BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 6 miesiąc temu #1045684 przez ziaa
Nati a Aggi nie dała znać czy u mniej nadzieja czy nowe starania?? No zaraz ją znajdę i sprzedam siarczystego klapsa no!! :evil:
Cześć tak wogóle! :D
Szymek! Ale jesteś kozak! Pumcia no ślicznego masz syna! :)
Stokrotka super wieści po wizycie! :) Odpoczywaj zatem i ciesz się swoim stanem :)

U mnie spoko luz :) Jutro ginek, monitoring, skierowanie do szpitala, recepty i takie tam ;)
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045685 przez ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045686 przez nati.olsztyn
ziaa No to jutro będzie się u Ciebie działo:) Oczywiście liczymy na relację:) najlepiej na żywo.
Jeśli chodzi o aggi to wiem ale nie powiem. :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045687 przez ziaa
:woohoo: No bez jaj!! Aggi chodź tu natychmiast!! :D
Nati relacja na żywo? Ale Cie fantazja poniosła !! :laugh: :woohoo: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045688 przez Pumcia
Ziajek fajnie że u Ciebie do przodu, szpital ? Brrrrr nie lubię - ale jak bym musiała to przezylabym i to :) będzie dobrze Diabełq :).

Nati jak tajemniczo :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045689 przez Pumcia
Ziajek i ciebie fantazja poniosła patrzę :woohoo: dopiero zobaczyłam Twój suwak he he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045690 przez magmus88
Pumcia... czuję po kościach, ze twoja miejscówka jest już zajęta :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045691 przez ziaa
Magmus czuję to samo ;p ;)
pumcia bo ja lubię mój suwaczek :D A i widoki na jego zmianę na inny sa jakie są, wiec jest jak najbardziej aktualny ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045701 przez Nowa...
O Ziaa- zatem szykują się zmiany :) a w tym cyklu jeszcze idziesz do szpitala czy w kolejnym o ile będzie :) a Ja tak myślałam, że może coś u mnie się zadziało. Nawet testa zrobiłam no ale cóż lipa...A tak mnie coś brzuch poklówa,pobolewa i ciągnie. Za to pomyślałam, że może to to. eh.... Ziaa tez może tak miałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045707 przez ziaa
Nowa a jesteś szczupłej budowy? Bo ja tak miałam oczywiście nie raz, ale mój doktor mówi, ze w 2 połowie cyklu mogę dużo czuć. Bo jestem szczupła i wszystkie te zmiany objętości w podbrzuszu typu powiększony jajnik z pęcherzykiem, bolący po wylaniu się płynu, jakieś uciski w pachwinach itp mogę po prostu bardziej czuć. Ale niestety nie da się z tego nic wywróżyć. Mogą to być znaczące objawy, a mogę nic nie zwiastować. Także ten - trzeba czekać ;) a który u Ciebie dc?
Wiesz co no właśnie nie wiem czy w tym cyklu czy w następnym. Trochę zasugeruje, ze moge choćby w czwartek, ale nie wiem czy to tak działa. Bo owu pewnie będzie w weekend, a nie wiem czy to potrzeba więcej czasu czy nie. Jutro się dowiem. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045708 przez aggi
ziaa sprowokowałaś mnie siarczystym klapsem :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: no dawaj raz raz :evil: B)

dzień dobry :evil: !

NIE MAM CZASU - moje ulubione zdanie :whistle:
No nie ogarniam godzin czasem :D

No więc rozwieję Wasze wątpliwości - kończę już @ własnie także no.. po staremu u mnie :P

Przesyłam buziaki każdej z Was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
i obiecuję, że znów nadrobię i poodpisuję i w ogóle :D

Trzymam kciuki za Was oczywiście :)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045711 przez ziaa
Aggi i Nati jesteście tak okrutne, że szok! Tak trzymać w niepewności, jeszcze żebyś Aggi pozytywnie się pochwalić chciała to bym zrozumiała ale tak! Foch! Klapsa nie będzie! :silly: :woohoo:

Wiem Aggi, ze teraz czasu nie masz ale jak porządnie wrócisz do tematu to zamierzasz jakieś kroki przedsięwziąć ? Badanie męża? Drożność? Jakiś monitoring cyklu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045712 przez Nowa...
Ziaa- u mnie dziś 18 dc. A owu było według mnie 10 dc czyli cykl będę miała 24 dniowy. Krótki ale i tak 2 dni dłuższy niż ostatnio :) Miałam w tym cyklu powtórzyć sobie badania, ale finanse mnie zablokowały i już w następnym cyklu powtórzę te z 2 fazy. Ciekawe co Ci powie lekarz oby dało radę po Twojej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045714 przez GoNia79
Witam Was moje kochane!!
stokrotka piekna fasolka bardzo sie cieszę że wszystko ok u ciebie.. leż i pachnij.. o siusianiu ty mi nic nie mów bo tez mam pobudki w nocy a jak przetrzymam to potem straszniebrzuch boli.
aggi nosz chol..ra jaśnisto!! a ja juz myślałam że bedzie nastepny groszuś na forum

ja znów przeszłam migrene wczoraj była kumulacja.. rzyganie spanie i straszny ból glowy... okazało sie ze mam zbyt wysokie cisnienie teraz je kontroluje i w razie czego dzwonie do gina bo mnie wykończa te bóle głowy.. wczoraj miałam w południe cisnienie 139/92 tetno 104.. horror.. boje sie że to nadciśnienie..
dzis lepiej ale powiem wam że zamiast tyc chudne tylko brzuchol odstaje..
strasznie mój kochany dzidziol daje mi w kość.. z nie mocy aż płacze dzziś rano dopiero ogarnęłam chate naczynia i dokumenty firmowe by zdać do księgowego bo nie miałam sił..
haaa pamietacie jak Wam pisałam o moim kochanym dziadku?? dziś moja babcia mi powiedziałą że młodsza ode mnie o 8 lat kuzynka jest w ciąży 6 tydzień i jaki to ma związek ze mna i z dziadkiem??
A więc.. ona była przy śmierci dziadka i obiecała mu że zadba o prawnusie dla niego i babci a tu psikus pierwsza byłam ja.. myślę że on nad tym czuwał bo ciąża moja to zaskoczenie dla nas po tylu latach ale on wiedział że chcemy i się staramy..vwięc gdy kuzyneczka się dowiedziała o tym że jestem w ciąży to była wkurw..na na mnie no masakra.. co za franca jedna.. inni się bardzo cieszyla a ta miała w sobie złość i zawiść.. bo ona chciała byc pierwsza.. tak jej odwaliło po smierci dziadka że masakra każdy to zauważył że obnosi sie z tym że do końca trzymała go za rękę.. dla mnie to jest żałosne bo takie rzeczy powinno pozostawic sobie w sercu a nie unosić sie dumą co za tym idzie nie w parze idzie to z tym że jest zła na mnie że ja pierwsza w ciąży byłam..
Dziadek na pewno cieszy sie z obu cieżarnych wnuczek a nie tylko z jej ciąży.. a mi jest przykro bo wiem juz ze te jej gratulacje nie były szczere a to ja zawsze ją pocieszałam i wspierałam w dobrych i złych chwilach..pomagałam gdy prrosiła przy jej starszym synku.
Przepraszam że Wam się tu wyżalam ale nie mam komu.. mąż wysłucha ale ja zaraz się nakrecam i denerwuje a on mnie potem ochrzania..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045715 przez stOkrOtka91
Gonia takimi rzeczami nie możesz się przejmować, a na pewno nie teraz kiedy to niewskazane :)
Z rodziną różnie bywa i chyba każdy miał swoje "perypetie" rodzinne :)
Głowa do góry i wygłaskaj tam Grosia :)
Kiedy czekają Cię prenatalne, miałaś już?

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl