BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1038436 przez natB
sandruska to fakt dziewczęce rzeczy są przebudowie :) mg mamy 4 sukienki w szafie i szczerze kurna mało praktyczne są na razie :P no, ale czasem je ubiore Helenie, bo często słyszę,, to chłopczyk?!":D...

Niagara a może Julka się przeziebila? Czy ot tak po prostu robi? Ja ogólnie nie jestem za nagradzaniem dziecka, za sprawy i sytuacje, które są normalne i tak na prawdę musi się tego nauczyć i heja ;).. Hmm no, ale jeśli u Was to działa no cóż zrób tablicę motywacyjna i co miesiąc albo co tydzień niech coś dostaje, bo zbankrutujesz :P...

aggi no Ty sama najlepiej wiesz, co na Ciebie zadziała heh ;).. Na mnie działa moje zdjęcie z podróży poślubnej, wtedy byłam niezła dzaga hahaha :P i gatki od stroju nie bałam się ubrać takie mocno wycięte brazylijskie heh :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038440 przez Nefri
Hej, hej, jestem z Wami na bieżąco, czytam, ale sil brak na pisanie. Eryk ostatnio odpierdziela i jak tylko wchodzę do sypialni, od razu się budzi i od tej pory robi pobudki co godzine - dwie, przez cala noc. Wczoraj chyba w ogóle nie spalam, przez co miałam wczoraj cały dzień okropny bol głowy i gorączkę. Dzisiaj już lepiej. Mam nadzieje, że jak się wprowadzimy do naszego domu i chłopaki będą miec swoje, oddzielne pokoje, to wszystko się unormuje, bo teraz to jeszcze mam paranoje, ze młody będzie mi Tymka w nocy budzil a Tymek nie spi już w dzień i bardzo mi zależy, żeby się wysypial ;)

Joanna czy Ty przypadkiem jutro rano nie robisz sikanca? Mam nadzieje, bo zaraz jajko zniose z tego czekania, ja nie wiem, jak Ty to wytrzymujesz ;)
Magmus a gdzie to się trzeba zarejestrować, zeby dostać te emolium? Faktycznie z kosmetykami nie należy przesadzać, ale jak raz w tygodniu zrobisz małemu po kąpieli masaz z użyciem emolium, to na pewno dobrze mu zrobi ;)

Pumcia ja po Tymku dostałam @ w ósmym miesiącu po porodzie, teraz jestem niecałe 7 i jeszcze nie mam. I z Tymkiem też tak uwazalam, na to co jem, a teraz jem dosłownie wszystko, tylko wiadomo, że zdrowo, ale ogolnie staram się zdrowo odzywiac, nawet jak nie karmie. ale zdarza mi się jesc czekolade, lody, ciastka i inne swinstwa ;) no i dzisiaj waga pokazała 5kg mniej niż przed ciaza, jestem w szoku :woohoo:

Aggi nie wiem jak teraz wyglądasz, ale kiedyś wrzucalas zdjęcie z brzuchem ciazowym i byłaś mega chudzina, wiec te 17kg więcej w Twoim przypadku dla osób, które Cię nie znają, pewnie nie jest tak zauważalne. Ale rozumiem, że zle się z tym czujesz. Powiem Ci, ze ja teraz caly czas chudne nie robiąc nic szczególne, staram się tylko nie jesc smażonego za często, jem tylko jedna, max dwie cienkie kromki pieczywa pełnoziarnistego dziennie i na kolacje staram się nie obrzerac, a tak w ciągu dnia to i lody i czekolada i np. dzisiaj jagodzianka się zdarzają. Wiem tez o czym mówisz, bo tez po tej ciąży miałam taki moment, ze non stop jadlam słodycze, nie potrafiłam się powstrzymać po prostu. Teraz staram się nie jesc ich w tygodniu ale na weekend robie sobie odpust, no nie licząc tej jagodzianki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038441 przez Nefri
Niagara jestem podobnego zdania co Nat, ale jak juz zaczęłas za to nagradzać, to faktycznie taka tablica motywacyjna i nagroda raz w tygodniu za ubierana odpowiednią ilosc uśmiechniętych buziek, to dobry pomysl.
Ja Tymka nigdy za te tematy nie nagradzalam a nie używamy całkowicie pieluch, również w nocy, odkad skonczyl 2 lata i miesiąc. Ale tez jeśli kiedyś mu się zdarzyla jakas wpadka, to nie robiłam z tego problemu, on sam zle się z tym czul, wiec ja raczej go wspierałam i mowilam, ze nic się nie stało. Ostatnio mielismy taka sytuacje, ze wracałam z nim szybko z placyku, bo powiedział, ze chce kupe, dochodze do domu i przypominam sobie, ze maz zabral klucz i pojechal na budowę dogladac naszych robotnikow. zadzownilam, żeby natychmiast wracal, ale musieliśmy czekac ze 20 minut i ten biedak już zaczal plakac strasznie, spocil się okropnie z tego wstrzymywania, ale dal rade i potem się cieszyl, ze tata go uratowal :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038443 przez Nefri
A to moje chłopaki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Ale Was zarzucilam fotkami, ale pewnie znowu długo się nie odezwę, wiec macie ;) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038444 przez aggi
nat moja znajoma to od urodzenia długo wyczekiwanej córce ubiera non stop sukienki :D ma bzika normalnie bzika :D przebiera ją po 4x w dzień żeby wychodziła wszystkie ciuszki co ma haha :D no ale dluuuugo się starali o nią :-) a widzisz ja jak patrzę na swoje zdjęcia to płakać mi się chce że tyle pracy poszło na marne...

nefri no to nieźle masz. Oby szybko wszystko wróciło do normy ! Ojj mylisz się. Te 17kg jest wręcz masakrycznie zauważalne. Kogo nie spotkam to ciągle słyszę że mocno przytylam :( jestem niska i baaardzo widać ile mnie przybyło. Źle mi z tym. Bardzo źle... boskich masz chłopaków !!!!!!!!!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038447 przez niagara
NatB Nefri zgadzam się z Wami, że nie powinno się nagradzać za coś, co jest naturalne, ale ja już nie wiem jak mam do niej dotrzeć.
Nie wiem czy to już złośliwie robi czy jak. Były już dni bez najmniejszej wpadki i nawet na spacerze wołała, w samochodzie bez pieluchy w czasie drzemki praktycznie też już nie robi.
A dzisiaj przeszła samą siebie. Rozumiem, że może nie zdążyć, ale pytam jej się czy chce na nocnik a ona odpowiadając nie perfidnie robi kupe w majtki :pinch:

NatB no właśnie zdrowa jest, na pewno nic jej nie dolega

Nefri fajne chłopaki :)

Jestem po wizycie, wszystko ok, mały okaz zdrowia, waga idealna na ten tydzień 572g, buźkę ciężko było uchywcić, bo zasłaniał się rączkami, ale jedno pamiątkowe zdjęcie mamy :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038450 przez Nefri
Niagara a ile córka ma lat? Ja Tymka motywowałam klaszczac i bijąc brawo jak zrobil sikundo kibelka i potem mu mówiłam, że jest bohaterem i w ogóle najzajebistszy na swiecie :laugh: jemu się to podobało i potem mowil, że Tymon idzie siku a mama będzie nic brawo. Ale może ona w ten sposob okazuje jakis bunt, np przeciwko temu, że będzie miała rodzeństwo?...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038451 przez Pumcia
NatB - Kochana ja nie mam co luzowac bo już dawno poluzowalalam. Jem wszystko, tylko staram się jeść zdrowo. Wykluczylam smażone. A to o czym pisałam wcześniej - że zjem aż mnie zemdli - to chce mi się jakiegoś fast fooda -.najlepiejj ostre skrzydełka z kfc czy coś w tym rodzaju. Zawsze ja dałam ostre, dobrze przyprawione potrawy i trochę mi tego brakuje. A za słodyczami nie tęsknię bo i przed ciążą jak zjadłam raz na tydzień jakieś ciacho lub wafelka to było dobrze. W ciąży trochę się obrzeralam bo chyba cukru mi brakowało :evil: herbaty i kawy nie slodze bo nie lubię więc sama widzisz :)
A jak Helenita? :) przesypia ci w miarę nocki? Ja mam pobudki co 2-3 godziny na karmienie . . .

Aggi Najważniejsze to się nie poddawać - wierzę w ciebie :* i fajnym pomysłem jest że Ci Ziaajek moze pomoc - spróbuj, nic nie trascisz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038452 przez magmus88
Hej :)

Kurcze niagara, ze śmierdząca sprawą nie poradzę :( Niestety jeszcze nie mam doświadczenia hehe więc prawić morałów nie będę.... Niestety na zdjęcie juz się nie załapałam :(

Nefri! Ale przystojniaki :) każdy inny hehe ;) Jeden po mamie, drugi po tacie?? Ale starszy ma dużą stopę! Będzie wielki chłopak :) Muszę poszukać tą stronę.... jak znajdę dam Ci znać. Tylko nie wiem czy każdy dostaje czy to nie było jakies losowanie.... Jak znajdę wyśle Ci na priva ;)

Aggi - tak z ciekawości to ile masz wzrostu?


Fiu fiu :) To nam się Madzia w końcu doczekała!! Trzeba było dzidzię wcześniej postraszyć szpitalem haha :)
Madzia! Wiedz, ze myślami jesteśmy z Tobą!! Trzymaj się dzielnie :)

U mnie wizyta spoko.... Dalej nic się nie dzieje :) Doktorek zrobił USG... i mój bąbel tak brykał, ze schudł hahaha. Tzn śmieję się... Wg tego lekarza mały nie ma 3 kg. Najpierw zmierzył to miał ok 2800... I mówi, że nie będzie wielkoludem hehe ja tam patrzę na niego... i mówię, ze drugi lekarz (a wie, ze chodzę tez do innego bo się znają i zawsze się o niego pyta:) ) powiedział mi, ze mały ma już ponad 3 kg.... On tak spojrzał na mnie i mówi: czekaj... zmierzymy jeszcze raz hehe :) Zmierzył i mówi" ok, wyszło trochę więcej czyli niecałe 2900. Powiedział, że jest prawie pewien, ze 3 kg w tym momencie nie ma. Powiedział również, że w wymiarach dzieciaczków rzadko się myli.... Wiadomo, co lekarz to waga :D hehe Także nie pozostaje mi nic innego jak tylko przekonać się na żywo, który był bliżej prawdy :)

Termin mam 28, i jeżeli do tego czasu nic sie nie wydarzy mam do niego zadzwonić 28... On mnie wciśnie gdzies na wizytę tego dnia, zeby sprawdzić czy wszytsko jest ok. Jeżeli tak to wracam do domu na 7 dni.... po 7 dniach idę do spzitala na wizytę i KTG, jak dalej nic się nie będzie działo to na 9 dobę po temrinie zgłaszam się na oddział. Także tak wygląda plan działania.... Czyli końcowa data wypada 6 sierpnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038455 przez niagara
Nefri Julka za półtora miesiąca kończy trzy latka.
Bicie brawo i ekscytacja z naszej strony są za każdnym razem, nawet teraz :P Od tego zaczeliśmy, bez żadnych nagród, ale raz zrobiła 5 razy zapomniała. Później była faza na lody, bo skoro latem i tak prawie codziennie chodziliśmy na naturalne to pomyśleliśmy że na koniec dnia mogą być w formie nagrody i faktycznie jakiś czas skutkowało. Teraz już ani prośbą ani groźbą.
Może faktycznie reaguje tak na pojawienie się rodzeństwa :whistle: ale to chyba nie znaczy że mamy jej odpuścić...

Spróbuję jeszcze raz dodać zdjęcie bo poprzednio chyba się nie wstawiło ;)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038456 przez Sandruska1995
magmus To jednak masz szansę na ten 05.08 ze mną ? :laugh:

Trzymajcie kciuki! Jutro o 11:30 wizyta i te przepływy mnie dręczą tylko . :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038459 przez natB
Niagara a bardzo ze tak powiem podkreslacie przyjście na świat nowego malucha? Bo ja właśnie starałam się nie opowiadax za dużo Wladkowi, mówiłam, że dzidzia jest w brzuszku i jakby temat się kończył. Jak sam go zaczynał to pxhalam go dalej i opowiadalam, że będzie miał kompana do zabawy.. A tak nie robiłam z tego wielkiego,, halo,,. U nas po urodzeniu na szczęście ani razu nie zdarzyła się sytuacja jakiś zazdrości, złośliwości ze strony małego.. Wiadomo dzieci to są tylko dzieci i różnie reagują na nowe sytuacje, coś może w tym być, że Julka się stresuje. Musicie to przetrwać i mieć dużo cierpliwości...

pumcia aaaaa Ty o takim jedzeniu mówisz:).. Ja sobie pozwolę na razie na pizze z pizza hut a tak zero fast food :) ale też mam ochotę heh :).. Helena dzisiaj po szczepieniu dala mi pobudki, co 2 h. Normalnie zasypia o 21 budzi się ok 2, potem ok 5 i dosypia do 8-9 także nie jest źle :).. Ale usypianie jej trwa ok 1-1,5 h :/ leży niunia cycka, potem walczy w łóżeczku, potem znowu cycek znowu walka i tak e kółko...

nefri ale masz fajnych chłopaków :D...

Magmus to Ty i Cornick i Sandruska do rozpakowania tak? Motywujcie dziewczyny :D kolejne pozytywne testy powinny zaraz się pojawić :D..

sandruska no stres, małej nic nie będzie. Zaraz skończysz 37 tydzień, już jest w pełno dnoszonym bobasem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038460 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038461 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038464 przez niagara
NatB nie robimy z tego wielkiego hallo, powiedzieliśmy jej, że jest dzidzia w brzuszku, że będzie miała braciszka, była z nami na badaniach, żeby zobaczyć. Ona się cieszy, przychodzi przytula się do brzuszka i prosi braciszka, żeby ją kopnął :silly: Pyta też co jakiś czas, czy już wyszedł. :P

Ale masz fajne dzieciaczki, normalnie napatrzeć się nie mogę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl