BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1039723 przez Nowa...
Dziewczyny - mam takie pytanko- w czwartek mnie bolał mono lewy jajnik kilka godzin- a od piątku boli mnie podbrzusze i troszkę momentami jajnik zakłuje- czuje się jak na @ , może wcale owu nie było i dlatego tak jest, no nie wiem. Miewacie tak czasem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039728 przez Miluniaa
brown czy Ty uwazasz, ze w tak krotkim czasie bylabym zdolna urodzic 2 dziecko ????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :evil: :evil: :evil:
To chyba nie do mnie wiadomosc byla :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039729 przez nati.olsztyn
milunia Brown sie przepracowała ;)
Dziękuję w imieniu Marii:) To rozstanie taki nie do końca jeszcze bo mamy umowę że je raz dziennie wieczorem do spania :) I tak czasem przychodzi do mnie i mówi : " powiem coś hucho" ( powiem cos na ucho) i pyta : " ja dzisiaj dotane cycusia do pania am am am?" :laugh: Słodka jest ta moja Mary:)

nowa Kiedy spodzieana @ mialaby być? Przypomnij tez kiedy mialas pozytywny test?

ziaa Jak Twoje bieganie? Ja się muszę pochwalić - pocwiczylam dziś wreszcie :P hehehe Dzieci pojechały z mężem na zakupy, a ja jako że @ rozkrecila sie na dobre, zostałam. I zamiast leżeć (tak jak miałam w planie) machnelam "pierwszy dzień" i do tego "poranek z jogą";) Od razu energii mi przybyło. Obym dała radę to kontynuować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039730 przez magmus88
Puma, zgredzie... ja Ci juz o tym pisalam jak u teściowej byłaś :) Tzn 56 mnie już nie interesują. tylko to co masz większego a co to nie wiem :P co by mi w oko wpadło ehhe. Bo w sumie wszystko mamy. A kombinezon to na później potrzebuję....

Widziałam, ze Brown pomyliła nicki, ale wiedziałam że to o mnie chodzi hehe więc jej wybaczam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039731 przez nati.olsztyn
magmus Ja tez mam na zbyciu kombinezon tylko taki na jeszcze później jakbyś chciała. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039732 przez Nowa...
Nati- pozytyw owu był w środę, w czwartek już negatyw- dopiero po owu bym była. Nie wiem dlaczego tak mam, ale to bardzo uciążliwe :S Jeszcze dużo niepłodnego śluzu mam. Możliwe dziewczyny, że to po ziółkach te bóle podbrzusza? Sorki, że wam zawracam głowę, ale to mnie niepokoi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039733 przez nati.olsztyn
nowa Po to tu jesteśmy by rozwiewac swoje wątpliwości. Także spokojnie:)
Może to sprawka ziół że tak intensywnie owulacje odczuwasz teraz albo po prostu tak bardzo wczuwasz się w swój organizm i dlatego czujesz bardziej niz zwykle. Chyba czas troszkę odpuścić żeby nie zwariować;)

Edit: Teraz od owu masz przerwe w ziolach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039755 przez Nowa...
Nati- aż tak nie nastawiam się na to, aby być już w ciąży i nie wyszukuje oznak ciąży, bo to o wiele za wcześnie by było :) Bardziej mi chodzi czy tak też miewacie? Właśnie cały cykl chce pić zioła- a wy odstawiałyście po owu? Może źle zrobiłam, że nie odstawiłam i dlatego tak mam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039765 przez ziaa
Dziewczyny przepraszam, ze tak z du*py i tylko o sobie, ale kuźwa jak nie urok to sr*czka! I wymiękam.

Wczoraj bolało mnie podbrzusze, normalnie okresowo, po całości - myślę sobie jest ok, nie udało się, ale chociaż @ w perspektywie, potem clo, śliczne pęchole, zastrzyk i jakoś to będzie.
Dziś rano znów całe podbrzusze bolało (jeszcze 2 dni biorę tabletki, później @ powinna przyjść) i znów myślę sobie - jest ok.
A teraz? Teraz, od kilku godzin, tak nawala jednak strona, ze jestem prawie pewna, ze uchodowałam torbiel :( :S Normalnie nie mogę nogą ruszyć. Tępy, charakterystyczny ból. I pewnie clo pójdzie się pierdzielić bo nie wiadomo kiedy sie gó*no wchłonie. No niech to szlak! :unsure: :huh: :dry: :( Co prawda boli z lewej strony, a jajnik w okolicach owu czułam z prawej (lub tylko wyobraźnia mnie ponosiła), ale boli jak torbiel :(
Zobaczę jak będzie jutro, poczekam na @, a przed clo do ginka isę wybiorę żeby dał zielone światło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039772 przez nati.olsztyn
ziaa Nie zamartwiaj się na zapas. Może to jakas reakcja na leki. Idź do gina, sprawdź to! Nie zalamuj się!!!! Musi być dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039776 przez magmus88
Zia :( trzymam kciuki, żeby to jednak nie była torbiel....

Nowa - ja niestety nie pomogę :(

Ja byłam dziś ściągać szwy.... te powierzchowne, ze sie tak wyrażę. Pani ładnie ściagła..... i okazało się, ze trzeba szyc na nowo bo dalej leciała krew.... :( ale się upociłam na tym fotelu.... ech.

We wtorek będzie położna, w środę dwie najblizsze kumpele ze swoimi połówkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039779 przez Nowa...
Uuu magmus- to kiepsko, musiało być nieprzyjemnie :S Oby już teraz było dobrze :) Jak synuś? :cheer:
Ziaa- nigdy nie miałam torbieli, ale mnie często podbrzusze bolało i myślałam czy jest dobrze, ale okazało się że wszystko ok :cheer: Mi ginekolog mówiła, że organizm stara się wrócić do równowagi i dlatego te bóle. Może i tym razem też tak u mnie jest, choć dziś było sporo lepiej :) Kiedy najdalej @ powinna się pojawić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039784 przez natB
sandruska Magmus gratuluję Mamusie :)...
Magmus jak.sie czujecie? Jak synek? Jak życie?

Dziewczyny nie jestem w stanie Was nadrobić, mam pełno roboty przy maluchach... Nie ogarniam niczego hah :) ale wiecie, co liczę, że kiedyś sobie to odbije usiade na spokojnie na tyłku i wypije ciepła kawę ;) będę miała chwile, żeby się,, ponudzic,,..

ziaa bardzo współczuję, jeśli to torbiel... Ja się,, bujalam,, z torbielami ponad pół roku, praktycznie co cykl była torbiel.. 2 albo 3 razy mi pękła, ból niesamowity. Antybiotyki itp... Kosmos... Ale potem znikąd praktycznie okazało się, że jestem w ciąży mimo 50 diagnoz itp itd...liczę, że jednak to nie będzie torbiel i lekarz Tobie pomoże!

aggi Brown starania in progress? Na prawdę nie wiem, która jest na jakim etapie eh...

Jak nie wład to Helena i tak e kółko... Cały dzień na pełnych obrotach, czasem sama sir sobie dziwie, że daje rade... Mąż wrócił do pracy, mimo tego, że miał urlop to mieliśmy żniwa i pełno pracy w gospodarstwie... Ale za tydzień wakacje, kilka dni nad morzem ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039787 przez natB
aggi jak urodziny Maksa? Sto lat dla solenozanta! Samych pięknych chwil w życiu i zdrowia :* czekamy na zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039791 przez nati.olsztyn
magmus Auć! Szycie jest okropne! Współczuję! Nie zakładają rozpuszczalnych szwów? Oby juz teraz sie szybko goilo.:)

nat Z czasem na pewno będzie latwiej zlapac ten rytm:)

aggi Czekamy na relację:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl