BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 8 miesiąc temu #1041104 przez aggi
O matko ile nadrabiania :ohmy: mam dziś ewidentnie słabszy dzień ;) spaaaać ;)

Widziałam cudna Tosie! Piękne zdjęcie :-)

gonia jak sprawdzisz na allegro po ile mają te zioła to napisz, dam ci nizsza cene ;) chętnie pozbede się tych ziolek.

magmus bartosz cudowny! Ja szczepie na nfz. Po żadnym szczepieniu maksiowi nic nie było. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041105 przez aggi
milunia a który to tydzień?? Ja w 6tc plamilam mocno. Widzisz że maks cały i zdrowy :-) będzie ok, ale musisz do gina jechać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041106 przez GoNia79
gonia jak sprawdzisz na allegro po ile mają te zioła to napisz, dam ci nizsza cene ;) chętnie pozbede się tych ziolek.

aggi kochana z przesyłka wychodzą 21 zł za 100g ale nie wiem czy to te czy nie... :S :S :S
allegro.pl/owulacja-ciaza-m-nr-3-ziola-s...6zl-i6030644075.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041107 przez GoNia79
Dziewczyny wiecie juz co z milunią??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041110 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041111 przez honka_18
Milena ja w 1 ciąży krwawilam czerwona krwią do 13 tc, a później od 26 do 29 tc nie brałam radnych leków bo w UK nie dają :( Adam urodził się zdrowy :cheer: wiec głową do góry będzie dobrze . Musi być :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041112 przez Nowa...
Milunia a byłaś u ginka? Oby wszystko było dobrze. Oszczędzaj się na tyle ile to mozliwe. :kiss:
Stokrotka- według mnie trochę dziwne Ci te testy owu wychodzą. U mnie jednego dnia jest najmocniejsza drugiego trochę słabsza a trzeciego jak dziś już bladzioch. Zresztą szyjkę sobie badam i mniej więcej wiem kiedy się owu szykuje a kiedy już koniec ;)
A właśnie dziewczyny bo mam takie pytanie czy myślicie że dziś mogła być owu? Pozytyw w poniedziałek- zakładając te 24 od pozytywu to wtrorek owu a w środę czyli dziś zakończenie tak? Bo póki co jeszcze hmm śluz piękny i ból jajnika. Tylko czy to nie za długo? Szyjka też nadal otwarta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041113 przez stOkrOtka91
Lipa.. eh.. :S

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041114 przez brown24
2 dni mnie nie ma a tu tyle postów!
Milunia będzie dobrze,oszczędzaj sie i dobrze byloby,żeby gin dal Ci luteinę zapobiegawczo;)

Witam Nowe forumowiczki.Fajnie ze nas przybywa :)powodzenia w staraniach:)

Ziaajek chyba pasuje żeby ktoś Cie złapał za warkoczyk i do pionu ustawil :P jakie torbiele? Wybij sobie z glowy! Bliźniaki się zagnieżdżają :) :kiss:

Magnus słodkiego masz Bartoszka:)

Ja wracam z pracy, czytam Was w wolnej chwili :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041116 przez ziaa
ooo Brown, teraz to się wystraszyłam i spionizowałam! :D

Melduję, ze nie wytrzymałam i pojechałam do doktorka ;p NIE MA TORBIELI! :D Juupi :D Pękły dwa pęcherzyki, w jajnikach ciałko żółte, wszytsko tak jak powinno byc na ten moment, realna szansa na bliźniaki :) Boli mnie bo dużo płynu się wylało, a ja chuda to mogę to mocno czuć ;) TRZYMAJCIE KCIUKI żeby się tam wszystko ładnie zapłodniło i zagnieździło :)

Milunia będzie dobrze! :) Trzymam kciuki, odpoczywaj :)
Stokrotka ja sie badałam na początku cyklu 5,6 dc. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041117 przez niagara
Milunia byłaś u gina? Miałaś usg? To pewnie odwarstwia się kosmówka. Musisz dbać o siebie, choć przy małym dziecku graniczy to z cudem ;)

Ziaaa bardzo optymistycznie to wygląda, caly czas trzymam kciuki, oby teraz nadszedł już Twój czas :kiss:

A u reszty jak tam, która następna do testowania? :whistle: Jakieś maliny by się tu przydały :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041118 przez brown24
No widzisz Ziajku! Mówiłam! Takze cyc do przodu,smile na twarzy i czekamy na bete:)Trzymam kciukasy u rąk,nóg i gdzie tam jeszcze mogą być :laugh:

A Pumcisko gdzie? Totalnie nas zlewa hehe,chyba też chce opieprz od cioci Brown :evil: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041120 przez Nowa...
Brown a Ty który dzień cyklu :) ?
Ziaa- to super, ze wszystko dobrze :) To już za 8 dni beta? :) Szanse większe jak nie 1 to może 2 się zapłodni jajeczko ;) no albo i dwa :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041121 przez ziaa
Nowa beta w następną środę :) Jak będzie wysoka to mam powtórzyć w piętek żeby zobaczyć czy przyrasta. Moze byc wyższa po pregnylu, ale jak będzie rosła to już 100% ciąża :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041122 przez Miluniaa
honka widzisz oni tam sa bardziej rozsadni, moj gin tez nie przepisuje tak od reki luteine poniewaz twierdzi ze organizm jest bardzo madry i sam wie co robi w PL utrzymuje sie ciaze troche na sile a czesto cos wtedy z plodem jest nie tak... to ciezka decyzja dla matki bo walczy serce i rozsadek ...

niagara nie mialam usg mam pilnowac i albo zdecyduje sie nad podtrzymywanie luteina albo mamy czekac do 21 wrzesnia do wizyty i wypoczywac, bo byc moze to jakies naczynko peklo lub cos takiego na razie mam nie panikowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl