BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1045717 przez GoNia79

stOkrOtka91 napisał: Gonia takimi rzeczami nie możesz się przejmować, a na pewno nie teraz kiedy to niewskazane :)
Z rodziną różnie bywa i chyba każdy miał swoje "perypetie" rodzinne :)
Głowa do góry i wygłaskaj tam Grosia :)
Kiedy czekają Cię prenatalne, miałaś już?


stokrotka a widzisz ja już taka jestem wszystkim i wszystkimi się przejmuje ale tu popre mego męzusia od poczatku jej nie trawił jest inna i tyle.. ale masz racje nie będę sie nia przejmowac ja sie ciesze jej ciąża bo wiem że tez jej dawno pragneła tyle że miała problemy z tarczyca i musiała ja wyleczyc by się starać o dziecko..

A Grosiulka wygłaskam od ciebie na pewno a daje mamusi w kość ostro hehehe.. ale ciesze się tą ciążą na maxa i widze że moj M też coraz bardziej zaczyna wariować na tle brzusia i Grosia.
Prenatalne będę miałą za tydzień w czwartek.. i troszkę sie boje.. ale w głebi serca wierze ze bedzie oki.. aaa i męzulek ze mną jedzie by podejrzec dziecie :silly: :lol: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045718 przez stOkrOtka91
Ja właśnie mam wizytę 7 grudnia, a prenatalne dzień później :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045719 przez GoNia79
Ja 24.11 prenatalne a potem 02.12 wizyta u giną martwi mnie to moje ciśnienie.. Ale mysle ze stres i nerwy też ma w tym udział.. Krystian jest trudnym dzieckiem ma ciezki charakter do ułożenia zmienia sie kompletnie gdy wraca Dawid z trasy wtedy wg mnie nie słucha a ja szalu dostaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045720 przez stOkrOtka91
Pierwsza i podstawowa zasada- NOŁ STRESS :)
Wiem, wiem łatwo mówić, ale musisz mysleć o swoim Groszku i o sobie :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045725 przez aggi
ziaa z ręką na sercu powiem Ci że do gina mam daleką drogę, no nie po drodze mi zawsze. Wstępne jego badania powiedziały, że wszystko siedzi w mojej głowie. Mam za bardzo łeb nabity tematem.. muszę się od tego uwolnić. Mąż jest zdrowy, nawet nie jest brany pod uwagę no bo w końcu mamy Maksiora.. chciałabym bić o monitoring, jak już trafie do gina ;) także no.. powoli na spokojnie chyba najpierw głowę muszę uwolnić, mam teraz tyle roboty, że przytulanki to ostatnie o czym myślę. Właściwie nawet nie mam ochoty, no nie fajnie i tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045727 przez stOkrOtka91
aggi trzymam kciuki za Ciebie :)
Glowa do góry i do przodu :) jak nie będziesz tyle o tym myśleć to wiadomość o dzieciątku będzie milym zaskoczeniem :) i tego Ci życzę :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1045741 przez GoNia79
aggi Stokrotka ma racje tak mile jak dla nas bardzo mile zaskoczenie..Trzymam kciukasy razem z Groszulkiem..

Miluniaa jak samopoczucie? Bo u mnie dzis lepiej trzy ostatnie dni masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045743 przez Miluniaa
Gonia dziekuje po 1 trymestrze jest odpukac super tylko maz twierdzi ze strasznie zbladlam na twarzy co ja raczej mam cere troszke opalona, wiec obawiam sie ze tak jak w 1 ciazy anemia mnie dopada ... no nic w pon wizyta i pewnie kaze morfologie robic to bede wiedziala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045744 przez GoNia79

Miluniaa napisał: Gonia dziekuje po 1 trymestrze jest odpukac super tylko maz twierdzi ze strasznie zbladlam na twarzy co ja raczej mam cere troszke opalona, wiec obawiam sie ze tak jak w 1 ciazy anemia mnie dopada ... no nic w pon wizyta i pewnie kaze morfologie robic to bede wiedziala :)


Oj no widzisz kochana ja tez z natury ciemna karnacje mam i dużo ludzi mi mówi ze zbladlam i zmizerniałam..wg waga leci mi w dół teraz co mnie martwi strasznie.. Ja juz generalnie mdlosci nie mam tylko dopadają mnie bole glowy z wymiotami czyli migrenka i wysokie ciśnienie.. No niestety nikt mi nie obiecywał ze przejdę bezbolesnia ta ciążę (z Kubusiem taka miałam)..wiec moze jednak mala kurka pod serduszkiem rośnie :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045745 przez honka_18
Gonia utrata wagi się nie przejmuj ważne żeby maluszek rósł, Ty tyć nie musisz. Miałam tak w 2 ciąży, w dniu porodu miałam tylko 2 kg na plusie, synuś urodził się zdrowy, a teraz jest większy od rówieśników .
Im silniejsze mdłości i wymioty tym ciąża zdrowsza :P tak mówi mój lekarz, w drugiej ciąży miałam do 20 tc
A ból głowy to może na chłopca? W każdej ciąży głową mi dokucza, ratuje się suropami przeciwbólowymi dla dzieci

Stokrotka wspaniałe wieści :cheer:

Dziewczyny cały czas trzymam kciuki za Was i nie puszczam

Ja juz 5 tydzień lezakuje na sofie, oby do porodu :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1045770 przez Miluniaa
Gonia ja przy Zu tez mialam czeste bole glowy po 1 trymestrze jak juz nie wyrabialam pilam taki lek przeciwbolowy do rozpuszczaania gin mi polecil ze bezpieczny :) ale ja jestem anty lekowa wiec moze z 2 razy wzielam a tak to sie meczylam ;)
W tej ciazy glowa mnie boli sporadycznie na samym tylko poczatku mialam silne migreny.

Co do cery to lepiej zrob morfologie u mnie z mala anemia szla w zaskakujacym tepie .

Honka u Ciebie juz prawie 30 tyg ?? jaaaa kiedy to zlecialo ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045792 przez GoNia79
Miluniaa no u mnie masakra z tymi bólami głowy doprowadzają do wymiotów i kilku dni wycietych z życia.. zgłosze to na nastepnej wizycie lekarzowi może coś zaleci.. morfologię miałam robiona jest wzorowa na tą chwilę.. i licze na to że te bóle głowy miną..

Honka ostatnio na wizycie jak byłam lekarz tez mi powiedział ze nie mam sie przejmowac spadkiem Wagi i braku jej wzrostu bo najważniejsze że dzidziol rośnie.. za tydzień prenatalne.. tak juz bym chciała wiedziec co tam mam w brzuszku..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045795 przez honka_18
Milunia a no prawie, ale już bym chciała być w 35 tc :P może bym się tak nie stresowała bo jak na razie to boje się coraz bardziej o tego mojego Kubuśka, ale nic leże posłusznie na sofie całymi dniami i uczę się książeczek na pamięć z moimi chłopcami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045812 przez aggi
Czołem :) Melduję się ! Cobym znów po tyłku nie miała natrzaskane :P ZIIIMNO :P ! mały śpi, ja ogarniam firmowe rzeczy i MAM DOŚC :) Za godzinę S mi wróci :D No na prawdę ciężko ogarnąc mi czas :)

stokrotka
mam teraz tyle pracy, że mam nadzieję, że odpuszczę temat definitywnie :)

gonia wygłaskaj Groszka :* :side:

honka 2kg na plusie ?! Tak to ja bym mogła rodzic :silly: :silly: :silly: :silly:

Pozdrowienia i buziaki !
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045813 przez honka_18
Agi ale to było w 2 ciąży, teraz przez to leżenie mam już 10 kg na + :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl