BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1039563 przez aggi
kakasia idź do lekarza. On odpowie na twoje pytania. Jasno i dosadnie odpowie. I myślę że może w końcu ktoś przemówi ci do rozsądku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039564 przez aggi
Widzisz i nie grzmisz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039565 przez nati.olsztyn
aggi Jak trudno ja sięgnąć to znaczy że jest wysoko.:)
Za nami pierwsza nic bez cyca:) :woohoo: Jestem bardzo szczęśliwa. Maria budzila się dwa razy i za każdym razem wystarczało jej powtarzac ze " tak się umowilysmy ze juz nie będzie jadla w nocy i że rozumiemy jak.bardzo jest do tego przyzwyczajona i ze na pewno jest jej trudno. A i że może dotykac i tulic cycusia tylko bez jedzenia...". Troszkę byla rozżalona jednak po chwili przytulala się bądź odwracala i zasypiala. Moja dorosła Córeczka! Pękam z dumy! :)
Za to wszyscy dziś na nogac od 5.15.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039566 przez aggi
nati a w ciągu dnia wędruje? Wiem że powinno się ją badać o tej samej godzinie. Wczoraj była nieosiagalna a dziś już dotknęłam ją bez problemu, jednak poczekam do tej samej godziny co wczoraj ;) tak przymierzam się trochę do badania ale nie wiem czy poradzę sobie z interpretacją. Wierzę że jesteś mega dumna :-) gratulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039570 przez Nowa...
Aggi- ma różne położenie w ciągu dnia- dlatego wskazane badanie o tej samej godzinie, jednak przynajmniej u mnie jak jest wysoko to wysoko, nie raz nisko raz wysoko :) Może być minimalnie niżej, ale tylko przed @ się obniża na tyle, że łatwo ją dosięgnąć :) A zamknięta czy otwarta? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039571 przez Nowa...
Niagara- nie to że chce mieć tak szybko owu :) tylko taką póki co zależność zauważyłam :) A czy widziałaś zmianę w śluzie po ziółkach, bo u mnie coś bardziej sucho :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039572 przez aggi
nowa właśnie jak na moje to otwarta, więc pewnie @ za rogiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039573 przez nati.olsztyn
aggi Moja wędruje w ciagu dnia. Badasz zawsze w tej samej pozycji? Moja jest ciagle otwarta ( po naturalnych porodach tak moze byc), tylko czasem trochę mocniej. Chociaż ostatnio mialam problem z określeniem kiedy jest bardziej a kiedy mniej otwarta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039574 przez Nowa...
Jak widać każda jest inna :) ale jeżeli otwarta to by wychodziło na to, że @ za rogiem- a kiedy powinna być @? Wiesz u mnie nie ma nigdy według mnie 100% zamknięcia- po porodzie może tak być :) Ale odróżniam kiedy zamknięta a otwarta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039576 przez aggi
nowa nati właśnie czytałam że po naturalnym porodzie może być problem z określeniem otwarcia/zamknięcia. @ może jutro, może za 2 lub 3 dni = nie wiem na 100%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039577 przez kakasia20
Wiecie co . Niedościgniony ze ktoś.chcę od was rady itp robicie się dość nie miłe jednym słowem widzę że siedzi tu w tym wątku kupa kobiet od dawna .I zamiast doradzać itp. Piszecie o glupotach i bluznicie ludzi. Darujcie sobie .te forum jest już daremne. Bylo takie pomocne kiedyś. Żegnam .zero wyrozumiałości

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039578 przez aklim88
Kakasia20 - zadajesz pytania, na które nikt nie jest w stanie Ci odpowiedzieć. Jeśli nie mierzysz temperatury, nie robisz testow owu to na jakiej podstawie mamy wiedziec czy był u Ciebie skok lh i prawdopodobna owulacja. Idź do lekarza na monitoring to będziesz wiedziec. Albo rob testy, mierz temp i zapodaj tu wyniki z całego cyklu/cykli to moze ktoś bedzie w stanie cokolwiek Ci powiedziec. Szansa jest zawsze, a my wróżkami nie jestesmy. Nikt tu nikogo na sile nie trzyma. Pa

Magmus - Bartus przesłodki, jak u Was? Opowiadaj!

Sandruska - tylko pozazdrościć, ze tak sobie radzisz i dzieciaki bardzo grzeczne. Super fotki.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039580 przez brown24
Kakasia20 a nie sądzisz ze Twoje pytania są po prostu głupie?! Sorry, ale pojawiasz sie tu jak po ogień,i zadajesz pytania ni z d.. Ni z pietruchy! Skąd my mamy wiedzieć na ile procent masz szanse ,ze zaszłaś w ciążę? :laugh:
Nawet lekarz Ci tego nie powie...
Masz dwójkę dzieci, i wiesz ze kazda ciąża ,każdy organizm i każdy cykl jest inny..a zachowujesz się jak nierozgarnięta nastolatka .. Sorry! :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039581 przez ziaa
Kakaśka dziewczyny wszystkie mają rację, ale szczególnie spójrz na chłodno co napisała aklim - z czego nawet te najbardziej tu doświadczone mają Ci wyciągać wnioski na Twoje pytania? Czasem wrzucamy tu testy owu z tygodnia a i tak odpowiedź jest trudna, a u Ciebie mamy już teraz natychmiast udzielić świetnej odpowiedzi. A jak za miesiąc się okaże że jesteś lub nie jesteś to co - z pretensjami przyjdziesz, że ise myliłyśmy?? No prosze CIę!
Kakasia miałam wczoraj ochotę na szynkę której do tej pory nie lubiłam - myślisz, ze udało mi się w tym cyklu? :evil: :evil: :evil: Prawdopodobieństwo że udzielisz mi dobrej odpowiedzi jest mniej więcej takie jak przy Twoich pytaniach.
Podziękowania: nati.olsztyn, aggi, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039582 przez aggi
kakasia wybacz ale wpadasz raz na ruski rok i oczekujesz od nas wrozenia z fusów kawy! Idź do lekarza i tyle w temacie. Nawet najbardziej doświadczony lekarz Cię wy śmie je, bo uwierz nawet najlepszy sprzęt czy badania nie odpowiedzą na Twoje pytanie, a ty oczekujesz tego od nas.....

aklim jak u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl