BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1041063 przez magmus88
Hej :) zaraz Was doczytam :)

Naprodukowałyście dziś jak nei wiem :D

My dziś byliśmy na wizycie... mały waży już 4200 :D puchnie w oczach hahah.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Witam nowe koleżanki :) życząc powodzenia :) Dobrze trafiłyście :)

Mamy i mamuśki :) mam pytanie co do szczepień... czym szczepiłyście swoje maluchy?? Ja się dziś dowiedziałam, że te 6w1 to są te same co na NFZ. Różnią się podobno tylko liczbą ukłuć.... Bo na rotawirusy i pneumokoki szczepić będziemy napewno.

Umówiłam się też na wizytę kontrolną do ginka. W połowie miesiąca mamy właśnie szczepienia... Mały dostał też skierowanie na badania hormonów bo wizyta do poradni dopiero możłiwa w kwietniu/maju....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041064 przez magmus88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041078 przez ziaa
Cześć :)

stOkrOtka91
ja też miałam wyniki raczej w normach, jedynie androgeny podwyższone i to juz powodowało, że nie miałam owulacji. Trzeb się kontrolować :)
GoNia79 to spróbuj z tym progesteronem, może to jest kierunek dla Ciebie :)
O magmus! Słodki synek! :) A ja mam do Ciebie pytanie - bo Ty miałaś podawany pregnyl prawda? Też Cię tak po nim bolało podbrzusze?

Dziewczyny nie pamiętam: czy kóraś jeszcze brała pregnyl? Ogólnie czuje sie dobrze, hormony jakoś nie buzują, nie wysypało mnie itp, ale bardzo boli mnie podbrzusze. lepiej jest tylko kiedy się położę. Chyba jednak wyczuwam torbielie :( Nie wiem czy isć dziś na usg czy po prostu świruje :) ALe wczoraj buczałam z tego pełnego przekonania, ze to torbiele ;p dziś boli znacznie mniej, bo wczoraj poleżałam. Dziadostwo no! Moze ból po owu mi się tak długo po prostu utrzymuje, co?

NatB Ty w ciąży z Helenką obstawiałaś torbiele prawda? Jak się wtedy czułaś? Ból zaczął się zaraz po owu?
Pumcia - przywołuję CIe do jakiegoś meldunku! :)
Natka ja tez CIę pamiętam :) Ślicznie wyglądacie :))
Nati jak sytuacja u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041086 przez nati.olsztyn
ziaa Wczoraj bylo ni to plamienie ni to delikatna@, dziś bardziej boli i leci chociaż nie tak mocno jak przed braniem castagnusa wiec z tego akurat się cieszę. Wiec ten cykl miał 27 dni z pozytywnym testem owu w 16 dniu to juz chyba przyzwoicie dluga faza lutealna, co? Jak myślisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041087 przez natkka
Magmus - ja specjalistką od szczepień jakąś wielką nie jestem, mogę tylko powiedzieć że my szczepiliśmy 6w1 i to własnie dlatego, że szczepienia 6w1 są inne od tych z nfz :) tak nam przynajmniej przedstawiły to lekarz i położna. Z tego co one mówiły to Polska i Bangladesz w dalszym ciągu podają szczepionkę na krztusiec z lat 50, która zawiera ponad 200 szczepów ksztuśćca pomimo, iż człowiek może zarazić się tylko 6 z nich. Natomiast w 6w1 masz tylko 6 szczepów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041088 przez magmus88
widzisz natkka - co człowiek to opinia :) ja znowu usłyszałam, że to są te same szczepionki :) dlatego chyba zaszczepię na NFZ... a dokupimy te na pneumokoki i rotawirusy. Niestety ale kwoty są takie, że na wszystkie mnie nie stać :( Tym bardziej, że na te płatne też trzeba kilka razy szczepić.... Na rota dwa razy a pneumokoki 4 .... A cena jednej dawki wcale nie jest mała :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041093 przez Miluniaa
magmus my szczepilismy 6 w 1 bo zasiegalam opinie 4 pediatrow i kazdy zalecal ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041095 przez nati.olsztyn
Milunia Oby okazało się że to nic groźnego. Masz możliwość zadzwonić do gina?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041096 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041097 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041098 przez ziaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041099 przez natkka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041101 przez niagara

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041102 przez magmus88
Ale zbieg okolicznosci.... wlasnie przegladam pudelka, które dostałam przy wyjsciu ze szpitala. W jednym była gazetka mamo to ja. A tam artykuł o szczepieniach :) i właśnie natkka jest napisane, ze od 2016 roku szczepienie na NFZ na krztusiec jest polepszone. Wczesniej bylo pełnokomórkowe - teraz jest bezkomorkowe. I tak samo, szczepionka na polio się zmieniła :)

Mila! Udało Ci się pojechać? Jakie wieści? Wierzę, że wszystko będzie dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041103 przez stOkrOtka91
Ziaa avw ktorym dniu cyklu robiłaś androgeny? I to też z krwi?

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl