BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1034765 przez niagara
Cześć Dziewczyny ;)

Magmus też byłam dzisiaj na badaniach krwi ;) przy okazji miałam usg i oto mój młodszy Skarb :laugh:

Załącznik nie został znaleziony



Pumcia ślicznego masz synka :woohoo:

Któraz jeszcze pokazywała maluchy, ale nie pamiętam :blink:

Ziajka sprzedaż w internecie bardzo kiepsko nam idzie, ale jedziemy na targi do wroclawia 22.05 i teraz w niedziele 15 na Wolny Targ do kórnika, może coś się ruszy :pinch:

Sandrusk moja jest z 29 sierpnia. Powiem Ci, że też pokupowałam letnich ciuszków i bez sensu. Ciepło było, fakt, ale noworodka nie ubiera się w krótkie rękawki, mi położna przynajmniej nie kazała. Przydały się więc tylko cienkie body z długim rękawem i półśpiochy lub rajstopki.
Podziękowania: Sandruska1995, Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034768 przez Miluniaa
magmus taki najzwyklejszy w swiecie serniczek, ktory jeszcze mi nie wyszedl bo mala przeszkadzala :evil: no i z tego wszystkiego zapomnialam o polewie :laugh:
Pumcia najpiekniejszy chlopczyk na sledziowie :P
niagara jaki maluszek jejuuu ale zarysy czlowieczka sa :)
nat a co tam u Helenity ? Przybiera troche? Tak szczerze mowiac jak wstawiasz zdjecia to Helenka nie wyglada zeby cos jej dolegalo... Pisz koniecznie kiedy bedzie operacja bede sie modlic od rana...
brown zawsze jak cos chce do Ciebie napisac to przypomina mi sie jak Cie wrzesniowe czy październikowe mamuśki nazwaly :laugh: sorcia ale nie moglam sie powstrzymac... :lol:
Widzisz jednak nie umiesz bez nas zyc i musisz byc na forum :D A nie tam jakies glupie przerwy z nami czas szybciej plynie :P

A wiem zapomnialam mialam napisać , że absolutnie sie nie zgodze, że noworodka na krotko sie nie ubiera ;) kochana moja od samego poczatku byla bardzo lekko ubierana, a teraz smiga na krotki rekaw i bez czapek, ja hartowalam od poczatku, a moj osesek nigdy (odpukac) kataru nie miala co juz u kolezanek albo katar albo choroba i tak w kolko ;)
Podziękowania: niagara, Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034769 przez dodi
Nowa tak intensywne staranka z pilnowaniem dni plodnych to ok 6-mcy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034771 przez ziaa
Niagara śliczny maluch! :D Szkoda, ze nie idzi eod razu super, ale trzymam kciuki. Domyślam się, że masz ciezko bo z tego co widzę konkurencja ogromna. Z Twoim asortymentem chyba też jest cieżko w internecie ze względu na brak narzędzi do reklamy i sprzedaży co? Na ceneo raczej Was nie szukają, pozycjonowanie na frazy czy inne takie też chyba kiepsko, co? Mam nadzieję, ze lokalnie zgromadzisz sporo stałych klientek i marketing szeptany zrobi swoje :)
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034772 przez Julka1987
Nowa ja 8 dc, żyję i mam się dobrze, a nóż się w końcu uda:) zaczęłam ćwiczyć Chodakowską dla lepszego krążenia ;)

Niagara cudowny widok ;) zazdroszczę wręcz ;)
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034784 przez Nowa...
Julka- u mnie też 8 dc ;) a Ty też pijesz ziółka, dobrze pamiętam- jakieś różnice zauważyłaś póki co? Ja robię testy owu - bo po ostatnim to nie mam pojęcia jak to będzie i czy będą dni płodne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034787 przez Julka1987
Nowa piję tylko Inofolic:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034793 przez dodi
cześć laski
niestety @ dzis w nocy przyszła ... jest mi przykro :( chyba już nie będzie mi dane być mama po raz trzeci ... buu...
zastanawiam się nad zakupem tych ziółek które piszecie lub infolik co lepsze?
miłego słonecznego dzionka życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034795 przez Julka1987
Dodi jak masz 2 będzie i 3, ale czasem trzeba poczekać. Ja niestety na jedno czekam i na razie bez skutku niestety...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034796 przez brown24
Milunia to nie było miłe :laugh: :evil:
No cóż to forum uzależnia :side: Chociaż teraz gdy pracuję wpadam do Was o wiele rzadziej :silly: Średnio 5x dziennie a nie 20 :laugh: :laugh:
Dodi glowa do góry, chyba najlepsza metoda na zajście to odpuścić, zająć myśli i być po prostu szczęśliwym ;) ja przestalam liczyć dc, mierzyć temp i tak dalej i o dziwo lepiej sie z tym czuje, nie czekam, nie jestem zestresowana każdym spadkiem temp.i widzę że mój Monszzz również ;)
Niagara śliczna fasolka:)
Miłego dnia! Ja dziś pracuje do pozna, wiec zagadnę po pracy co tam naskrobałyście :)
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034799 przez niagara
Cześć Dziewczyny :)

ziaa nie mam sklepu internetowego, reklamuję się na FB i sprzedaję na pakamera.pl, dawanda.pl i kidsshowroom. Ty masz już doświadczenie w sprzedaży online, może jakieś złote rady? :whistle: :woohoo:

dodi głowa do góry, odpuść trochę, nie teraz to następnym razem ;) Ja też już myślałam, że nigdy w drugą ciążę nie zajdę, a widzisz udało się. Ja połączyłam ziółka i infolic, jeden cykl wystarczył :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034800 przez dodi
Dzięki dziewczyny ...fakt za bardzo się nakręciłam przejmuje sie bo mój wiek latka szybko lecą ...
Dziś zaopatrze sie w ziółka i infolic zmasowany atak może pomoże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034803 przez natB
niagara gratuluję, piękny dziec :).. Ojej tęskno czasem do tych fasolek w brzuszku heh :)

milunia 6 czerwca stawiamy się w szpitalu e Rabce ;).. Na razie 15 mają mamy drugie szczepienie przeciwko zoltaczce :)..

dodi Uszaki i cyc do góry :).. Nerwy nie pomagają, pamiętaj że już masz dwójkę dzieci, dla nich musisz być uśmiechnięta :)..

brown a jak w pracy zadowolona?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Helena pfu pfu odpukać w niemalowane pięknie śpi w nocy, co mnie bardzo cieszy.. Różnie bywa w dzień, ale jestem wyspana :) choć wieczorami PADAM :)
Załączniki:
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034805 przez natB
A co do ubioru noworodka, no cóż wiadomo, że nie ubierzemy noworodka w długie body i w długie spodnie przy 30 stopniowym upale.. Ja to zalozylabym body na krótki rękaw, skarpetki i pieluszka tetrowa bym przykryla :).. A rajstopek to my teraz nie ubieramy :P.. Helena jest w samym body w spodniach i przykryta kocykiem :)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034806 przez Nowa...
Dodi- To jeszcze dziś sie zaopatrz w ziółka bo powinno się je brać od 1 dc :) A ile masz latek bo nie pamiętam, że tak bardzo się latkami przejmujesz? :) Tak długo się jeszcze nie staracie, jeszcze daj wam czas :) Nowy cykl =nowa szansa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl