BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1041743 przez stOkrOtka91
Nie wiem czy będzie na co patrzeć ;p a bardzo bym chciała już :unsure:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041744 przez Annie1981

brown24 napisał: Ktora teraz testuje?, która czeka, a raczej nie czeka na @?

Ja mam dziś 4 dc i zrobiłam dziś pierwszy test owu. Trochę szybko, ale jakoś mi tego brakowało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041748 przez joanna1991
Hej kobiety! Dzięki za wsparcie! Jesteście niesamowite :*


MILLUNIA oby mdłości ci szybko przeszły i żebyś mogła spokojnie cieszyć się ciążą :*

BROWNIAK czekamy razem z tobą na nie przyjście @ :D

AGGI jak Maksiu?

U mnie wczoraj dzień zakończył się nie miło :/ ciche dni miałam z mężem, wypił sobie z teściem i wieczorem oczywiście zaczął wypominać rzeczy z młodości jak jeszcze nie byliśmy razem, zrobił mi przykrość straszną a dzisiaj jak wstał to jakby nic sie nie stało, śniadanko buzi itp.. jak ja mam się kurde nie denerwować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041749 przez Sandruska1995
Buziaki E-ciocie :kiss:

Jutro nadrobie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041756 przez nati.olsztyn
Dzień dobry!:)

stokrotka Jak tam? :) Test zrobiony?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041760 przez ziaa
Hellołł :D

Jak tam Stokrotka??

A Brownek?? Sytuacja ma się dobrze - @ nadal brak? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041762 przez brown24
Joanna współczuję :kiss: Może mąż miał gorszy dzien,każdy czasem tak ma,ale oczywiście to go nie tłumaczy i powinien chociaż przeprosić.

Ziajku @ nadal brak, brzuch jako tako nie boli,ale od wczooraj czuje ciagniecie w jajniki,noi humorek cos do kitu,więc czuje ze najdalej jutro zawita.A dzis najchętniej zostalabym w łóżku tak mnie wszystko wkurza, dobrze ze dzis tylko 8h w pracy..

Stokrotka co tam?

Annie przypominij ilu dniowe masz cykle? Ja pamiętam jak wpadłam w wir robienia testów i o niczym innym nie myślałam.Mam nadzieje ze Ty podchodzisz do tego z dystansem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041763 przez stOkrOtka91
Jedna wstrętna kreska :(

Chyba sobie dorysuje drugą xD

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041764 przez brown24
Stokrotka tule :kiss: kolejny cykl przed Wami :) A weź dorysuj! Ja kiedys dorysowałam czerwony pasek na świadectwie :lol: :lol: bo braklo mi tak niewiele, dzis jak na to patrzę to w momencie mam uśmiech na twarzy :laugh:
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041766 przez nati.olsztyn
stokrotka Tulę! To czekamy na @ albo nadal na jej brak, jak wolisz:) Zawsze jeszcze mozesz zrobic betę to pewniejsze niz sikańce.
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041775 przez natkka
milunia to czekamy żeby minęły mdłości :) a jak twoja mała rozrabiaka? chodzi już?
annie ja po odstawieniu tabletek długo miałam nieregularne cykle bo organizm jest w lekkim szoku :) powodzenia w starankach :)
ziaa ja w kwestii dupka też nie pomogę bo ja go brałam dopiero w ciąży :)
Joanna dobry plan więc pewnie niedługo będą upragnione dwie kreski :)
natB - biedna Helenka, mam nadzieję, że szybko przejdzie. Ja póki co (odpukać) nie mialam z mła kataru ani nic innego poza tym okropnym apaleniem pęcherza więc nie wiem co w takiej sytuacji jej dawać :]
storotka ja testowałam przed data @ i okazało się, że Tośka się gnieździ :) póki @ jest nadzieja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041777 przez Sandruska1995
Wczoraj miałam wizytę kontrolną ale całkiem zapomnialam o niej , muszę zrobić dziś nowy termin . Od wczoraj wieczora boli mnie strasznie cały brzuch , chwilami aż się zwijam z bólu . Wcześniej nie miałam tak . :pinch:

Teraz jestem na pełnych obrotach przez to nowe przeszkole . Mały bardzo dobrze się za klimatyzowal. Zostaje już sam od 9 do 13 stej . Od przyszłego tygodnia już normalnie będzie od 8 do 16stej no i zacznie przygodę z logopeda aby popracować nad mową. To przeszkole jest idealne i jestem przekonana że zacznie w końcu mówić wszystko , bo widać że przez to stare jest zamknięty w sobie. Do tego nowego chodzi tydzień i już nauczył się kolorów po niemiecku. Tam był ponad 2 lata i w sumie z niemieckiego nie wiele mówił :/ . Także ja teraz muszę mu też czasu poświęcić i uczyć po polsku żeby nie zapomniał języka jak zacznie codziennie ćwiczyć niemiecki z logopeda . :) Jestem z niego dumna.

Mała grzeczna , śpi , ładnie jee, jest aniołek :)
Uśmiecha się już świadomie - tak mi się wydaje bo gdy mówimy do niej czule śmieje się jak szalona :)

28 września jedziemy z szwagrem i jego narzeczona do Szwajcari na weekend. Przeraża mnie tylko droga bo to prawie 1000km w jedną stronę . :pinch:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041780 przez stOkrOtka91
Dziękuję Wam, kochane jesteście :kiss: a jak to u Was wyglądało z pierwszym zajściem w ciążę jak długo starania i wgl?

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041782 przez honka_18
Sandruska napatrzeć się na Twoją córę nie mogę, śliczna :)

Ja w 1 ciążę w 1 cyklu zaszłam, w 2 w 2 cyklu a w 3 po 6 miesiącach :evil: :whistle: ale ja przed chłopcami nie brałam nic antykoncepcyjnego tylko gumkami się zabezpieczaliśmy, a przed 3 ciążą miałam implant przez rok,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041783 przez niagara
Cześć Laski :laugh:
Stokrotka tulę :kiss: Może następnym razem się uda ;) My o córkę staraliśmy się 6 miesięcy, jak już straciliśmy nadzieję i odpuściliśmy, zobaczyłam II :laugh: Z drugą ciążą było gorzej. Początkowo próbowaliśmy co jakiś czas, a nuż się uda. Później na poważnie 8 miesięcy, ostatni cykl z ziółkami. I tu też zaczęłam godzić się z faktem, że Julka będzie jedynakiem. Stwierdziłam, że coś jest nie tak i zaczęłam robić badania hormonów. Wtedy właśnie się udało ;)

Sandruśka 1000km w jedną stronę i tylko na weekend? :blink: Opłaca Wam się? :blink:

Honka to nie namęczyliscie się za bardzo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl