BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1038750 przez aggi
nat ja jestem lewa do ćwiczeń, jedyne co kiedyś robiłam na brzuch to 8 min abs, miazdzylo system mimo że to tylko 8min dziennie... ale teraz to nawet jednego powtórzenia bym nie ruszyła, masakra jakaś.

ziaa serio? Ja tylko myślałam że kawa magnez wyplukuje, choć powiem Ci że przeczytałam i dietetyczka również mi to potwierdziła, że kawa rozpuszczalna to nie kawa, a właściwie napój kawowy :whistle: a siku mi się po tym nie chce haha, raczej powiedzialabym, że dobrze działa na pracę moich jelit haha :evil: :blush: nieważne, będziemy się martwić jak już rozpiske będę miała co i jak :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038751 przez aggi
Znów trzeba popychać posty :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038753 przez nati.olsztyn
aggi ziaa Z tą kawą i woda to mi się skojarzyło jak kiedys kolezanka z pracy powtarzała że chipsy to warzywa :P i ona w to wierzyła :blink:

ziaa Jak tam joga? Ja znów nie ćwiczę :( Mam problem z brakiem czasu. Muszę sie jakos ogarnąć wreszcie ;)

U nas jak nie urok to... Dawidowi spuchla reka po ukąszeniu komara jak rok temu. Poki co nie goraczkuje, ale reka nie wyglada za dobrze i okłady nie za bardzo pomagają. Także pewnie bez lekarza się nie obejdzie... ech
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038760 przez joanna1991
BROWN przeczytałam to co było w tym linku... no właśnie nikt nie wie co my czujemy, mam wrażenie że mnóstwo osób w moim otoczeniu mnie nie rozumie, mówią tylko co tak długo to przecież 2 lata po ślubie mój mąż to już tym bardziej chamskim mówi że nam się narazie nie spieszy.. he strasznie nas to irytuje.. Jednak fajnie znać się z kimś kto w 100% wie co przechodze i wspiera w tych najgorszych chwilach..

NATI no to nieźle najadłaś się strachu w sklepie! Dzieciaczki nie szczędzą ci wrażeń! :D hi najważniejsze że nic poważnego się nie stało..Ale ci zazroszczę Wrocławia :p

MAGMUS nawet nie wiesz jak ja czekam na ten urlop :D jak sobie wyliczyłam to na monitoring wybiorę się w pierwszy dzień swoich wakacji :D a więc czuje co to będzie się działo :D A no właśnie jeszcze jest Cornik na wylocie! :D Widzę że ty "sprawna towarzysko" jesteś kochana do samego końca :D ale dobrze korzystaj póki masz czas jeszcze dla siebie i dobrze się czujesz.

AGGI trzeba zbiorczo umówić się na forum na winko :D ( te co oczywiście mogą :p hi hi) a tak wogóle to serio poszłabym gdzieś sobie potańczyć, wypić sobie winko z koleżankami ale nie mam kiedy :(

ZIAA oki oki to ja zaczynam od jutra CLO i czekam na ciebie :P A właśnie co do PAZIKSÓW :p to przez dłuższy czas miałam tipsy i tylko dopełniałam, ale od kiedy przeprowadziłąm się na swoje mieszkanko to poznałam sąsiadeczkę ( mieszka aż 2 piętra wyżej) robi świetnie paznokcie i namówiła mnie właśnie tylko na hybryde+ hard na moich paznokciach. Jestem mega zadowolona, byłam u niej w zeszłym tygodniu i już by się przydało znów iść bo mam odrosty.. Też tak szybko ci rosną?

SANDRA uwierz że ja jeszcze rok temu obgryzałam paznokcie i to straaasznie ale od kąd mam pomalowane nawet mnie nie korci bo się boje że zejdzie mi lakier :D

NOWA właśnie za kilka dni minie mi 2 lata i 4 miesiące gdzie dopiero od roku się leczę u ginki..
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038764 przez magmus88
Sandra... czy chce mi się latac.... mam wrażenie, że ciąża w żaden sposób mnie nie spowalnia ani nie ogranicza :D więc latam jak i przed :D ehhe Poza tym nie zagaduj :D czyżby coś się szykowało u Ciebie? :D

Aggi widzisz... ja termin mam za tydzień :D więc zobaczymy hehe jutro mam wizytę... zobaczymy czy lekarz coś powie :) czy nic na horyzoncie nie widać ehhehe

Ziaa - nie znam tego leku... pokaż paziksy :PPP coś tam wymyśliła nowego :) miałam już kilka razy hybrydy.... ale zostałam jednak przy zwykłych lakierach. Myślałam, ze bedziesz w stanie coś polecić... bo na dzień dzisiejszy wytrzymują mi spokojnie tydzień. Więc nie ma tragedii :) używam Sally Hansen - polecam

Milunia właśnie :) co tam u Was? Jak remoncik? Łazienka gotowa??

Sandra - moja mama tez nigdy nie miała paznokci bo zawsze obgryzała... pomogły jej tipsy :) tego nie obgryzła :P a później i jej paznokcie naturalne odrosły... teraz już ma tylko swoje :) i nawet jakoś nie obgryza hehe, maluje odzywkami :D hehe

Aggi - kogo Ty się pytasz o doping... no kto jak nie my :) wierzymy w Ciebei :)

Brown - Ty sama robisz paznokcie? Czy chodzisz gdzies? Pisałam już wyżej, że zostanę przy zwykłych lakierach... spokojnie tydzien je mam :) jak jakiś jasniejszy kolor to i dluzej :) wiec tragedii nie ma

Nati - biedny Dawcio :( ma jakieś uczulenie na komary??

Joanna - i niech się dzieje! O to chodzi.... A linka tez przeczytałam... ludziom się nie dogodzi! Żyją życiem innych i tyle w temacie.

Ja dziś byłam na kawce z koleżanką... później przez przypadek spotkałam drugą hehe, chwilkę pogadałyśmy :) później pojechałam z mamą na zakupy... nakupiłam trochę kosmetyków... zapisałam się do fryzjera :) no i kupiłam koleżance prezent urodzinowy - bo miałam na początku lipca a najprawdopodobniej w poniedziałek się będziemy widziały :) Kupiłam jej srebrny komplet biżuterii - takie delikatne serduszka. Mam nadzieję, ze jej się spodoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038767 przez magmus88
Jest!!! Zdążyłam :D nie dostane batów :PP


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038768 przez nati.olsztyn
magmus No właśnie chyba ma. Najciekawsze jest to, że ostatnią tak silną reakcję miał jak go w zeszłym roku użarł w tym samym miejscu. Wtedy spedzilismy dwa dni w szpitalu. Potem oczywiście jeszcze go kąsały,raz nawet stopa mu spuchla ale po okladach szybko zeszło. Mam nadzieję, że jutro rano będzie lepiej, jak nie to idziemy do rodzinnej.

Edit: Pięknaś Ty Mamusiu! :)

Joanna Ostatnio szczególnie duzo tych wypadków sie nam przytrafia. Jakiś pechowy czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038770 przez Pumcia
Ziajku Kochany a u mnie wsio ok dziękuję :silly:
Szymus coraz większy, rozumniejszy, nerwowy, Kochany . . . Aj i dużo więcej tego. Wróciłam od teściowej- powiedziałam sobie 2 tyg na wsi tylko szkoda że pogoda mi nie podpasowala, tylko trochę się poopalalam :/ poka jakie masz teraz ładne paznokcie :P

Sandrusia - z wyjazdem jeszcze zwlekamy, niestey mamy mały problem z przeprowadzką - przy dobrych wiatrach do końca roku wyjade a jak nie to na wiosnę niestety :(

Nat - Szymek nie śpi ze mną już od 2 miesięcy. Bałam się ze się przyzwyczai a poza tym ciężko mi było się wyspać jak był obok. Zawsze jak się kręcił to ja się budzilam- nie dosć ze krótko spałam to jeszcze to :)
Ja karmię cały czas co 2 h - czasem wymiekam bo brakuje mi ciągłości snu - zastanawiam się czy butli mu czasem nie dac :evil:
Magmus ja pod koniec już wcale nie napisałam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038771 przez Pumcia
Magmus super mamusiu dobrze ze dziewcZyny chcą Twoje fotki, przynajmniej będziesz miała kieys pamiątkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038772 przez Pumcia
Wybaczcie ze tak kilka postów na raz ale pisze z telefonu i boję się ze mi zje posta :p

Nati kurczę a Twój mały nie jest uczulony na te komary? I czy to na pewno komar? Masakra - biedny maluszek :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038774 przez brown24
Magnus super wyglądasz :) brzusio rewelacja :woohoo: , co do paziksow to sama robię, jestem kosmetyczka , ale w zawodzie nie pracuje,a tylko czasami dorabiam hehe

Pumcia to Ty tak sam na sam z Szymusiem w domku? Podziwiam, ja bym chyba nie dala rady:)

Nati, biedulek Twój maly.Mam nadzieje ze do rana będzie lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038775 przez Sandruska1995
magmus super brzuszek :woohoo: zazdroszczę samopoczucia, ja w pierwszej ciąży czułam się super za to teraz czasami jest ciężko . ;) . Nie martw się ja bez Ciebie się nie ruszam nigdzie :laugh:

pumcia aa dopiero ? :( Jakbyś potrzebowała pomocy/ porady to pisz na priv. :)

Aaa. Dostałam ofertę telefonu to wzięłam mojemu z kartą i dostałam gratis tablet z drugą karta z internetem gratis także będę z Wami jak urodze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038776 przez Pumcia
Brown tak sama z Małym jestem. Czasem moja mama wpadnie to popilnuje Małego a ja na spokojone zakupy mogę sobie zrobić - czasem już też nie daje rady . . .

Sandrusia dzięki - na pewno skorzystam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038777 przez Miluniaa
Jestem , jestem juz nie krzyczec :silly:
magmus łazienka jeszcze w maku :laugh: ale moze pod koniec tyg bedzie ;)
ale masz fajna pilke , ja juz w tym czasie byłam rozpakowana :whistle:
Jesli chodzi o starania to my tak teraz podchodzimy na luzie bedzie to bedzie nie to nie no i jak na razie bezowocnie :whistle:
Pumcia żeby Cie dobic moge napisać, że Zu od 3 dni przesypia cale nocki i nie budzi sie na mleko :whistle: czyli matka wyspana :evil: ale dawaj Szymka do mnie idz spac Zu jest towarzyska bardzo lubi dzieci , a ja zoboacz jak to bedzie z 2 :whistle: :evil: :)
joanna czekalam od Ciebie z niecierpliwoscia wiadomosci 1 cykl stracony no ale masz jeszcze kilka :D u mnie gin dal mi 3 podejscia z clo wyszlo za 2 :whistle: pierwszy niby czesto jest na rozruch :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038778 przez Sandruska1995
pumcia nie ma problemu. :)

Druga noc ciężka, co chwile się budziłam, miałam lekkie skurcze a rano już cisza :whistle: Ale na szczęście nie boli jak narazie buzia . :side:
Pogoda już mnie przeraża 30st. :unsure:

Weszłam rano na Facebookowe forum , patrzę a tam dziewczyna wczoraj urodziła córkę w 39 tygodniu, ale mała miała dużo wad. Zmarła dziś o 7 :( . Nie rozumiem życia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl