BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039583 przez brown24
Ziaa ja to mysle ze ta szynka to dobry znak :laugh: ,ale jakby co,to z pokorą przyjmę baty od Ciebie hahaha :laugh: :laugh:

Aklim, pisz właśnie jak tam Twoje urwisy:) jak sobie radzicie?

Magmus jak tam świeżo upieczona mamusko :) kiedy wychodzicie do domku? A może juz jesteście?:*

Sandra miło popatrzeć na takie słodkie zdjęcie Twoich skarbow :) i hohoho juz Ci się marzy następne! Ale nie ma bata, my nie odstąpimy 3 miejscowek hehe. Swietnie ze tak szybko wracasz do formy :kiss:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039584 przez brown24
Popycham ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039585 przez ziaa
Hahhahaa ;p
Zatem Kakasia kieruj wszystkie pytania do Brown - ona ma wiedzę!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039586 przez Nowa...
Dziewczyny test owu z dziś- myślicie, że już pozytyw? :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039587 przez aggi
nowa na moje oko jeszcze nie całkowity pozytyw ale należy dzisiaj faceta usidlić w łóżku :evil: bo albo to kwestia kilku h albo może być jutro pozytyw. Nie zaszkodzi dziś działać w razie czego, żeby nie przegapić :-) no i jutro powtórka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039588 przez nati.olsztyn
nowa W mojej instrukcji do nowych testów owu jest napisane, że minimalnie jaśniejsza kreska to też pozytyw.

Właśnie, Dziewczyny, spotkala się ktoras z taka informacją? Do tej pory trzymalam się tego ze pozytyw jak rowno mocne kreski. Oczywiście w praktyce bywa różnie, ale to juz inna kwestia.

brown Ale na ile % ziaa jest w ciąży? No weź nam powiedz?? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039589 przez aggi
nati na moich testach zawsze pisało że muszą być identyczne kreski. Ale z praktyki wiem że jak testujesz cały cykl i pojawią się dwie takie jak ma nowa i ewidentnie się odznaczają to też uznaje się je za skok lh przed owu. Sama w trafionym cyklu z maksem nie miałam identycznych kresek, dziewczyny wrozyly cykl bezowulacyjny, a jednak :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039590 przez ziaa
Dziewczyny jak tu tak się pojawia foto testu i zaczynacie o nich gadać, to sama nabieram ochoty na testowanie :whistle: Ale nie! Zaraz zaczynam Clo, wiec testy są nie dla mnie. Będzie monitoring i basta. Prawda Dzoana? No właśnie!
Joanna jak monitoring? Jaja urosły? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039593 przez nati.olsztyn
aggi Wiem, wiem bo u mnie czesto jaśniejsza tylko pierwszy raz takie rzeczy wyczytałam w instrukcji;) To np moj ostatni pozytyw ( w rzeczywistości był minimalnie ciemniejszy)

Ałć chyba mam nadprodukcje bo piersi bolą mocno.
Za to @ cos powoli się rozkręca. Czy Castagnus zmniejsza obfitosc miesiączki? Brzuch nie boli ( z tego się bardzo cieszę:)) i leci byle jak.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039594 przez Sandruska1995
brown dziękuję :)
Możliwe że bym się zdecydowała po wizycie u ginekologa o następne, ale nie mogę przecież miałam cesarke więc swoje muszę poczekać a szkoda :laugh:
Mój M jak słyszy że chce antykoncepcje to szaleje :laugh:
A ktoś jeszcze do rozpakowania? Po kolei? :laugh:

magmus jak u Ciebie ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039595 przez Nowa...
Dzięki dziewczyny :) - dziś mój ukochany będzie i oby były staranka :) Bo tylko dziś jest możliwość-jutro nie ma powtórki :evil: No nic- skupmy się nad dzisiaj :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039597 przez niagara
Nowa jak na moje, to może już być pozytyw, działać nie zaszkodzi :P W ostatnim cyklu miałam podobny, a na drugi dzień już jedna krecha.

Co do śluzu po ziółkach, heh jakoś bardziej sucho miałam, ale był przy samej szyjce.

Kakasia Dziewczyno bój się Boga! Na moje oko prawdopodobieństwo Twojej ciąży wynosi 50-50% Zadowala Cię taka odpowiedź? :P
To może Ty mi przewidzisz jak jest szansa, że urodzę na koniec października a ile % dajesz na początek listopada? :P

Sandruśka łoooo matko, chyba ja jestem następna w kolejce do rozpakowania :blink: :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039599 przez nati.olsztyn
Sandra Powinni byli wszyć Ci zameczek so brzucha:) Fajnie że tak szybko wracasz do sprawności po cesarce.
Ja to zawsze mówiłam ze chcę mieć minimum troje, a teraz jak rozmawiamy z mezem o roznicy wieku między dziećmi to wiemy że bedzie i czwarte ( jeśli oczywiście sie uda) bo widzimy jak wspanialy kontakt maja Dawid z Marysia( 23 miesiące różnicy):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039601 przez aklim88
Dziekuje dziewczyny, ze pytacie. U nas w miarę spokojnie ostatnio. Za 4tyg urodziny Ali ale nie jestem w stanie nic zaplanować bo czekamy na operacje migdałków a tu termin wyznaczają z tygodniowym wyprzedzeniem i trzeba czekać na telefon.
Zdecydowaliśmy sie, ze przeprowadzimy sie do innego miasta, bliżej Londynu i szukamy czegos do zamieszkania teraz.
Robert juz odstawiony. Spi w nocy 20.30-7 wiec jest niezle. Ala ma wakacje. Po przeprowadzce i zmianie Ali szkoły zacznę sobie szukać pracy. Ćwiczę od ponad tygodnia 30 days Shred z Jullian Micheals. Dzis przeszłam na drugi poziom. Hardcore. A i ogolnie pogoda słaba u nad ostatnio i ciagle zmeczona chodzę. Nawet zapomnieliśmy o naszej rocznicy ślubu oboje



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039606 przez Nefri

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Hej cioteczki, zaraz Was poczytać a póki co przesylam dzisiejsze zdjęcie Eryka. W sobotę pierwszy raz sam usiadł a dzisiaj prosze... ;) Rany jak się cieszył jak stal.
Załączniki:
Podziękowania: Pumcia, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl