BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1038594 przez aggi
brown nie mów nic o oknach :whistle: już tak czekam żeby umyć, a ciągle brzydka pogoda! Poratują to mnie stopery do uszu! Haha :p a urodziny 6.08 ;) ale musimy wcześniej zamówić bo sezon weselny itd ;)

ziaa spróbuję z dietetyczką. Wybacz :p ale chyba potrzebuję fizycznej osoby która będzie obok mnie i kopnie mnie w tłusty zadek.... robisz test zanim tabsy zaczniesz????? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038597 przez miśka23
Hej :) Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. Od czasu do czasu was podczytuję i podziwiam niektóre że przy dzieciaczkach macie jeszcze tyle czasu by tu pisać ;) Ja mimo że mała jest grzeczna to czasu mi na wszystko brakuje.
NatB cieszę się że u was wszystko dobrze. Cały czas trzymałam za was kciuki. No i śliczne masz dzieciaki :*

Widzę że wszystkie czekają na wieści od Joanny, ja też :) Myślałam że jak dziś zajrzę to znajdę zdj testu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038600 przez ziaa
Aggi rozum mówi, "no co Ty, po co" i chęci nie mam za grosz do tego testu, ale chyba by wypadało, co? :whistle: U mnie dziś skromnie, 40 dc ;)

cześć Miśka, kope lat! :woohoo: Fajnie, ze Ola grzeczna :) Wszystko u was dobrze rozumiem? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038601 przez miśka23
Tak, u nas wszystko dobrze. Ola jest aniołkiem. Przesypa noce tylko zjedną pobudką na karmienie, śpi do 9 więc matka wyspana. No i przygotowujemy się do chrzcin na niedzilę. Jeśli wszystkie moje dzieci miałyby być takie grzeczne to mogę mieć jeszcze trójkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038604 przez brown24
Miska! Witaj,kope lat :P śliczna masz córeczkę,fajnie ze daje Ci pospać, oby tak dalej :)) p.s. To może bierz się do roboty, jesli trójeczka Ci się jeszcze marzy hehe.

Ziaa dawaj TESTA, Dawaj TESTA :evil: Może te nabrzmiałe cycucuszki to dobry znak! :woohoo:

Aggi trzymam kciuki za konsultacje dietetyczki! :) może faktycznie potrzebujesz takiego realnego kopa i dopingu:) do boju mala! :laugh:

Zimno jak w psiarni :laugh: Czyżby to juz jesień..? :angry: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038605 przez aggi
miśka pewnie że pamiętamy :) i żałujemy że niektóre dziewczyny rzadko się udzielają, również Ty :) Ależ Olcia ma śliczne wieeelkie oczka :) Cudna jest :)

ziaa dajeeeesz, musisz ! przecież ewentualnej fasoli tabsami nie nafaszerujesz, co nieee :pinch: :whistle:

brown trzymaj trzymaj i nie tylko Ty :) Jeśli faktycznie pomoże to Wasz doping będzie cudownym dopełnieniem ! U nas też jesień za oknem :D Maksiorek wczoraj miał kurtkę, czapkę, na szyi komin.... brrrrrrr dzisiaj nosa za drzwi nie wystawiam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038606 przez ziaa
Aggi, Brown ehh, jak mus to mus :dry: ale cudów nie oczekujcie! :evil: Już doktorek przecież powiedział, ze to na 90% stracony cykl, więc mi tu nie świrować! :)

Miska śliczna córa! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038616 przez brown24
Ziaaa zawsze zostaje to 10% ;) robiłaś??? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038619 przez nati.olsztyn
ziaa No dawaj nam.tu testa!!! Zgadzam się z brown ;) Ty masz sklep z zabawkami? Czy to nie Ty?:) Jak Ty to poproszę adres:)

aggi Moj test oczywiście..
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


miska Ja też Cię pamiętam:) Twoja Córa jest PRZEŚLICZNA!!! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038622 przez magmus88
Heja!

Miśka, jakie śłiczności :) i duża już dziewczynka! Jak ten czas leci....

Sandra - fajnie tak odliczać dni do maleństwa.... a nie takie czekanie :D hehehe Szkoda, że na te porody się tak czeka hahah. I, że to, ze lekarz powie, że na wtedy i wtedy jest termin - to wtedy się faktycznie nie rodzi :PP

Mari - jak tamm ciacho? Co tam pieklas??

O brown... zapomniałam o focie.... a już jestem w wersji domowej ahhaha. A tego raczej nie chciałybyście oglądać ahhaha. A co do ciąży... to może będę nie skromna... ale chyba faktycznie... to mogłabym robić na codzień :D być w ciąży :D a co do porodu to jeszcze się okaże ehhehe

Aggi - u nas tez pogoda do kitu... już któryś dzień... najpierw mega lato a etraz jesień... I wybraliście prezent dla Maksia?

Sandra - będziemy rodzić (tak myślę) podobnie.... ja 6 sierpnia mam się zgłosić do spzitala... ostateczny termin ehhehe. 9 dób bo terminie :D bo nie liczę na wcześniejsze rozwiązanie hehehe. Przedszkole zgłosiłaś??

Brown - jak tam Twoje 3 dni urlopu? już wiesz jak je wykorzystasz?? Ja z oknami jeszcze czekam... chce umyć krótko przed porodem więc czekam do oporu ahhaha. Poza tym pogoda nie pozwala myć okien póki co...

Zia - czekamy :)

Do mnie osttaniki czasy wszyscy piszą i dzwonnią, że chcą się ze mną spotkac... jaaaasne :D i ja mam wszędzie jeździć hehehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038624 przez ziaa
No co Wy GAPULKI!! Nie wiecie, ze testy się robi rano?? :woohoo: :whistle: Poza tym nowe tabsy biorę w środę, wiec nawet nie wiem czy do tej środy za @ nie poczekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038625 przez magmus88
Zia - oczywiście, że wiemy :D że rano ehhe. Także masz czas do środy :P RANO! I nie bierz przykładu z Joanny :) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038635 przez niagara
Cześć Dziewczynki :)

Co tu tak cicho ostatnio? :P
Mari fajne zdjęcie i śliczne imię wybraliście ;) :P

Magmus ale Ci zazdroszczę, że już nie długo będziesz witała synka na świecie :silly:
a Sandruśka to już w ogóle nawet termin porodu znasz ;)

Aggi życzę wytrwałości w walce z kg :)

Za wsztkie testujące trzymam kciuki! :laugh:

Julka już od dłuższego czasu suszy nam głowę o zwierzątko :blink: Zaczęliśmy się więc zastanawiać :whistle: Oczywiście kot i pies odpadają, pomyśleliśmy o króliczku baranku. Dzisiaj nawet byliśmy w zoologicznym obejrzeć i wypytać trochę i wiecie co, zauroczyłam się :blush: One są takie śliczne :silly:
Miała któraś? Czy to dobry pomysł?
Jak Julka się urodziła mieliśmy już psa, syberiana husky, ale w październiku ze względów zdrowotnych musieliśmy go uśpić :(

Teraz sama nie wiem, z jednej strony fajny zwierzak, ale za chwilę noworodek się pojawi więc czy to dobry czas?

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038637 przez natB
ziaa xo ja tu czytam :D będziesz testować :evil: gites :D.

miska dziękuję kochana :).. Tak u nas dobrze, teraz tylko ciągle wizyty u apecjalistow, a tak Helena jest nad programowo Rozwinięta heh :P. Totalnie inaczej się rozwija niż Władek, jest bardzo ruchliwa, uśmiechnięta :) chwyta juz zabawki, próbuje chwycić swoje nóżki, na brzuszku to robi takie wygibasy, że hej.. Mimo tego, nie chodzi jak w zegarku tak, jak Wład spanie, zasypianie to normalnie jestem w niej zakochana po uszy heh :)

Ale śliczna ta Twoja Oleńka :) cudo :).. Zazdroszczę ze spaniem w nocy :P u nas pobudki to tak ok 2-3, ale śpi do 8-9 tylko, że Władek często budzi się o 6-7, wiec mimo to już jestem na chodzie..

Niagara co do królików :P hm ja miałam i ogólnie zachwyt był chwilowy, przegryzal kable, kanapy gryzl, a szał był wieczorem i w nocy, bo gryzl cały czas szczebelki od klatki i na noc lądował w kuchni :P.. Ale moja koleżanka np ma super królika, nic jej nie gryzie, załatwia się w klatce, a tak kica sobie sam po domu.. Ale tak swoją drogą wiadomo zwierzę to obowiązek i czy królik to dobry pomysł, jak zaraz Wam się maluch urodzi? Nie lepiej rybkę do akwarium?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038638 przez magmus88
niagaraaaaa - jaki boski zwierzak :D hehhe. Ja miałam tylko chomiki i papugi :) a no i rybkę :D ale to jak już byłam starsza...... Zwierzę uczy odpowiedzialności.... Nie wiem w sumie, nie mam zdania na ten temat więc CI nie pomogę :) czy to dobry czas :)

Pochwalę Wam się... w sumie to już mówiłam, ze szyję poduchę do karmienia. W końcu udało mis ię znaleźć materiał na poszewkę - więc poducha gotowa :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl