BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1038545 przez niagara
Witajcie :)
Dodi super wieści :laugh:
Joanna gdzie nam zaginęłaś? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038546 przez Sandruska1995
dodi super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038555 przez ziaa
Myślicie, że Joanna o przydomku cierpliwa znów nas porzuciła?? :(

Dżoana no weź... Daj znak nam choć mały, że jesteś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038556 przez magmus88
Dżoana - bez względu na to, z jakimi informacjami do nas przyjdzie... dostanie po dupie... tak się nie robi....

Dodi - super, gratulacje:) śliczności

My dziś spaliśmy na materacu.... haha. Zastanawiałam się czy rano będę w stanie się ruszyć.... ale powiem Wam, ze spało mi się cudownie :D eheh. A dlatego spaliśmy na materacu... bo zamówiliśy sobie odkurzacz piorący na weekend i praliśmy tapicerki i nie mieliśmy w finale gdzie spać....
Mąż był zadowolony, bo uwielbia spać na materacach, pod namiotami... a rano wstał taki połamany ehhehe.

Jedziemy jeszcze dziś do mamy przeprać łóżko, przy okazji na obiad.

Milunia - co tam u Ciebie? Jak Twój remoncik??
Sandra - jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038557 przez Sandruska1995
magmus a powiem Ci , że dobrze . Właśnie dostałam śniadanie od M , jemy u wybieramy się na basen a potem do teściów :)
Pociesza mnie to , że zostało 18 dni do cesarki dlatego chyba tyle Energi dostałam :laugh:
We wtorek mam termin na szpital o wypisanie papierów i powiedzą mi kiedy mam się stawić czy dzień przed czy w dzien cesarki i tak dalej.
Potem jeszcze 27 lipca ostatnia wizyta u ginekologa. A we wtorek jeszcze mam badanie z małym, zdecydowałam się aby psycholog go przebadał, mam już 2 pozytywne opinie od lekarzy o małym więc 3 mi się przyda a wtedy idę zgłosić to stare przedszkole do urzędu, bo to jest nie normalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038558 przez MARI
Hej hej :) coś tak tu cicho się zrobiło.
Dzięki dziewczyny uspokoiłyście mnie z tą krzywą cukrową. Ja w trakcie robienia obiadku, potem mam plan zrobić ciasto :) i jedziemy do rodziców na pieczone ziemniaczki z ogniska- uwieelbiam :) :)

DODI super wieści :) i kruszynka słodka

SANDRA normalnie masz już wszystko zaplanowane bezbłędnie- najważniejsze że dobrze się czujesz i mała też :) czeka cierpliwie

JOANNA czyżby ta praca tak cię pochłonęła że zapomniałaś o nas :huh: daj znać

MAGMUS też lubię spanie na materacu :) najfajniej w namiocie- aczkolwiek nie pamiętam kiedy byłam pod namiotem :P

AGGI jak tam Maksiu??

Pokażę wam jeszcze moją Julcię :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038562 przez brown24
Dodi,super :)
Nat słodkie masz dzieciaki a Helenka ze swoja fryzurką wymiata :laugh: :kiss:
Joannaaa ziemia wzywa?odezwij się kobieto,bo wszystkie tutaj się martwimy! :evil:
Nowa a u Ciebie co słychać? :)
A Corncik? Dawno jej chyba nie bylo hmm
Magnus Ty to jesteś stworzona do bycia w ciąży, jak nawet spanie na materacu Ci nie straszne:) pokaz sie nam mamuska :)
Mari Julcia piękna,niech rośnie zdrowo fasolinka :) co do namiotu to my mieliśmy jechac w ten weekend,ale ze pogoda barowa to spędzamy go w łóżku :laugh: :silly:
Sandra u Ciebie to juz wszystko na tip-top, teraz będziemy czekać na zdjęcie księżniczki :)
Puma jak tam? Oo widzę ze w końcu zmieniłaś szwaczek :) i Szymek ma juz prawie 3 miechy, ale zapierdziela ten czas :woohoo:

Nefri słodkich masz łobuzów :) dużo cierpliwości i wytrwałości Wam życzę :)

Aklim a co u Was? Ala ma wakacje?:)

Ziajek, ćwiczenia miedzy 6-6.30? Podziwiam :) mój aktywność fizyczna ogranicza się ostatnio do pełzanie po salonie w pracy :laugh: A może masz jakieś sprawdzone sposoby na cellulit? Tak żeby nie trzeba bylo sie za duzo ruszać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038565 przez Sandruska1995
Organizacja musi być :cheer:

Właśnie wróciliśmy z basenu. Wyleżałam 2,5h w basenie dla dzieci :laugh: Na chwilę weszłam na terme ale za gorąco było mi było. Czuję się też zrelaksowana :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038577 przez aggi
Kochane ja tylko wpadam... żeby Was powiadomić że joanna mnie prosiła żeby powiedzieć Wam że u niej w porządku tylko nie ma się jak odezwać. Jutro popoludniu się zjawi najprawdopodobniej :-) i macie jej nie linczowac hehe ;)

Udanego wieczoru! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038579 przez nati.olsztyn
aggi Dzięki za informację o joannie! :-) Czekamy wiec z nadzieją że @ nadal nie przyszła:)

aggi A Ty mi powiedz, zauważasz u siebie jakies zmiany od czasu jak bierzesz castagnusa? Mnie od kilku dni bardzo czesto boli głowa tak jak nigdy nie bolala, nie mocno ale jednak jest to uciążliwe. Do tego piersi mam jakby pelniejsze i bardziej wrażliwe. Jedyna zmiana to właśnie Castagnus dlatego podejrzewam, że to po nim tak mam. A i senność, ale to moze zmęczenie bo slabo sypiam ostatnio. Nawet dziś rano testa robilam bo wczoraj dosłownie zasypialam na stojąco i nie mogłam sobie z tym poradzić a taka senność nie do powstrzymania byla moim pierwszym objawem obu ciąż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038580 przez Nowa...
HEJ - u mnie bez większych zmian. Dziś 12 dc a zanosi się na wyjątkowo krótki cykl. według skoku temp owu była w 7dc. Test owu zrobiłam dopiero w 9dc - a w tym dniu był skok i test owu pokazał 2 wyrażne krechy - ale już negatyw. A w kolejnych dniach krechy coraz słabsze. W tym cyklu okres trwał tylko 3 dni- czy to możliwe że przez to tak szybko by była owu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038583 przez aggi
B) dzień dobry ! Ale pogoda do kitu :p jedziemy dziś wieczorem zamówić tort dla Maksiorka ;) poza tym planów na dziś brak. Najchętniej bym wskoczyła do łóżka się powylegiwać :D

sandra pewnie że wyslij małego jeszcze do psychologa,papier ci się przyda! A tamtych bym podała normalnie gdzieś.... kiedy termin cesarki w końcu? :-)

mari Maksiu poza scenami histerii w porządku ;) ostatnio się baaardzo o wszystko buntuje. Ale ogólnie zdrowy :-) śliczna kruszynka :-)

brown ! Ty żyjesz :D jak miło :D

nati a test negatyw wyszedł? Wybacz hehe 'zboczenie' forumowe :-) u mnie nic się nie dzieje z tego co piszesz. Podbrzusze mnie pobolewalo po @ ale nie wiem czy po castagnusie czy po czym. W każdym razie czytalam że to jest ziołowe, w 100% bezpieczne i wydaje mi się że jeśli faktycznie dzieje ci się tak po nim to to minie bo może zaczyna działać :-) no nie wiem ale nie odstawialabym go chyba, ewentualnie może do gina się wybierz???? Zapytać czy dalej brać czy odstawic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038584 przez Sandruska1995
aggi mogliśmy sobie wybrać datę, pierwszy tydzień w sierpniu. Padło na 05.08 :cheer:
Pewnie, że się przyda jutro jadę i będę zgłaszać ich .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038585 przez brown24
Aggi żyję ;) i nawet mam sie całkiem nieźle, @ mi sie kończy, deszcz przestaje padać, może umyję w końcu okna :laugh: .Mam wolne do środy, wiec musze sobie wymyślić jakieś zajęcie :laugh:

Kiedy wyprawiasz Maxiowi urodzinki? Tort to by ciocia Brown pochłonęła :laugh: Wczoraj miałam taka ochotę na ciastka i pochłonęłam czekoladowe z lodami mmm :P .A Max ma pewnie bunt dwulatka, teraz tylko spokój o konsekwencja Cie uratuje hehe.

Nowa teoretycznie jak @ krótka, to cykl może być krótszy, ale wiesz jak to z tym jest... Ja to nawet nie wiem gdzie termometr mam.. Narazie idziemy na żywioł :cheer: Żadnych pomiarów i wyliczeń!

Joanna mam nadzieje ze masz usprawiedliwienie swojej nieobecności :P

Zajrzę później! Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038591 przez ziaa
Cześć :D

Nonono, Joanna czekam z niecierpliwością ;)
Aggi to jakie masz uzgodnienia sama ze sobą odnośnie brania się za siebie? :)
U brown ma wolne do srody to nas tu zasypie postami! :woohoo:

U mnie siła umysłu tym razem nic nie zdziałała ;p @ nie ma. Piersi tylko są nabrzmiałe i pobolewają razem z podbrzuszem. Kiedyś bym się spodziewała @ właśnie po tych objawach, to ostatnio przychodzi zupełnie cicho i bez oznak, więc raczej to nie ona. W związku z tym zaczynam tabsy od środy. Choć nie powiem, mogłaby się pojawić bo by przyspieszyła bieg o jakieś 3 tygodnie ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl