BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1038820 przez Janka
Też się staram od pewnego czasu o dziecko. Macie jakieś sprawdzone metody do wykorzystania na początek?

Kogo raz żmija ukąsiła, ten ucieka na widok sznura.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038824 przez Miluniaa
Specjalnie dla cioci magmus

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Joanna jakos na poczatku cyklu bralam ale nie pamietam juz bo to dawno bylo :) ale clo dziala! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038825 przez Sandruska1995
milunia twoja mała ma już pół roku ? :blink: :woohoo:

A macie mój brzucho z dziś :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038826 przez Miluniaa
Sandra ale duzy brzuch :woohoo:
Mała moja ma pol roku sama nie wiem kiedy to zlecialo :) czasami mam wrazenie, ze ona juz taka "dorosła" :whistle:
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038829 przez Sandruska1995
milunia ale zleciało śliczna mała :cheer:
Teraz mi tak na koniec wystrzelił ten brzuch :laugh:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038831 przez joanna1991
MILLUNIA ja dziś wzięłam pierwszą tabletkę i po paru godzinach myślałam że padne, bo tak mi się @ po nich rozkręciła że musiałam wziąść ze dwa apapy.. ciekawa jestem jak będzie w tym miesiącu z owulką czy też będę czuła he..

Sandra no no też masz wielki brzuchol! :* piękny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038839 przez Pumcia
Magmus zdjęcie zaraz dodam jak mi się uda :) no pewnie ze pamiątka na całe życie, ja sie cieszę ze miałam sesję, sama bym się na nia nie skusiłam ale skoro tak wyszło jak wyszło :p żeby nie forum to też bym się nie zebrała żeby zrobić a tak mam kilka. Miałam więcej ale format kompa był robiony i większość zdjęć poszła w pi....... W eter :evil: :whistle:

Ziajek mówisz i masz - dawaj, zaczynaj maleńka :laugh:

Milunia ale ta Zu to slodziak :) jak Tylko ochrzcze mego szatana to trzeba o ślubie pomyśleć :) Kurde tylko komunia i bierzmowanie musi być po drodze . . . Aj :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038840 przez Pumcia

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038843 przez Pumcia

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038844 przez Pumcia

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: Sandruska1995, Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038847 przez Miluniaa
Jest i mój przystojny Zieciulek :) Pumcia chrzcij to im w przyspieszonym tepie zalatwimy komunie i bierzmowanie :D mam znajomosci u ksiedza to moze przejdzie bez i od razu slub :laugh: tylko kochana drzwi zdejmuj, bo patrzac na Zu to ciekawe dziecko moze być i namowi tego grzecznego Szymonka na glupoty :lol: :lol: :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038849 przez magmus88
Jejku! Jakie Wy macie słodkie te maleństwa :) napatrzeć się nie mogę.... jak z reklamy :) serio!! Szymcio wygląda na grzeczniucha a Zu na niezłe ziółko hehehe.

Ja miałam dziś wizytę.... wszystko ok. Nic się nie dzieje. Szyjka podobno skrócona ale dalej zamknięta. Mały stosunkowo wysoko.... Na ktg równiny :) ciśnienie niby ok ale mam kontrolować.... We wtorek mam się zgłosić znowu.

U anestezjologa... niby tez ok ale ciśnienie już za wysokie.... Mam kontrolować i jak coś to od razu zgłosić się do lekarza.... Także jutro jak mama przyjedzie pomóc mi przy oknach to ciśnieniomierz ma zabrać ze sobą hehe. Lekarka mi pokazywała tą igłe od znieczulenia.... chyba wolałabym jej nie widzieć :PP hehehe serio!

Jutro z rana idę na pobranie krwi, później ZUS, przy okazji do zielarskiego muszę wstąpić :P bo nigdzie nie umiem dostać herbaty z liści malin ;// i do punktu inpostu muszę zajrzeć bo mój list - "polecony ekspresowy" idzie już ponad 10 dni... ;///

Nati, Aggi serio :D na środku balkony mam taką rurkę, która jest "wewnątrz" balkonu i to był newralgiczny moment :D

Nati - i jak farbowanko?? To prawda, ze jak się raz zafarbuje henną to później inne farby nie łapią? Tzn takie zwykłe, sklepowe?

Sandra :P ja też jestem umówiona na przyszły tydzień do fryzjera hehehe, ale tylko obcięcię. Farbuję się sama w domciu :) ale farbę już mam kupioną :)

Ziaa - paznokcie świetne! Masz talent! :) takimi wzorkami to już by mi się nie chciało bawić :PP ehhehe

Nowa ja też już czekam z ustęsknieniem na nowe fotki brzuszkó :) póki co tylko my z Sandrą się tu obnażamy :PP

Joanna... mówisz, ze moja twarz brzmi znajomo :D?? No możliwe, że się gdzieś spotkałyśmy hahaha. No na humor nie narzekam.... :) Tak jak i przed ciążą nie narzekałam hehhe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038851 przez Sandruska1995
O kurcze to ten przystojniak od pumci już zajęty? :silly: :blink:

magmus mam tu znajoma fryzjerke także czemu nie skorzystać i pozatym za darmo mam :side:

My się wybraliśmy na kawę do szwagra, dopiero wróciliśmy. Zjadłam arbuza i mogę iść spać :laugh: w końcu pogoda dla mnie! Od dwóch dni 30 stopni a dziś popołudniem piękna burza z deszczem uwielbiam ją od czasu ciąży :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038852 przez Nowa...
Janka- a długo się starasz? testy owulacyjne stosujesz? Ja od przyszłego cyklu ziółka zaczynam, bo dziewczyny miały na nich szczęśliwe cykle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038856 przez nati.olsztyn
magmus Nie farbowalam bo mąż musial.do pozna pracować a sama wolałam nie próbować. Mam nadzieję że dzis się uda:) Ja czytalam, że po tych zwyklych farbach henna może slabo brać przez silikony zawarte w farbie, nie wiem jak to działa w drugą stronę. Kupilam sobie szampon naturalny bez silikonow zeby troszkę oczyścić te włosy.:)
A Twoje ciśnienie nie stresowe przypadkiem?

pumcia milunia Ależ macie Cudeńka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl