BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1039001 przez magmus88
Nati - gratulacje dla koleżanki! :)
Tak, chodzi mi o wypłukiwanie, czy wysuszy końcówki włosów.... :)

Nowa, skoro tyle się czeka to może warto się już zapisać??

Jak tam po weekendzie dziewczynki u Was??
Ja zaraz zabieram się za szybkie porządki, bo kumpela ma dziś wpaść po pracy, muszę zrobić tartę, iść do sklepu także łohoo.... a już 11 :PP

Do później!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039002 przez magmus88
Popycham :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039003 przez aggi
Dzień dobry, jak tam humory - dopisuja!? :-) mam nadzieję że tak! :-)

nowa masz rację 16dniowe cykle to zdecydowanie poza normą. Koniecznie do lekarza!

magmus a chcesz taką lampkę jak maksiorowi zrobiłam? :-) czy masz już nocną kupioną?? :-)

Teraz dużo dzieci się rodzi, moje dwie koleżanki z terminem na początek sierpnia już urodziły zdrowych synów :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039005 przez Sandruska1995
magmus a ja właśnie weszłam zobaczyć czy już nie urodziłas :laugh: A ty jeszcze latasz jak szalona :laugh:

Ja wczoraj do 22 siedziałam z robieniem włosów, ale jestem zadowolona , przy okazji podcielam trochę :woohoo:

Na 14:45 mam termin w szpitalu i będę wiedziała wszystko dziś już co i jak. No i badanie USG będzie :woohoo: Ciekawe ile moja kruszynka waży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039006 przez joanna1991
NATI chyba następnym razem skuszę się na tą farbę co ty używałaś, bo po farbowaniu moje włosy wypadają garściami a najgorsza masakra jest po umyciu i przy rozczesywaniu, niedługo łysa będę..Fajny ten twój kolorek, ja przez długi czas miałam baardzo ciemne włosy ale zdecydowałam po mału je rozjaśnić... już 3 razy delikatnie rozjśniała mi fryzjerka i położyła mi farbę taki brązik jasny..


MAGMUS pochwal się jak już złożycie łóżeczko :D P.S. Dziś już 25.07 :D mało wam dziewczyny zostało :p

NOWA faktycznie wizyta u gina by się przydała, kurcze ale długo się u was czeka na wizytę.. Dobrze że się już pozbierałaś, ja też musiałam szybko się ogarnąć, jak to dziewczyny mówiły- "nowy cykl, kolejna szansa" także pamiętaj nie jesteś sama.. :*

ALKIM no no córcie masz na medal :* No a z tego twojego Robercika to niezły łobuziak :D hi hi może później będzie spokojniejszy :D Ale macie fajnie, też bym chciała sobie chociaż jeden dzionek spędzić na plaży...Muszę jakoś namówić mojego męża na weekend nad morzem :) do urlopu został mi jeszcze tydzień, i 7 popołudniówek przede mną :(

Dziś biorę ostatnią tabletkę CLO i czuje się inaczej niż w poprzednim cyklu, bo w tamtym miesiącu w dniu owu czułam pracę jajników a teraz... jeszcze nie skończyłam tabletek a mój lewy jajnik szaleje normalnie, tak pulsuje że szok, a prawy dopiero się rozkręca...

Idę robić obiad bo niedługo czas będzie szykować się do pracy :( Miłego dnia kobietki! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039007 przez nati.olsztyn
magmus Dziękuję w imieniu koleżanki.:)
Joanna Tylko pamiętaj że przed tą farbą trzeba myc włosy szamponem bez silikonów zeby oczyscic wlosy właśnie z nich, a zawarte są w wielu szamponach no i w tych chemicznych farbach. Silikon uniemozliwia wnikanie henny przez co kolor nie "weźmie". Ja chyba kupię sobie jeszcze z tej samej firmy co farba jakis preparat do zageszczenia włosów bo też mam ich mało.

Sandra Koniecznie daj nam znac co tam na wizycie Ci powiedzą. Ile Malutka ostatnio ważyła?

aggi Dziendoberek! :-) Mój humor dzis w porządku, ale wczoraj był dramat. Ostatnio mam problemy ze spaniem, dzis zasnelam po 1 a o 4.15 Mary się obudzila i nie spała do 5.30.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039011 przez aggi
sandra daj znać po wizycie :-)

joanna a robisz testy owu???

nati to niezłą pobudke Ci Maryś zrobiła !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039012 przez aggi
A ja już chyba 19 albo 20dc mam a testów owu nie robiłam i już chyba nie ma sensu bym robiła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039013 przez brown24
Witam się i ja :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Niedziela w pracy, a dzisiaj wooolne :)

Joanna
daaleko macie nad Baltyk? ja tez marze o takim weekendzie, ale nijak mi się nie opłaca na 2 dni całej Polski pokonywać :lol:
Moje jajniki też już szaleją, a w zasadzie to lewy, chyba ovu na horyzoncie hehe

Nowa a Ty chodzisz prywatnie do gina? idz się skontroluj i głowa do góry :*

Sandra
pokaż swoja nowa czuprynę :) i zdaj relacje po wizycie :)

aggi porzuć testy ovu na ten cykl, idz na żywioł :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039014 przez joanna1991
AGGI właśnie dziś zamówię na allegro żeby więcej mieć.

EDIT: Właśnie testy zamówiłam :) o kurcze nie pamiętam kiedy ostatnio testowałam na owu :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039023 przez nati.olsztyn
Joanna Mi nowa partia testów właśnie przyszła. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039027 przez aggi
brown no nooo nie dziwię się że w namiocie sauna,przy takich temperaturach :D mam już tak mało testów że po prostu mi szkoda ich robić bo będę musiała zamawiać haha! Poza tym jeśli faktycznie mam 20dc, a nie jestem pewna :D to już 'po ptokach', nie pozostało nic innego jak na @ czekać :D

joanna myślałam że przy clo musisz testować żeby w razie dwóch kresek jechać na monitoring jakiś? Czy nie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039029 przez magmus88
WItajcie ponownie :)

Aggi - nocnej narazie nie kupowałam - ze względu na różne inne wydatki... póki co będę się posilać oświetleniem z szafy ahhaha. Może w późniejszym terminie się do Ciebie zgłoszę jak uda mi się coś zaoszczędzić :( wybacz :(
Gratulacje dla koleżanek!! Co te chłopaki się tak spieszą... mi wszyscy mówią, ze chłopcy to leniuchy hehehe

Sandra spokojnie.... ja będę ostatnia, mówię Ci hehehe. Lepiej Ty się chwal na kiedy ustaliliście termin :) i jak malutka? Ile waży?? No i pokazuj tą fryz!! :)

Joanna - jak widać nie miałam się z czym spieszyć hehehe. Ubranie łóżeczka to chwila moment ehhe. A u mnie ciiiisza :) Jak jajniki pracują to dobrze. Mnie tam nigdy nic nie bolało... dlatego zazdrościłam innym, że coś czuły ehhe . O zamówiłaś testy :) a moze będzie taki psikuś, ze nie będziesz musiała ich używać :) Ja tak kupiłam ziółka od pumy :PP

Brown - Ty szalona :D hehehe ale może owocny będzie ten wyjazd pod namioty ahhaha. Ja też niestety nad bałtyk mam mega daleko :(

oho... w oddali gdzieś grzmi. przydałby się deszczyk. Jest koszmarnie. Wczoraj to samo.... słońca niby nie było a gorąc niesamowity! A myśmy się wybrali do Katowic palmy pooglądać ahhaha


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039030 przez nati.olsztyn
magmus :woohoo: Przesadziłaś z tą tartą! Jest BOSKA!!! :-) mniam... Daj przepis:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039031 przez magmus88
nati proszę ciastkozercy.pl/tarta-oreo-z-malinami/ - bazowałam na tym przepisie. Spód mam z podróbek oreo :P i na górze też improwizacja eheheh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl