BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1041481 przez brown24
Ziajek przykro mi.Ale co nas nie zabije to nas wzmocni! :kiss: Musi sie w końcu udać i uda sie! Zobaczysz :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041483 przez brown24
:angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041484 przez Sandruska1995
magmus urodziła się z waga 2300g :)

A mnie wzięło na wspomnienia . Na zdjęciach jest Natan i Miley :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041485 przez stOkrOtka91
A ja dzisiaj byłam u ogólnego i okazało się, że mam zapalenie pęcherza, więc wydaje mi się, że nie ma sensu robić testów, tym bardziej, żę biorę antybiotyk;/ nic nie pozostaje mi innego jak czekać na @. dzisiaj wypada równa 3 rocznica naszego ślubu, a my nadal w dwójkę... eh...;/

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041486 przez aggi
annie test przed terminem @ nie jest 100% pewny.

magmus Maksiu miał ubranko na chrzest właśnie 62, a miał równy miesiąc. Masakra rękawy w koszuli podwiniete, spodnie podwiniete haha :-) współczuję znajomej,oby to była głupia pomyłka!

ziajek przytulam :* no to kolejny cykl będzie nasz,pamiętaj :*

sandra oni są identyczni :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041490 przez natB
cornick zajechana matko Jasia jak tam Wam idzie chustowanie?

ziaaa jestem z Tobą myślami :).. Pamiętaj, bez to był dopiero taki pierwszy optymistyczny cykl! Najważniejsze, że trafiłas na fachowca i na pewno się uda :).. Mi się tez nie udało z pregnylrm kochana, bo rozumiem ze ten zastrzyk miałaś? w dodatku torbiel mi powstała, ale 2 miesięca później zaszłam bez,, wspomagaczy,,...

A ka na chwile dać znać, że Wład dalej przedszkoluje się.. Mamy kryzys, bo nie chce spać w dzień i jest poprostu zmęczony... Wczoraj jakiś katar zaczął mieć, wiec w ruch poszła cebula, olbas, maść majerankowa... Nie mogę sobie pozwolić na rozowj wirusów pfu pfu... Helena jest dość opiszczala, chusta mi pomaga, bo tylko to ja uspokoi :)... To jest typowe dziecko cycusiowe, blisko mamy, tylko mama, tulenie, kolysanie, trzymanie za rączkę heh <3...

Sandra no to fakt są identyczni? A jak Milley w nocy, ładnie Tobie śpi?
Widzę, że obladowana jest poduszkami, ogólnie mówi się, że dziecko powinno leżeć na płaskim, a nie na poduszkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041491 przez Pumcia
Ziajek ja tak trzymałam kciuki ze nie mogłam pisać :( cierpliwości przyszła mamusiu :)

Magmus jeszcze się nie pakuje :D jakoś nie mam ciśnienia i sytuacja trochę się zmieniła, narazie mamy ciężki okres :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041497 przez ziaa
Cześć Dziewczyny :)

No lipa straszna, ale co zrobić... Mąż mi się bardzo przejął, ze to jego "wina" i na gwałt chce ponowne badania robić. Zobaczymy, nie zaszkodzą, choć nie sądzę by u niego się coś zmieniło.
W każdym bądź razie dziś odstawiam dupka, czekam na @ i nowy cykl z clo. Tym razem dostanę podwójną "porcję" pregnylu.
Zastanawia mnie to, że już nie mam w organizmie w ogóle bhcg. Kurcze po pregnylu chyba choć trochę go jeszcze powinno być. Strasznie szybko go zmetabolizowałam. No ale rozmawiałam z doktorkiem i w planach sa jeszcze dwa cykle z clo. Później jeśli nie będzie efektu to zostaną metody inwazyjne: hsg i skaryfikacja.

Także ten - kokodżambo i do przodu, mam nadzieję, że zwów się wystymuluje na dwa pęchole :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041498 przez Sandruska1995
natB tak niby jest ze na płaskim , ale ja małego też kładlam na poduszkę. Śpi ładnie zasypia na noc o 21 wtedy tylko mleko pije o 3 i o 6 rano potem już :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041500 przez natB
No to ładnie Ci śpi sandruśka

Puma ciężki okres, bo jesteście daleko od siebie... pakuj się i jedź do męża... widział małego? bo ominęłam chyba ten ,,etap" życia Szymka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041501 przez ziaa
NatB na chrzcinach Szymka się na pewno widzieli :)
Pumcia a co się dzieje? Dasz radę Maleńka! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041502 przez natB
ziaaaaaa no tak, jestem zakręcona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041503 przez Nowa...
A Ja dziś test sobie zrobiłam i negatyw - w sumie to nawet mnie nie zdziwiło bo wiedziałam że tak będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041510 przez magmus88
Hej :)

Puma - co się dzieje? :(

Ziaja - zobacz jak u mnie się skaryfikacja i drożność zakończyła ;) będzie dobrze :)

Sandra - wydaje mi się, ze tu o bezpieczeństwo chodzi a nie wygodę spania :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041511 przez ziaa
Dzięki Magmus :) Piękne efekty! :D Licze na takie same, co najdalej za 12 miesięcy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl