cycku, czasem jest tak, że jak jej szybko leci to ma nerwa i płacze.. Staram się przed karmieniem ściągnąć ręcznie pokarm na pieluche, gdziekolwiek, ale to niewiele daje, bo mam strasznie dużo pokarmu..

Mowie Wam istny sajgon..Mała w dzień jest bardzo aktywna... W sumie jej aktywność głównie polega na marudzeniu tak na prawdę.. Ale jak to mówią co nas nie zabije to nas wzmocni :) UF

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034689 przez nati.olsztyn
milunia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034690 przez magmus88
Milunia :) gdzie fota :D cieszę się, ze smakowało ;) Jest to bardzo proste ciasto, nie trzeba wiele pracy a jest smaczne :)

Można też robić w mniejszej blaszce i np z połowy porcji.... bo to jednak jest duża porcja :)

Z kubeczkami Wam nie pomogę bo to dla mnie czarna magia jest hahaha

Nat - to chwilowe (mam nadzieję :D) hehehe już niedługo będzie tylko pięnie i kolorowo haha. Tzn tego Wam życzę :) Pochwal nam się tą Twoją księżniczką ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034691 przez natB
Ja bym się bała,.ze ten kubeczek włożę i nie wyciągnę heh :P.. Zabawa widzę na całego, ale pewnie jak Dor wejdzie wprawę jest tak jak z
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


magmus ja się cieszę, że Helena rośnie i będzie juz coraz łatwiej ;) tak było z Wladem heh :P... Mój malz o trzecim mówi, ale ja na prawdę wymiekam heh :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034693 przez Miluniaa
nat jak Helenka urosla :woohoo: to juz nie noworodek tylko dziewczynka :kiss:
magmus fotka bedzie obiecuje ale teraz trzymam swojego oseska i jedna reka pisze :evil:
No i w koncu zaczeła byc grzeczna ale chyba zabek idzie bo na dole ma biala kreske ;p ale jak dotykalam to nie czuje nic twardego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034694 przez Miluniaa
nat dopiero doczytalam 3 ?????????????????????? :woohoo: ja nad 2 sie powaznie zastanawiam i sama nie wiem ale 3 to nie wchodzi w gre, podziwiam takie mamuski ja to bym chyba nie dala rady ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034695 przez natB
milunia popukaj delikatnie łyżeczka :) szybko, jeśli to ząbek :)
Oj tak mała rośnie, dziś oczarowala naszych znajomych, jak byli u nas na grillu, a Wład w wujku znalazł kompana do zabawy :P
To był udany dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034698 przez magmus88
Faktycznie nat :) Mała wygląda na tym zdjęciu na dużą dziewczynkę :)

My dziś do obiadu mieliśmy roboczy dzień - ja prasowałam, przy okazji oglądałam gre o tron :P
Mężu montował ledy w szafie
Tak, wiem... dziś niedziela :D ale wcześniej na to nie byłoc zasu hehehe

Po obiedzie pojechaliśmy do parku chorzowskiego... Byliśmy na koncercie kapeli z naszych młodzieńczych lat hahaha. Powspominaliśy czasy jak jeździliśmy na różne festiwale... a później pojechaliśmy jeszcze do sklepu i w końcu udało nam się kupić aparat.... Obiecałam sobie, ze kupimy aparat jak będę w ciąży :) No i udąło się. A teraz się przyda bo jedziemy pod koniec miesiąca na komunie... więc wypróbujemy hehehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034699 przez Nefri
Magmus a czy Tobie lekarz nie mowil, że masz się oszczedzac? a Ty z tego co piszesz ciagle cos robisz ;)
Nat no bywa ciężko z takimi maluchami, zwłaszcza, że ostra zawodniczka Ci się trafiła, ale to minie. Mi też było ciężko, chociaż Eryk to aniołek, ale teraz jest super. Masz dobre nastawienie, to najważniejsze. A Helenka faktycznie duża dziewczynka, przynajmniej na zdjęciu.
Ja się zaraz postaram wrzucić moich chlopakow.
Moj mąż w ten weekend kręcił teledysk do numeru z ich nowej EP, i Tymek miał w nim swoj udzial :) jak już będzie gotowy to się Wam pochwale.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034701 przez Nefri

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034702 przez Sandruska1995
Napisałam i skasowało mi post O NIE ! :evil:

To w skrócie. Wróciliśmy dziś do Niemiec, podróż męcząca. Upał i straszne korki. Jechaliśmy 12h. W tym utknęliśmy na 2h bez ruchu na autostradzie w korku . Temperatura była +27 stopni , myślałam że padnę. :sick: Idę spać . :whistle:

A na ślubie byliśmy. Pokazę Wam zdjęcie Moje z M , i mojej siostry z moim synkiem,


Tak tak rośniemy coraz bardziej :P Ostatnie USG już 25 maja :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034703 przez magmus88
Nefri no widzisz.... ciężko mis ię oszczędzać jak fizycznie mi nic nie dolega! Czuję się fantastycznie można powiedzieć.... (żeby nie zapeszyć oczywiście)

Teraz mały mi chce zrzucić komputer z brzucha heheh tak fika :)

Ślicznych masz chłopaków :) Twój mąż gra w kapeli? Jakiej? pochwal się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034707 przez aggi
Czołem! Nadrobie was jak mały spać pójdzie ;) nie wyspalam się.. to był intensywny weekend zaczynając od piątku i kończąc na dniu wczorajszym ;) padam na cycki :p a @ wcale nie ulatwiala. Jak będzie ładnie to mam w planach rower z maksem dziś :-) może się uda :-) muszę się wziąć za siebie .. znów.. kolejny raz :p miłego!wpadne później poczytać i poodpisywac :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034709 przez Miluniaa
witam sie z rana ... ledwo zyje bo mala dzisiaj wstala o 6 i wiecie co ? cudownie jest sie obudzic z placem w oku albo nosie no bomba i jeszcze dama z siebie zadowolona :whistle:

magmus specjalnie dla Ciebie fotka ale niestety to juz ostatki jakie udalo mi sie uchwycic :whistle: :evil:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl