BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039607 przez Nefri
Nowa ale to co, Twoj luby tylko na noc wpada i w nocy wypada? Bo dzisiaj starania koniecznie ale jutro rano też by się przydalo ;)

Rany Nati czwórka? Ja już mowie na 100% basta, kocham moje dzieci ponad wszystko, ale to już koniec, chce teraz miec czas dla siebie, jak już kiedyś troszkę dorosna, na tyle chociaż, żebym mogła się wyspac :laugh:

Niagara Ty już 26 tydzień, szok!!! Daj jakaś fotkę brzuchola.

Magmus już w domu?

Ktoś ma jakieś wieści od Cornick?

Joanna jak u Ciebie sytuacja, bo coś wzięłas i znowu zamilklas?

Aklim to pięknie Ci Robercik spi. Eryk w ciągu dnia to najchętniej by jadł to co my - oczywiście nie dostaje, ale cyca to mu na sile czasem wpycham, za to w nocy sobie odbiera i budzi się na cyca co 2-3h. Ale nie narzekam, jest przekochany.
Tymek jakby dopuszcza z ta zazdrością, dzisiaj przytulić Eryka i powiedział do ucha "kocham cie". Częściej też daje mu zabawki, nawet swoje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039608 przez Nefri
Hopsa B) :) ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039610 przez aklim88
Nefri - ale Eryk pięknie juz stoi. Brawo !! I brawo dla dzielnego starszego brata. Powiem Ci,ze u nas tez na dwójce koniec. Chciałabym za jakiś czas wrócić do ludzi, do pracy, zadbać o siebie. A te pobudki w nocy strasznie mnie zaczęły frustrować. Wytrzymałam 9mc na kp i powiedziałam dosc. Chociaz nie powiem chyba trudniej było mi sie odstawić niz Robercikowi. Ale juz sie przyzwyczaiłam i staram sie go przytulać jak dale mu butelkę i jest ok.

Macie tu moje urwisy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039622 przez Nowa...
Nefri - niestety tak jest obecnie.Ukochany przyjeżdża wieczorem a wyjeżdża w nocy :( Mamy plan kiedyś zamieszkać razem, ale to nie takie proste. w każdym razie dziś staranka były :cheer:
Niagara- i u mnie coś z zewnątrz bardziej sucho- ale przy szyjce śluz całkiem ładny. Niagara i Ja chcę zdjęcie brzusia :) -
Śliczne te wasze maluchy :)
Cieszę się bo 1 raz wychodzi na to, że owulka około 14 dnia by była :) może coś powoli organizm wraca do normy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039627 przez aggi
Czołem ;) melduje @ ;) niezdara ze mnie, cykl był 29dniowy więc owu miałam w 15/16dc = przegapiłam bo nie było w te dni ani wcześniej staranek :p brawo ja :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039631 przez nati.olsztyn
Dzień dobry Kobietki!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039640 przez Miluniaa
No nie ! troche mnie nie bylo a tu taka awanturka mnie ominela :evil:
Co do remontu to u mnie jeszcze w proszku :laugh: moze do świat Bezego Narodzenia skoncze ... :whistle:
nati [/i]koniecznie marsz do lekarza
Nefri Eryk juz stoi ?? Matko jak ten czas leci !
aklim superanckie urwisy ! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039644 przez Nowa...
Hej u mnie dziś test owu troszkę jaśniejszy niż wczoraj - to wczorajszy był pozytyw :cheer: Coś cisza się zrobiła :)
Dodi - jak u Ciebie ? jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039656 przez joanna1991
Hej kobietki! Melduje sie tak na szybko. Obecnie jestem z mezem na urlopie. W nocy wracamy do domku bo jutro mam wizyte u ginki. Dzwonilam do niej we wtorek to kazala do piatku codziennie nam celowac a jutro mi powie co i jak. Na szczescie w domu odpale laptopa to odpisze wam na spokojnie :) powiem tylko tyle ze w tym miesiacu moj organizm ostro reaguje na owu :D strasznie na twarzy mnie wysypalo...
MAGMUS gratulacje dzielna mamusiu! :* jak sie czujesz?
Aggi Ziaa Nati Brown ale mamy miejscowek wolnych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039658 przez Miluniaa
A wlasnie magmus gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Joasia my tez na urlopie wiec tak z doskoku pisze :D Czuje, że te wakacje doprowadza nas do ruiny :laugh: :laugh: Ale wracac sie nie chce tak fajnie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039659 przez Sandruska1995
joanna oby urlop był owocny :woohoo:

Pozdrawiamy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039662 przez dodi
Nowa dzięki że pytasz u mnie ok
wczoraj byłam na usg genetycznym mam też wynik z testu pappa no i na szczęście wszystko dobrze dzidzia ma już 5,5 cm to juz12-ty tydzień jak ten czas leci
Czytam was cały czas i trzymam kciuki żebyście szybko zobaczyły 2 kreseczki
Sandruska Magnus dzieciaczki śliczne
Miłego dzionka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039664 przez aggi
Dzień dobry :-) upalny dzień się szykuje. Wypilam kawę, muszę piec ciasto, zrobić salatke,popoludniu fryzjer, a po 17 znajomi wpadają na grila do maksia ;) jutro sajgon teście o 8 (!!) rano przyjeżdżają już na kawę, bo potem na wesele idą, niewiem jak to ogarnę bo mam mnóstwo roboty, sprzątanie,odebranie tortu,przygotowanie dekoracji...... :blink: na 16 jutro mamy już gości, a mój brat i babcia zostają do niedzieli u nas więc ciąg dalszy świętowania. To będą trzy długie dni, niewiem jak ogarnę :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039667 przez nati.olsztyn
aggi No to weekend pelen wrażeń przed Tobą. Weź to na spokojnie i luzie, niczym się nie przejmuj i rób swoje. Ty też masz się cieszyć tym dniem bo to także Twoje święto! :-)

Patrzcie jaką mam artystkę :woohoo:



dodi Juz 12 tydzień? Wow! :woohoo: Jak ten czas leci? Cudnie że wyniki dobre:) zresztą nie mogło byc inaczej:) A jal Ty się czujesz?
Załączniki:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039670 przez Nowa...
Dodi- bo nie pamiętam już jak to jest- brzusio już się zmienia? :) Aż w szoku jestem- dopiero o ciąży się dowiedziałaś :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl