BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 8 miesiąc temu #1041286 przez Annie1981
nati.olsztyn Piękny kotek :) Ja kociara jestem to mi się szczególnie podoba ;)

W 13 dc miałam pozytywny test owulacyjny. Potem dalej testowałam z ciekawości i była pojedyncza kreska. Dziś jest 20 dc i nagle pojawiła się druga, ale bardzo słaba.
Spodziewałam się, że już do końca cyklu będzie jedna kreska a tu się zdziwiłam. Czy ta druga, słaba kreska oznacza, że poziom LH w moim organizmie wzrósł? Czy to nic nie oznacza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041287 przez Annie1981
Ten post dodany przez pomyłkę, przepraszam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041290 przez nati.olsztyn
Annie Cieszę się, że Ci się podoba:) Jeśli chodzi o testy to właśnie dlatego nie robi się dalej po pozytywnym bo mogą różne "kwiatki" wychodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041291 przez Annie1981
Myślałam, że dalej się nie robi, bo to już nie ma sensu. A to chodzi o te "kwiatki", tak? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041292 przez nati.olsztyn
Annie Chyba jedno i drugie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041298 przez Nowa...
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) Może gdy pójdę do ginekolog to coś doradzi :)
Ooo Ziaa- ty niedługo na bete lecisz tak :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041300 przez brown24
Nati jak Bóg da ze zajdę w ciążę,tal zamawiam u Ciebie poduszeczki,kołderkę i inne cuda.Masz talent :):)
Jutro was nadrobię, po tym tyg.pracy jestem wyrąbana jak nigdy.Dobrze ze przede mną dwa wolne dni:)
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041307 przez niagara
Witam poniedziałkowo :laugh:
Julka w przedszkolu pierwszy dzień po wakacjach, a doczekać się już nie mogła :laugh: Ja biorę się za sprzątanie, wreszcie będę mogła na spokojnie coś w domu zrobić :P

Nati szalejesz z tym szyciem, ale fajnie Ci to wychodzi :laugh:

Magmus nic mi nie mów, nie wiem kiedy to zleciało :blink: A dziękuję, czuję się dobrze, ale z przygotowaniami jesteśmy daleko w tyle :blink: W sobotę kupiliśmy gondole do wózka i wanienkę, zamówiłam materac i stelaż do łóżka Julki, no i na tym nasze przygotowania się kończą. Nawet ubranek nie mam :blink: Mam nadzieję, że mały się nie pospieszy i ze wszystkim zdążymy :P
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041320 przez Nefri
Niagara a na kiedy masz termin? nie chcesz ode mnie kupic jakis ubranek? mam super kombinezon na zime mothercare, super bluzy, spodenki dresowe i naprawde cudne body - koszule idealne na taka okazje jak chrzest, wlasciwie nowe. wystawilam to na allegro ale w paczkach a jednak musze pojedynczo pozystawiac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041321 przez Nefri
a tak poza tym Ziaa czekam na Twoje testy :P
Sandra ja tez mialam taki spokoj i sielanke przez pierwsze miesiace a teraz nocki mam masakryczne, Eryk budzi sie w nocy co 2h a kiedys przesypial ciagiem 8, budzi sie o 5:30 i jest cyrk bo dalej nie chce spac, poza tym wszedzie sie wspina i naprawde strach go samego zostawic, bo jest wyjatkowo ruchliwy, wiec o chwili relaksu nie ma mowy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041324 przez nati.olsztyn
NefriTo masz wesoło. Nie zazdroszczę tego wczesnego wstawania.
Niagara Troszkę Wam jeszcze zostało, ale na pewno zdążycie. :-)A jak z pakowaniem torby do szpitala?


Dziewczyny, a może któraś z Was chcialaby kupić żyrafke przytulankę CloudB w stanie idealnym?:) Podobno rewelacja dla maluszka chociaż mojej M niebyt się spodobała. ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041326 przez aggi
Dzień dobry. Weekend minął miło i szybko. Noo prawie miło prócz incydentu z teściową..
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Robiłam dziś test ale negatyw. Pogoda iście jesienna się zrobiła. Melancholia mnie dopada :p

milunia Kurcze widzisz a ja mam wrażenie że poród mnie 'spsuł' :( mimo że jajniki grają co miesiąc i w ogóle..

nati !!! Pisz mi na priva ile chcesz za takiego kotka ale jakby się dało to turkusowy :-)

annie po pozytywnym teście już się nie testuje bo cuda mogą wychodzić. Jak jest pozytyw to on oznacza skok lh i koniec dalej nie testujesz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1041329 przez nati.olsztyn
aggi Napisalam priv. Co ta Twoja teściowa znów odwalila (przepraszam za wyrażenie)? Kiedy termin @? Może za wcześnie na test?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041331 przez magmus88
Hej :)

Właśnie dziewczyny... może macie coś w rozmiarze 62 nadającego się na chrzciny dla mojego krasnala? Bo najwyższa pora coś znaleźć :):

Właśnie Aggi - może za wcześnie?

Ziaa - jak tam? :)

Joanna co tam u Ciebie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041332 przez nati.olsztyn
Padłam;) :woohoo: Przychoddzi Maria do kuchni i woła: " jestem pingwinem, jestem pingwinem..." :laugh: Ubaw po pachy normalnie;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl