BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 8 miesiąc temu #1041169 przez Nowa...
Annie- a długo brałaś tabletki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041175 przez natB
ziaaa jeśli będzie to strzał w,, 10,, ba w,, 20,, to nowo czeka Ciebie mega wyzwanie... Ale należy Wam się! Czekam na betę!!!

aggi booosh Aggi jakaś Ty młoda dziewuszka :D szok, a Twoje wypowiedzi są tak dojrzałe ze hej ;)!! Mega pozytywnie jestem zaskoczona :)

Nie nadrobie, witam nowe koleżanki...

U nas Wład poszedł do przedszkola! 3majcie kciuki, żeby choroby nas nie dotyczyły... Helena ma lepsze i gorsze dni... Ogólnie zastanawiam się głęboko nad szczepieniami... po ostatnich mi bardzo kiepsko śpi w nocy, budzi się, płacze... po szczepieniu znowu temperatura eh! Koleżanka mi mówiła, że bardzo ingeruje szczepionka w układ nerwowy i coś w tym może być.... Kolejna chyba postaram się odroczyc... Człowiek już sam nie wie co jest dobre...

A z takich lepszych info
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041176 przez ziaa
Nat Dzięki :) w mojej rodzinie co pokolenie są bliźniaki :) I to i od strony mamy i od taty także będzie miał to w razie czego doradzać :) Co imprezę rodzinną sie śmiejemy, ze w pokoleniu moim, mojego rodzeństwa i kuzynostwa jeszcze nei było, wiec na kogoś się czają ;)

Trzymam kciuki za Włada, no i za niechorowanie :) Wyjazd sylwestrowy petarda :D Super, że tak miło spędzicie czas :)
Ja jadę w ten weekend nad morze, co prawda w interesach i na 4 dni, ale co zmienię otoczenie to moje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041178 przez nati.olsztyn
nat Ja też mam mieszane uczucia odnośnie szczepionek, możemy na priv o tym pogadać:)
Swietny Sylwester Wam się zapowiada:) My juz pewnie we Wroclawiu będziemy go spędzać.

ziaa To masz ogromną szansę na bliźniaki:)Wow!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041181 przez aggi
sandra cudne zdjęcia :-) a jak tam mama? Nadal chce dziecko?

annie no niecierpliwośc niestety może być przeszkodą. Ale trzymam kciuki :-)

nat dlatego nie lubię się chwalić wiekiem ;) wydaje mi się że to tylko cyfry, a mogą przeszkadzać w interpretacji mojej osoby ;) trzymam kciuki żeby Władek nie chorował mimo, że to nieuniknione. Maksia szczepie na nfz i powiem Ci że ani razu nic mu nie było, zero nieprzewidzianych reakcji organizmu. Zazdroszczę wyjazdu :-) my na bank w domu będziemy :-)
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041192 przez Sandruska1995
aggi dobrze. Nadal chce ale nie może zajść . :dry: dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041209 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ziajka bliźniaki ?? toz Ty sie zajezdzisz kochana ! moj małżonek dowcipny bardzo chcial zeby z Zu byly bliźniaki, a teraz jak poznal tego szatana to cofa zdanie :D:D:D nie mniej jednak trzymam kciuki nawet i za trojaczki :woohoo:
Puma co Ty ucichłaś ?? Pewnie mi 2 ziecia lub synową krecisz :evil: :evil: :evil: :evil:
Sandra chociaz żeby ten 2 moj okazał sie taka ostoja spokoju jak Twoja mała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041212 przez nati.olsztyn
Hejka! Mialam się chwalić tym co uszyje to zaczynam;) Bede Was męczyć na raty, na początek zeby się trochę"rozszyć" plecak dla Misi z torby na zakupy jaką dostała ostatnio od babci i prototyp poduszki "motylek" ( pierwszy z takiego wykroju);)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041215 przez Miluniaa
motylek jest superancki ! otworz biznes :D:D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041218 przez nati.olsztyn
milunia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dziękuję za mile słowa o motylku;) A moje dzieci dzis byly niesamowicie spokojne i pięknie się razem bawiły (a i ja jakaś spokojniejsza) to mogłam troszkę poszyć;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041222 przez Miluniaa
nati całe szczescie on jest malutki krwi bylo tez malutko, a teraz po dupku to szybko sie wchlonie :) 21 mamy sprawdzic ;)
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041224 przez Miluniaa
nati za ile te pieknosci sprzedajesz?? Do jakiego wieku mozna takiego motylka uzywac? Zu to pewnie by go od razu rzucila i podeptala ;) ;) ;) ale te moje 2 grzeczniejsze moze by polubilo :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041225 przez nati.olsztyn
milunia Fajnie, że Ci się podoba:) to miłe:) bardzo. Póki co szylam tylko dla siebie, na prezenty no i teraz pierwszy raz na zamówienie koleżanki (i jej koleżanki), której wcześniej szylam w prezencie;) Motylki z takiej bawełny i minky chodzą na necie za ok. 30-35zł ( przynajmniej ja takie znalazłam). A wiek? Hmmm nie wiem, mojemu Dawidowi szylam.z rok temu poduche w tym stylu tylko trochę inny kształt do fotelika samochodowego, ale wolał ją przytulac niz spac na niej, za to teraz Mary na niej chętnie sypia w aucie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041227 przez magmus88
Hej :)

Tak produkujecie, ze neistety nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić :( ale staram się jak mogę...

Nati - pięnkie szyjesz :) piękne rzeczy.

Milunia - oby się wszystko ładnie wchłonęło :)

Ziajka :D u nas też bliźńiaki były na tapecie... w mojej rodzinie są od strony mamy i taty :D i u mojego mąża też były.... także gdzieś czyhają za rogiem hehehe. Trzymam kciuki za Ciebie :) hehe

Joanna - co tam u Ciebie? Chyba Cię dawno nie widziałam tutaj :)

Ja dziś byłam z koleżanką na lodach, młody urzędował z tatą :PP

Powiem Wam, ze mam takie momenty, ze cierpię na brak czasu. Ale staram się jak mogę wszystko ogarniać.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041232 przez aggi
milunia ja też dupka bralam jak krwiak był. Mówiłam że będzie dobrze :-)

nati jestem zauroczona 'motylkiem' a szczególnie wzorem materiału ! :woohoo:

magmus masz boskiego syna :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl