BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 tydzień temu #1034711 przez Nefri
MAGMUS to jest strona zespolu whitecrosses.pl
do posluchania sa stare numery, nowe beda wydane przez wytwornie z uk, wiec chlopaki nie moga ich zamiescic na stronie, ale pewnie za miesiac bedzie ten clip ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034722 przez ziaa
Heeelllllooooołłł WRÓCIŁAM!! :D :evil: :evil: :evil: :evil:
Urlop to cudny wynalazek :D
Brown to kilka setek kilometrów dalej, piękny Goteborg! :) Uwielbiam to miejsce, pełen cywilizacja ma mnóstwo właśnie takich miejsc jak na force gdzie poprostu bierzesz pełny oddech i odpoczywasz :) Grile nad morzem, spacery po skalistych wzgórzach, lasy, jeziora no cud miód! :D

A teraz co komu pamietam! :D
Sandra pieny brzuszek!
Aggi jedziesz maleńka! Dosłownie - na przejażdżkę rowerem i w przenośni - z powrotem do formy! :) A może złaski swojej wybierzesz się do tego doktorka co tam miałaś go w styczniu ogarnąć??? :whistle: :evil:
Pumcia - jak się macie? Poznaliście się już z synusiem? :cheer: Monsz jeszcze z Wami czy już wyjechał? DAWAJ FOTE! :D Plissss :D
NatB Faktycznie Helka to juz duża panienka! :) Jejku śliczne te Wasze cudy! :)
Nerfi Twoi Panowie tez przystojniaki! :) Jak praca nad nowym domkiem?
Niagara jak sie masz? Jak sklep z ciuszkami? :)
O matko Magmus jakie pyszności! :silly: Wszystkiego najlepszego!! I marsz na kanapę polezeć!!!

No nic starające się, jedziemy z tym koksem dalej :D Ja mam urodziny w maju, mój monsz ma urodziny w maju, wiec może 3 miesiące mi starcza na zajście i będzie junior z maja :whistle:

U mnie @ brak, test negatywny. Czyli wszystko wskazuje,że potwierdzi się wstępna diagnoza doktorka, że gnębi mnie pco z cyklami bezowulacyjnymi. Własnie czekam na jego decyzję cóż tu ze mna zrobić. dziewczyny buja się któraś z was z pco? Udało się zajść? :huh: :dry: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034723 przez Pumcia
Ziajek łelkom hołm :evil: ależ Ci zazdroszczę tego odmóżdżenia :silly: mamy się . . . Jako tako, Mały czasem daje czadu, zwłaszcza w nocy, dziś też marudny od rana. Ja już sama Mąż musiał wracać, miesiąc urlopu się skończył. Mama do mnie wpada, od następnego poniedziałku weźmie urlop i zostanie u mnie 2 tyg. W sumie spoko, bo KotA sama dostanę, nic nie mogę zrobić, mało jem i czuje się trochę osłabiona. A poza tym zaj.... :P
A z foto to zobaczę co da się zrobić :side:
Kurczę a co to te pco? Zara doczytam :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034727 przez Pumcia
Proszę ciotki
Podziękowania: niagara, Miluniaa, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034728 przez Pumcia
ło :)
Podziękowania: niagara, aggi, Miluniaa, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034729 przez Pumcia
Niedługo kasuje :whistle:
Podziękowania: niagara, aggi, Miluniaa, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034730 przez aggi
ziaa widziałam tu gdzieś wątek o ciąży z zespołem policystycznych jajników. poszukaj, dziewczyn tam multum było.

nie nadrobię was :( Maks już wstał, a ja ledwo dałam radę kilka rzeczy zrobić.. ujowy dzień.

Miłego ! Postaram się później nadrobić wieczorem, albo jutro....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034731 przez ziaa
Pumcia Śliczny synuś! :) Taki grzeczniutki i spokojniutki, po tatusiu widzę :woohoo: :evil: :kiss:
Gdzie, gdzie Aggi ten wątek?? B) Bo ja wpadłam na ten gdzie jest tylko 88 odpowiedzi... Jakbyś wpadła na niego to daj znać :woohoo:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034732 przez Nowa...
Ziaa- ja kiedyś czytałam o ziółkach o sroki na kefeterii i tam było mnustwo dziewczyn z pco i z sukcesami pojawiały się u nich 2 krechy :)
Dodi- jak sytuacja się przedstawia?
Ja dziś biorę 7 dzień ziółka- i póki co zauważyłam to już wczoraj zaczął się dość ładny płodny śluz. To oby za kilka dni była owu - choć po ostatnim to sceptycznie jestem do tego nastawiona...
W każdym razie staranka wczoraj rozpoczęte :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034733 przez Nowa...
Pumcia- maluszek słodziutki- aż bym go :kiss:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034734 przez Pumcia
Milunia a może Ty nie taki kubek włożyłaś ? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034735 przez natB
ziaaeuh euh pco... kurna życzę Ci, żeby jednak tkwił w czym innym problem... dobrze, że masz dobrego gin... liczę, że Wam się niedługo uda... zresztą cioctka NatB też jest z maja ^^ :D :D :D

pumciaale słodki Szym ^^ taki anioł, jak moja Helena śpi ^^ :D... a tak istny diabeł :D wręcz szatanica z niej :evil: :evil:

ej ej doszła chusta :D... kuurna, ale się zajarałam :P... Hela też... także od dziś ćwiczymy, łamiemy chustę i podbijamy świat ^^ :D.. podobno jak na pierwszy raz wyszło mi bardzo dobrze, motałam raptem 3 min :P...muszę ją bardziej dociągnąć, nóżki wyżej i bliżej siebie i będzie cacy :D

Paaatrzcie i podziwiajcie hehehe :P :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034736 przez natB
Nefrijeery Twoje chłopaki mają takie same oczka :D... zresztą chyba są bardzo podobno do siebie ^^ <3

miluniabłaaaaaaagam nie kuś tymi słodkościami :D... ja staram się ograniczać troszkę, jak karmię euh euh...

sandran pięknie Ci w ciąży :) na prawdę... a jak się czujesz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034737 przez ziaa
olaboga jeszcze się pomęcze :sick: Pan doktor bardzo chce zrobić mi wszystkie badania i na razie jeszcze czekam na @, aż sama się łaskawie zjawi. Niech ją szlak!! Podbrzusze boli mnie niemal codziennie :( Tymczasem śmigam na kontrolne badanie tarczycy, bo przez telefon doktorek stwierdził, że może mi się tu coś rozregulowało i stąd problem. :whistle: następne decyzje w środę lub czwartek :dry:
Nati a Ty z racji zawodu masz może jakieś info odnośnie pco?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1034738 przez Sandruska1995
natB Gdyby nie ta pogoda było by bardzo dobrze . Dziś u nas prawie 30 stopni , nie ma czym oddychać. Siedzę w domu . :) Od jutra ma padać- i oby się nie zmieniło. :) A i dziękuję :)

pumica ale słodziak :woohoo:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl