BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1038933 przez Sandruska1995
magmus Ja dziś zrobię ale chwilowo nie chce mi się nic :S

Ja się pochwalę potem włosami :laugh:
Mieliśmy jechać jutro nad morze, ale raczej chyba to nie dla mnie już przy upale 30 stopni siedzieć cały dzień a mamy około 80km w jedną stronę. Mój M zaproponował malowanie mieszkanie, dziś mieliśmy jechać po farby ciekawe czy foch się odezwie :blink:

Jejku. Co się dzieje, kilka dni temu dziewczyna na forum Facebookowym urodziła córkę w 39tc i malutka umarła na drugi dzień, dziś dziewczyna pisze ze wczoraj bodajże miała cesarke w 30tyg i jej córcia też zmarła po 15 minutach
Przeraża mnie to , nie mogę czytać takich rzeczy :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038934 przez aggi
magmus hehehe jeszcze będziesz błagała o te igłe :D

aklim dużo na alie zamawiasz??? Ja od paru miesięcy dopiero... ale jest szał heheheh :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038937 przez aklim88
Sandra - przykro czytać takie rzeczy. Aż ciarki przechodzą. A Twoj M moze sie odfochuje

Aggi - to był mój pierwszy raz :lol: zamówiłam mnóstwo pierdołek do robienia paznokci łącznie z naklejkami. Jeden lakier shellac w uk kosztuje £12 a na Ali kupiłam 6 za £15. Zaczekam aż przyjdzie i moze na cos jeszcze bede polować , bo jestem ciekawa jak długo bede czekać.A co tam kupujesz ciekawego?



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038939 przez aggi
aklim ja szaleje na dziale dziecięcym ubranka, dekoracje na urodziny mu zamówiłam kiedyś, ogólnie raczej dziecięce artykuły choć powiem że dla siebie też kilka rzeczy kupowałam i nie żałuję :-) czasami niezłe produkty za pół darmo mają. Szkoda że jak Maksiu był malutki to nie umialam tego jeszcze obsługiwać :D tzn może dla portfela lepiej :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038948 przez Nowa...
Eh dziewczyny- w nocy dostałam @ i to taką że szok... A to dopiero 16 dc. Zrobiłam rano test i kreseczka już o wiele jaśniejsza :( Zesmuciłam się bardzo... Na szczęście pozbierałam się. Skoro raz się udało to może i następny raz się uda. W każdym razie od dziś zaczynam pić ziółka. Jeżeli w tym cyklu owu też tak szybko będzie to zapisuje się do ginekolog, bo cykle 16 dniowe- są dalekie od normy. Mimo wszystko dziękuję za kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038949 przez nati.olsztyn
Nowa A może warto byloby juz teraz iść do gina bo skoro test nadal pozytywny to może cos jest naa rzeczy co wymagaloby jakiejś kontroli? Hmmm... 16 dniowy cykl.zdecydowanie nie jest normą. Trzymam kciuki za Ciebie:)

Sandra Smutna historia. A wiadomo dlaczego to dziecko zmarło? Jak Twoje włosy?

magmus Jak tam u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038950 przez Sandruska1995
nati pierwsza dziewczynka miała wiele wad . A druga hipotrofie i urodziła się w 30tyg. . A włosy po staremu bo koleżanka dopiero jutro da radę mi zrobic :whistle: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038954 przez nati.olsztyn
magmus Pokazuję się na sucho.;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038955 przez magmus88
Achhh... Aklim, myślałam, ze sprzęt już masz :) w takim razie czekam...

Ja właśnie kończe malować paznokcie u stóp.... mam nadzieję, ze to ostatni raz w tym stanie hahaha, bo to nie lada wyczyn :D :whistle: :whistle:

Sandra, i co w końcu z tymi naleśnikami :PP hehehe Mąż odfochowany? Jak tam malowanie??

Ech... aż nawet nie chcę słyszeć tych opowieści :( życie potrafi być okrutne....

Aggi no bardzo możłiwe hehehhe

Oj Nowa... to przykro mi.... Faktycznie, 16 dniowy cykl to bardzo krótki.... praktcyznie połowa.... :(

Nati - dzięi, ze pytasz :) Mam się dobrze.... cisza :D ehhehe a włoski fajne... jaki to kolor?

My dziś byliśy na zakupach... kupiliśmy w końcu lampę do pokoju małego!!!!!! Bardzo zwykła :P heheh żadna dziecięca ehhehe. Ale w końcu ją mam! Myślę, ze jutro w końcu przygotuję tez łóżeczko :)

No i lipcówki już rozpakowane :) Zostałam tylko ja i cornick.... No i po znajomości mogę powiedzieć, ze i Sandra heheh :PP Bo sierpniówek nie ma heheh

No i Sandra - czekamy teraz na Twoją "głowę" :PP

Dobrej nocy! Ja w końcu kończę to malowanie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038957 przez nati.olsztyn
magmusOrzechowy brąz - henna firmy Khadi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038965 przez Sandruska1995
magmus aaa naleśniki pyszne były :cheer:
Tak przeszło mu :P . A malowania nie będzie bo nie zdążył kupić farb :evil: Jutro jedziemy kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038966 przez magmus88
Hej :)

Z tego co pamiętam Sandra, to Wy już z pół roku malujecie hehehe :)

Ja mam nadzieję, że doproszę się w miarę szybko męża, żeby mi lampę powiesił :PP hehe.

Nati - fajny kolor. Daj znać jak będzie się sprawdzał w użytkowaniu hahaha :) Tzn nie tyle kolor co sama farba :)

Miłej niedzieli Wam życzę! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038970 przez Sandruska1995
magmus w sumie od marca :laugh:
Oj ja mojego w tym tygodniu wezmę do roboty! ;)
Zjadłam śniadanie i myślę co dziś robić. Może do zoo pojedziemy bo pogoda piękna :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038971 przez nati.olsztyn
magmus Masz na mysli jak szybko będzie się wypłukiwała? Na tą chwilę mogę powiedzieć że jestem 100% zadowolona - podoba mi się kolor, a jeszcze bardziej to że wlosy przestaly mi wypadac:) normalnie jestem w szoku :cheer:

Znajoma z Majowek 2014, która jest w ciąży i ma termin na 6.08 rano mi napisała, że "się zaczęło"... :) teraz jak na szpilkach czekam na wieści :)
Edit: O 7.30 do mnie pisala a o 9.08 mały juz byl na świecie (cc) :) Jakoś chyba za bardzo przeżywam cudze ciąże i porody ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038991 przez Nowa...
Nati- na wizytę czeka się około 3 tygodni do ginekolog. Poczekam do pozytywnego testu owu, jak będzie przed 8 dc to dzwonię do niej- może mnie gdzieś wciśnie. na szczęście okres się uspokaja bo było fatalnie. Teraz będę piła ziółka cały cykl- oby był szczęśliwy- bo tak bardzo się ucieszyłam...
Nowy cykl nowe nadzieje, skoro raz się udało musi udać się drugi raz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl