BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1041631 przez Annie1981
Miałam zrobić test ciążowy w 28 dc, ale nie zdążyłam, bo dostałam @
Zaskoczona jestem, że @ przyszła tak szybko, bo cykl skończył się na 24 dniach.
To był pierwszy cykl starań i pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, może to dlatego. Biorę też Castagnus, może on trochę przyśpieszył.
Przez dwa ostatnie dni cyklu miałam dość spory stres w pracy, więc może i to być powodem. Tego się już nie dowiem.

Z dwojga złego wolę krótsze niż dłuższe cykle, bo szybciej można wrócić do starań ;)
Czekam na zakończenie @ i wracam do testowania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041633 przez Miluniaa
natiactifolin :) Ja sie srednio czuje ciagle mam mdlosci i odliczam kiedy minie 1 trymestr ;/ no i te okropne zapachy :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041634 przez nati.olsztyn
milunia Ooo właśnie:) Brałam to wcześniej, czyli może to samo kupię:) jak znajdę w którejś z tutejszych aptek;)
W książce "Odkrywam macierzyństwo" jest co nieco o tym jak radzić sobie z nudnościami, jak chcesz to wyślę Ci zdjęcie na maila.

Annie Musisz dac czas organizmowi na zregenerowanie sie po tabletkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041646 przez Miluniaa
nati wyslalam na priv jeszcze miesiac i bedzie koniec 3 mies i moze w koncu zaczne wychodzic z tych zapachow bo chyba z mala mialam to tylo 1 trymestr teraz nawet plyn do prania mnie drazni najlepiej by mi bylo prac w samej wodzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041649 przez nati.olsztyn
milunia Odpisalam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041663 przez ziaa
Cześć :)
Mam szybkie pytanie i gorące pozdrowienia przy okazji tej upalnej niedzieli :D

Dziewczyny które brały dupka - po ilu dniach od odstawienia macie zazwyczaj @? Ja odstawiłam w czwartej, a jej ani widu ani słychu :( Czy ona nie wie, że mi się spieszy do nowego cyklu??? :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041665 przez nati.olsztyn
ziaa W kwestii dupka nie pomogę, ale mam nadzieję że Twoja @ przeczyta Twój wpis i się ogarnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041669 przez Miluniaa
Ziajka ja bralam ale nie pomoge bo nie pamietam ale chyba w przeciagu tygodnia to byla bo nie pamietam zebym sie jakos denerwowala z tego powodu czekaj cierpliwie moze zaraz bedzie ;)
nati dzieki meila dostalam jak Zu pojdzie spac zasiade do lektury

Kuźwa mam dość ! Z Zu tej ciazy tak źle nie przechodzilam ale z Zu tez nie bralam dupka juz jak zaszlam moze to on powoduje moje pogorszone samopoczucie? Ja sie wykoncze tak mi rzygac sie chce ;( ;( Kiedy koniec pierwszego trymestu ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041671 przez honka_18
Milunia bardzo Tobie współczuję. Ja w drugiej ciąży wymiotowałam do 20 tc ( przez co przed porodem miałam tylko 2 kg na +) w pierwszej czułam się rewelacyjnie. Spróbuj soku pomarańczowego 100%, herbaty z imbirem albo migdałów mi to ratowało życie w drugiej ciąży i w tej też do dzisiaj mi pomaga normalnie funkcjonować
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041675 przez niagara
Mikunia współczuję, spróbuj lekko wygazowanej pepsi z lodówki, mi pomagała ;)
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041686 przez ziaa
Cześć Pięknozje! :)

Nati! Przeczytała! i przyszła! Wczoraj miałam 1 dc! :D :woohoo:
Milunia oj współczuje, ze się tak męczysz :( mam nadzieję, ze rady dziewczyn coś pomogą :(
Niagara byś się pokazała na fotce Mamuśka! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041687 przez nati.olsztyn
ziaa :woohoo: No i tak miało być! :-) Rewelacja! :-)

U mnie już 14 dc.:) Czekam na maliny;)

aggi Piszę priv.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041693 przez natB
milunia nie pociesze Cb bo ja i z Helenka i z Wladkiem wymiotowalam do końca, czułam się okropnie... Ten posmak w buzi yh :( bardzo Ci współczuję, trzymaj się.. Przy Zu pewnie ciężko Ci Odpocząć, ale takie są uroki macierzyństwa przy małym dziecku...

My dziś mieliśmy najgorsza noc odkąd Helenka się urodziła... wrzeszczala dosłownie wrzeszczala pół nocy :( przez katar, z apetytem tez średnio... Idę z mala do lekarza, żeby ją osluchal i kuknal w gardło... Teraz mała odsypia eh, a ja w dzień nienawidzę spać... No nic oby jej szybko przeszedł ten katar, trzymam sir naturalnych sposobów, żeby go zwalczyć...na razie katar wygrywa

Czy któraś z Was może stosuje lub stosowała tłuszcz z gęsi? Podobno też jest dobry przy przezebieniach? nati ?

ziaaa no tak trzymaj!

Joanna najważniejszy jest plan działania !wy go macie! Także uda się! Uwierz mi :)
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041713 przez nati.olsztyn
nat Ja nie używałam ale slyszalam że jest świetny. Na pewno nie zaszkodzi spróbować:). U nas przy lekkich katarkach się sprawdzała sól fizjologiczna, zakrapianie i inhalacje; teraz jak tylko naas cos bierze to ratujemy się 100%witaminą C. Parę razy uzywalam też maść majerankowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041717 przez brown24
Dzień doberek :) co tam pierniki? :) :)

Ktora teraz testuje?, która czeka, a raczej nie czeka na @?
oprócz mnie :laugh: ( u mnie dzis 31 dc :woohoo: ale szczerze watpie zeby sie udało, bo prawie nic nie było :laugh::)

Ziajek dobrze że Twoja małpa zrobiła się posłuszna, teraz jeszcye musi posłuchać i zniknąć :P

Nat Biedna Helenka, katar tak może umeczyć dorosłego, a co dopiero takie maleństwo, kurujcie się :kiss:

Milunia trzymaj się!! ( nie, nie deski od wc :evil: ) Mam nadzeje że Ci przejdzie w miarę szybko :) Pokaż nam ZUUU :kiss: uwielbiam jej foty :) :)

Niagara, właśnie! pokaż się nam :)

Puma co tam? jak Szymcio i w ogole? wiesz że zawsze mozesz się nam wyżalić, prawda? :evil: :kiss: :kiss:

Aggi
:kiss: chwal sie efektami diety, a nie jakies deprechy mi tu! :kiss:

Kurde chyba Was nie nadrobię, ostatnio ciężko mi się skupić hehe :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl