BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1041515 przez nati.olsztyn
ziaa Najważniejsze ze macie konkretny plan:) Może jak dobrze pójdzie to razem założymy jakis wspólny letni wątek:) Kto jeszcze z nami aggi brown nowa gonia? :-) kogo jeszcze pominęłam?

nat Cudownie, że Helenka polubiła chusty:)

magmus Cudowny efekt;)

pumcia Co się dzieje?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041516 przez nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041517 przez GoNia79

ziaa napisał: Nati chciałabym... Tak jak do wczoraj studziłam zapał bo nic nie czułam, tak wczoraj tak spuchly mi piersi i zaczęły boleć sutki, że zdążyłam pomyśleć, że jednak się udało :(( a tu taki zawód...

tak mi przykro ziaa ja miałam miesiąc temu indetyczna sytuacje tyle ze okres mi się ponad tydzień spóźnił z reszta pisałam o tym...uda ci się napewno..tuuuulisiam bardzo mocno.
a u mnie wczoraj test ovu negatywny wiec tamte wcześniejsze paski wskazywały na owulacje a mężus był wtedy w delegacji i znów nici :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041520 przez GoNia79

nati.olsztyn napisał: ziaa Najważniejsze ze macie konkretny plan:) Może jak dobrze pójdzie to razem założymy jakis wspólny letni wątek:) Kto jeszcze z nami aggi brown nowa gonia? :-) kogo pominelam

nati zapomniałaś o aggi a ja jak Bozia da to z chęcią dołączę się do wątku letnich mamusiek
aggi przywołuje cie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041521 przez nati.olsztyn
GoNia Przypomnij mi kiedy mialas pozytyw i kiedy byly staranka? Może jednak jest szansa:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041523 przez ziaa
Nati a może Castangus Ci po prostu nie służy? Tylko pytanie co teraz zrobić, bo przecież żey branie miało sens to musisz się przemęczyć 3 miechy...

Mnie piersi bolą niemiłosiernie. mam nadzieję, ze @ szybko przyjdzie i skoro objawy te sa bez sensu to szybko miną. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041524 przez GoNia79
nati[\b] kochana te drugie kreski na teście pojawiły się w pn i wt a przytulanki były w sobotę... nie liczę ze coś z tego będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041525 przez GoNia79
I w niedziele

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041526 przez nati.olsztyn
ziaa Właśnie nie wiem. Już trzeci miesiąc biorę tzn parę dni temu zaczelam trzecie opakowanie. Na PMS i bóle miesiączkowe podziałał rewelacyjnie, więc może dojem do końca. Ale to co dziś przechodzę to jest istny DRAMAT, gorsze niż wszystkie PMSy! A może to po prostu jakis ukryty stres i tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041529 przez ziaa
Nati, głęboki oddech, może ulubione ciastko ;) i dasz radę :) Kto jak nie Ty! :)

Aggi a Ty pewnie na dniach do lekarza śmigasz, prawda? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041531 przez nati.olsztyn
ziaa A żebyś wiedziała;) Zjadlam mezowi i dzieciom parę daktyli ( wcześniej tylko oni jedli bo mi nie chcialy przejść przez gardło;)) i nastroj mi się zdecydowanie poprawił;)hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041538 przez Annie1981

nati.olsztyn napisał: ziaa Najważniejsze ze macie konkretny plan:) Może jak dobrze pójdzie to razem założymy jakis wspólny letni wątek:) Kto jeszcze z nami aggi brown nowa gonia? :-) kogo jeszcze pominęłam?


Jeszcze ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041549 przez stOkrOtka91

nati.olsztyn napisał: Kto jeszcze z nami aggi brown nowa gonia? :-) kogo jeszcze pominęłam???

Jeszcze ja:)


Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041557 przez nati.olsztyn
Annie stokrotka O właśnie, jeszcze Wy:) Sporo nas, super! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041558 przez nati.olsztyn
Dziewczyny, poprosilam męża by będąc w mieście zajechal do apteki i kupił mi kwas foliowy. Poprosil jakis "lepszy" a farmaceutka sprzedala mu taki z dawka 15mg :woohoo: I teraz nie wiem czy mogę go brać, dzielić jakoś czy w ogóle odpuścić i kupic z mniejszą dawką? Podpowiedzcie cos, proszę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl