BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1038286 przez Pumcia
Nati Olsztyn - co do WhiteStoku to praca jest . . . Ale dużo zależy od tego jaką branża. A co myślicie tu wyemigrowac ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038287 przez Sandruska1995
magmus To waga z 34 tygodnia .
Teraz będę w 36 tygodniu ciąży ale lekarza zaniepokoiły przepływy i nie wiadomo czy mała będzie przybierać dlatego mam powtórkę u żony doktora na lepszym sprzęcie w piątek jeśli za mało przybiera chyba będzie cesarka na szybko bo lepiej będzie jak już się urodzi i będzie karmiona.

nati Ile byś chciała za nią? :) takiej szukałam.

Znowu teraz zauważyłam 2 niteczki takie małe czerwone na wkładce. Ale nic mnie nie boli. Zobaczę rano jak będą znowu zadzwonię do ginekologa.

Boli mnie głowa strasznie , dobrej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038293 przez nati.olsztyn
Sandra Napisalam na priv. Jak tam u Ciebie?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pumcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


magmus Twoje ciasto wygląda OBŁĘDNIE!!! :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038296 przez aggi
Witam i o zdrowie pytam ;) w końcu ochłodzenie! Dzisiejsza noc porażka mimo że mały spał ładnie to ja co chwilę się budzilam... duszno gorąco i co chwila burze...

nati mi by się dostawka przydała ale najpierw 2 kreski :p

magmus tak tak tylko emolium to już bardziej specjalistyczne :-) no nie wiem, wiadomo ile ludzi tyle opinii ale tak słyszałam, a później jak pojawiły się u Maksiora problemy skórne to lekarz utwierdzil mnie w przekonaniu że dobrze że nie uzywalam od urodzenia ;) johnson ma fatalny skład to fakt. Polecam poczytać na srokao :-) jak wpiszesz w google to ci wyskoczy. Bardzo mądre rzeczy można się dowiedzieć, babka analizuje składy produktów dla dzieci :-) co do oliwki to strzał w kolano bo zatyka pory i uniemożliwia oddychanie skórze, miałam i uzylam może z 3x ;) serio poczytaj u sroki naprawdę warto :-) nie, nie że wogóle płynów nie używać tylko emolienty są dla skóry z problemami, to produkty specjalistyczne :-) wiesz o co chodzi. Po co skórę traktować jak przysłowiowe 'jajko' jak nic się z nią nie dzieje od początku :-) nie wiem czy zrozumiale pisze :p płyn do kąpieli ok ale normalny nie specjalistyczny dla osób z problemami skornymi :-) nooooo Bartosz kawał chłopa się szykuje :-) Mi lekarz tylko na podstawie wielkości brzucha mówił ile Maks będzie miał bo mówił że sprzęt się zawsze pomylić może jak źle zmierzy :-) mówił 3500 , na drugi dzień maks się urodził 3520 :-) ciacho ci wyszło że o jacie !!!! :woohoo:

niagara i coś w tym jest bo jak mało rzeczy uzywasz to jak coś potem wyskoczy np właśnie sucha skóra to łatwo sobie z problemem poradzić.

My z kosmetyków mieliśmy od urodzenia płyn hipp, oliwke nivei ale praktycznie nieuzywana stoi, krem nivea SOS też nieuzywany wyrzucilam bo otwarlam a nie uzylam bo nie było potrzeby... krem na słońce z babydream też ani razu nie uzylam a Maksior sierpniowy, a przecież na słońce go nie wystawialam ;) do pupy miałam krem linomag niby polecany, a maksia odparzyło po nim, od tamtej pory używam pudru alantan z apteki albo pudru z nivei i nie miał odparzeń :-) balsamow żadnych nie miałam nigdy do niego, dopiero odkąd alergii dostał i suchą skórę ma to kupuje atoperal i emolium na przemian. Także no kosmetyczka takiego malucha naprawdę uboga może być i jak niagara pisze im mniej tym lepiej, ale wiadomo co położna to inna historia ;) moja mama np ciągle się ze mną kłóciła że mam dziecko oliwka dziennie smarowac, a badania pokazały że oliwka zatyka pory w skórze malucha i odeszło się już od smarowania oliwka. Różne szkoły są. Amen :p wybaczcie za poemat, mam gorszy dzień chyba haha :-) magmus i to broń boże naskok na ciebie tylko kolezenska 'dobra rada' a zrobisz jak uważasz wiadomo :-)

pumcia 5kg pfffff ja mam +17.... jak żyć...

sandra jak u ciebie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038298 przez Sandruska1995
Głowa dalej mi pęka :pinch: moje dziecko poszło spać o 4 rano! Nie wiem co mu się przestawiło dzisiaj . :sick: ledwo żyję a on już wstał :unsure:
Na wkładce dziś już nic nie ma , będę obserwować.

nati zaraz patrzę na priv :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038300 przez nati.olsztyn
aggi No to świetne oko ma Twój gin. Mierzyl Ci brzuch czy jak to ocenił? :)

Jeśli chodzi o kosmetyki to ja kapalam w hippie. Na odparzenia puder alantan, maka ziemniaczana, czasem maść alantan. A ponad rok temu odkryłam wełnę owczą nieoczyszczoną i jak dla mnie bomba. Poki co błyskawicznie pomaga na wszystkie ( mniejsze i wieksze) odparzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038302 przez aggi
nati popatrzył i mówił wagę :p nawet na usg nie mierzył ;) z początku mówił że będzie z 2900, potem że 3kg a dzień przed porodem jak zapytałam to powiedział 3500 i mały urodził się 3520 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038304 przez nati.olsztyn

aggi napisał: nati popatrzył i mówił wagę :p nawet na usg nie mierzył ;) z początku mówił że będzie z 2900, potem że 3kg a dzień przed porodem jak zapytałam to powiedział 3500 i mały urodził się 3520 :D


Jasnowidz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038314 przez aggi
nati podejrzewam że doświadczenie robi swoje :) ma 60tkę więc już swoje się naoglądał
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038321 przez magmus88
Aggi ale chyba się nie zrozumiałyśmy.... Ja nie mam zamiaru używać oliwki właśnie. A jedyne kosmetyki jakie mam to płyn do kąpania i ewentualny balsamik po myciu.... a czy będę używać to wyjdzie w praniu. Koniec. Nic więcej nie mam. Sorki... kłamię... mam. Sudocrem (próbki) i linomag..... Ale wiadomo, ze to używa się jak potrzeba. Nie wydaje mi się zebym wykupiła pół apteki czy drogerii....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038330 przez aggi
magmus tak tak nie zrozumiałysmy się ;) broń boże nie chciałam ci napisać że pół apteki czy drogerii wykupilas :p nie, nie ! Ja tylko o tym emolium.... :-) tylko o to mi się rozchodzilo :-) o te kwestię kapania w emolientach od urodzenia :-) a o reszcie kosmetyków sama się rozwinęła rozmowa hehe :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038334 przez magmus88
Hej :)

Sandra i jak się czujesz?? Kiedy masz dokąłdnie badanie tych przepływów??

Nati - ciasto pyszne :) takie lubię najbardziej! Czyli proste, wszelkie biszkoptowe, kruche... Wolę takie szczerze mówiąc niż kremowe.... I wiśnie sprawdziły się wyśmienicie!!! :) Super pasują :)

Aggi a lekarz faktycznie - jasnowidz hehehe. Ciekawe co mi by wywróżył... bo wbrew pozorom wcale nie mam takiego wielkie brzucha, mało kto chce uwierzyć, ze zaraz rodzę... a tu 3300 :D haha

Ja przed wizytą miałam KTG. Totalna cisza :D nic się nie dzieje... podwozie też trzyma hahaa. Ważne, że wyniki w normie, GBS ujemny.... Następna wizyta za tydzień w czwartek. Za to jutro idę do mojego prywatnego, dostanę skierowanie już i pewnie się dowiem jak dalej działamy :) podejrzewam, ze wyznaczy termin gdzies tak tydzień po 28 lipca zeby się zgłosić :) ale to tylko póki co moje gdybanie :) Jutro się wszystko okaże.

Do mnie w końcu wczoraj ta burza dotarła... ale około pólnocy.... całą noc lało.... ale dziś w dzień znowu duchota.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038338 przez Sandruska1995
magmus cały dzień w łóżku i jest dobrze :laugh: w piątek na 11:30 mam wizytę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038366 przez Pumcia
Nati a co to ta wełna nieoczyszczona ? Na odparzenia? Mój jak narazie 2 razy miał na szczescie now mocno I na nastepny dzien przechodzilo - Kurde w nocy najgorzej wyczyścić to dupsko :P jednym okiem, zaspana matka :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038367 przez Pumcia
Aggi to u Ciebie sie zrobil typowy efekt jo-jo co? Ja jak skończę karmić to nie ręczę za siebie - zjem wszystko co nie zdrowe aż mnie zemdli :woohoo:

Dziewczyny mam głupie pytanie. Kiedy powinna przyjąć @ po porodzie ? Nie to żebym za nią tęsknila . . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl