BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 8 miesiąc temu #1041123 przez Miluniaa
ziajka ulala to trzymam kciuki!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041124 przez Miluniaa
up

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041127 przez Annie1981
Witam dziewczyny. Podczytuję Was od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam się odezwać :)
Jest to mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i zarazem pierwszy cykl, w którym staramy się o dziecko.
Dziś jestem w 16 dc a w 13 dc test owulacyjny był pozytywny i oczywiście było przytulanie. Teraz testy owulacyjne są negatywne, więc nie ma żadnej frajdy w ich robieniu ;) Czekam na koniec cyklu i mam nadzieję, że @ się nie pojawi.

Mam 35 lat, mieszkam w UK i dopiero teraz zaczynamy się starać, chociaż pragnęłam tego już od kilku lat. Chcę wykorzystać odstawienie tabletek jako okres największej płodności, bo podobno po 35 roku życia z tym już jest gorzej.

Biorę Castagnus od 1 dc, bo naczytałam się, że po odstawieniu tabletek organizm jest bardzo rozregulowany. Owulacja pojawiła się u mnie 13 lub 14 dc, więc albo nie było czym się martwić albo Castagnus tak pomógł. Zobaczymy jak dalej będzie wyglądał ten cykl, jak na razie wszystko w jak najlepszym porządku :)
Najchętniej już bym robiła test ciążowy, ale muszę uzbroić się w cierpliwość, z czym u mnie nie jest najlepiej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041129 przez Nowa...
Annie- Witaj :)
Oby było wszystko dobrze po odstawieniu. Bo u mnie to dwa pierwsze cykle super- a potem się zaczęło... Teraz dopiero chyba wszystko wraca do normy.Choć najbliższy czas wszystko pokaże :) A teraz o 1 wsze dziecko się staracie, czy macie już jakieś? :)
Dlaczego teraz się dopiero zaczynacie strać jak byś chciała już kilka lat:)
Jeżeli test już był pozytyw to nie ma co dalej ich robić tylko czekać aż się @ nie pojawi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041133 przez nati.olsztyn
milunia Ufff. Dobrze, że sytuacja opanowana. Ja w pierwszej ciąży plamilam na początku.

ziaa Piękne wieści! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041134 przez nati.olsztyn
Annie Witaj! Jak fajnie że jest nas coraz więcej. :) Pamiętaj, że po pozytywie juz nie testujemy:)


Dziewczyny biorące Castagnus
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041142 przez ziaa
Milunia jak się masz?

Dziewczyny!! :D
Znalazłam dziś rano cytat, którym muszę Wam koniecznie zostawić! Zapamiętajcie i przypominajcie sobie w każdej sytuacji, kóra bedzie wymagała odważnej decyzji :)

"Nie bój się dużego kroku. Przepaści nie pokonasz dwoma małymi!" :)

PS: :D Post 777 :D
Podziękowania: nati.olsztyn, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041150 przez Julka1987
Witajcie, dawno mnie nie było. Praca, praca, praca.... Starania chwilowo wstrzymane :) a jak u Was? coś mnie ominęło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041151 przez nati.olsztyn
Hej julka ! U Ciebie przerwa a my dopiero zaczynamy staranka. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041153 przez aggi
Dzień dobry! Ja tak się zameldować co u mnie ;) niedługo @, kończę już dowcipne leki.. po @ wizyta u gin ;) od wczoraj bolą mnie cyce. Masakra .. ;) no ale trzymam się wersji gin że ciąży nie będzie. Nie było szans na to.

gonia 10zł i są twoje. Muszę zważyć ile ich mam gram :p napisz na priv do mnie to się dogadamy ;)

milunia ja miałam w 6tc plamienie mocne i było od krwiaka który się sam wchłonął. Będzie dobrze! A na ciążę z Zu nie patrz bo każda jest inna :-)

ziajek kuwa! Że tak sobie z emocji przyklnę :side: :woohoo: kiedy termin @?

annie witaj :-) trzymam kciuki! Weź poprawkę na to że po tabsach mogą się cuda z twoim organizmem dziać. W razie niepowodzenia nie zrażaj się :-)

nati u mnie @ przy castagnusie nie zmieniały się, nie zauważyłam by były słabsze czy mocniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041156 przez ziaa
Aggi ahhahaah :D Jak duphaston odstawię :evil: :evil: :evil:
A tak serio to betę robię w przyszłym tygodniu, a nawet dwie. Jak pierwsza będzie wskazywała na ciążę, to mam zrobić drugą po 2 dniach by zobaczyć czy to pregnyl czy przyrasta :) Jak przyrośnie to będę mogła się cieszyć B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041158 przez Miluniaa
U nas dzisiaj jest ok plamienia juz nie bylo i oby tak juz zostalo ale straszne mam mdlosci :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: I jak daje Zu hippa na obiad to mnie podbija jezuuu jak teraz mi wszystko smierdzi ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041159 przez nati.olsztyn
milunia Oby plamienie juz nie wracalo!:) Klamerki na nos sobie zamontuj Bidulo! A tak serio to szczerze współczuję! Oby to szybko minęło! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041160 przez Sandruska1995
Witam się :)
Nie wiem czy pisałam że mama zrobiła mi niespodziankę? W sobotę o 16 stanęła w moich drzwiach , byłam w szoku , łzy w oczach i radość . W końcu ktoś przyjechał do mnie. Moja mama choruje na nerwice lekowa już prawie 20 lat. Jestem wdzięczna i dumna że do jechała tu 840km żeby nas odwiedzić. Niestety dziś rano już musieli wracać bo siostra do szkoły a ja przeplakalam dziś pół dnia bo mi smutno czas tak szybko zleciał :(

Byliśmy dziś zrobić paszport , chwałę się zdjęciem :cheer:

Nasza niunia waży już 4 kg :woohoo:

Moje dzieci nadal aniołki , nic się nie zmieniło :)

Nie nadrobie was przepraszam .
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041162 przez Annie1981

Nowa... napisał: u mnie to dwa pierwsze cykle super- a potem się zaczęło...


O rany, mam nadzieję że u mnie będzie ok. Dalej będe brać Castagnus w takim razie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nowa... napisał: Jeżeli test już był pozytyw to nie ma co dalej ich robić tylko czekać aż się @ nie pojawi :)


Tak wiem, ale to mój pierwszy cykl po odstawieniu i chciałabym zobaczyć jak on wygląda, czy nie wariuje ;) Chciałabym poobserwować dwa cykle i nauczyć się swojego organizmu.

aggi napisał: annie witaj :-) trzymam kciuki! Weź poprawkę na to że po tabsach mogą się cuda z twoim organizmem dziać. W razie niepowodzenia nie zrażaj się :-)

Dziękuję :) Próbować dalej na pewno będę, ale pewnie będzie przykro, bo ja niecierpliwa jestem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl