BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1046031 przez Nowa...
Magnus, Niagara- u mnie dziś chyba 22dc. @ pojawi się prawdopodobnie w poniedziałek. Choć coś czuję, że może być wcześniej. Chciałam wstrzymać się z decyzją o dziecku do stycznia, kiedy to mój facet zrobi badania, ale próbujemy. W tym cyklu @ przyjedzie . Temp sobie mierze i wiem, że nic się nie zadziała, a skok był,czyli owu raczej była.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046034 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046040 przez stOkrOtka91
Jakie tu widzę śliczności :)
Aż nie mogę się doczekać swojego upragnionego bobaska :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046045 przez Miluniaa
Ziajka jak preferujesz podobne klasyki to moze podesłać tytuł . Trzymam kciukasy za te Twoje pęchole !
Gonia wcale sie nie dziwie, ze polujesz na dziewuszkę one sa takie cunde, urocze i wogole :kiss: :kiss: ja teraz tez sie nie obraze jak bedzie babeczka ale i chlop bedzie ok ;p w sumie to nie wazne oby zdrowe :lol:
magmus u nas skoki rozwojowe tez sie potwierdzały chociaz ona wiecznie jest nieznosna wiec moze dlatego :laugh:
Ja żadnych zagranicznych postów nie mam moze wchodziłaś na coś i masz wirusa... oj świntuszku !!! :evil: :evil: :evil: :evil: :whistle: :whistle: :whistle:
Ps. Nie dam sie prosić bedzie i fotka :D
niagara ja nie wiem kiedy mi to przeleciało niedawno wazyla 2900 a teraz ponad 10 ciagnie :laugh: :laugh: Ale masz super pamiatkę kocham takie sesje, a dzieciaczki jak z okładki !
brown nigdy nic nie wiadomo moze bedzie jakas Zu Trump :laugh: :laugh: Kochana ja tez PMSy mialam straszne myslalam, ze pozabijam :) Biedny ten Twoj mezulek , bo u mnie niestety moj obrywał B)
nati ale mała ma uśmiech :) nabroi sie usmiechnie i wszystko sie wybaczy :woohoo:
stokrotka doczekasz sie doczekasz aż bedziesz miała czasami ochote schować spowrotem do brzucha chociaż na godzine :laugh: :laugh: :laugh: Także ciesz sie wypoczywaj, bo juz 2 ciaza taka nie jest :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046048 przez stOkrOtka91
Mliunia z moimi przygodami z ciąża nastawilam sie ze mogą być bliźniaki, a jednym razem załatwić sprawę xD
A to nie znasz jeszcze płci?

A co do zagranicznych postów to jak wejdę na ostatnie tematy to mnóstwo ich na pierwszej stronie i cos mi forum tez niedomaga, bo jak odświeżę to nieraz pusta strona wychodzi... :/

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046049 przez stOkrOtka91
Milunia zazdroszczę brzuszka, nie umiem sie doczekać aż nabierze ksztaltu piłeczki :laugh:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046050 przez magmus88
Heja :)

Milunia - chodzi o te posty co pisze Stokrotka - jak się wchodzi na ostatnie tematy to jest ich tam mnóstwo!!! I nie da się nas wyszukać :) Pięnie wyglądasz! Tylko pozazdrościć, serio :)

Stokrotka - nawet sobie nie wyobrażasz jak ten czas szybko zleci :) i będzie po piłeczce.... hehe

Nati - ale masz pracusiów! :) Super :) A to sami sobie zorganizowali dzień czapkowy?? ehhehe

Niagaraaaaa - jakie słodziaczki. Mój Bartosz już taki DUŻY. Jejciu ja nie chce, zeby ten czas tak gonił :( łeeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046053 przez Miluniaa
magmus ja tam nas mam na pasku narzedzi na gorze i jednym kliknieciem wchodze tam gdzie skonczylam ;p jak nowa strona to zapisuje nowa ;p i zadnych reklam nie mamm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046103 przez nati.olsztyn
magmus Sami, sami:) Robię ciągle przeglądy ciuchów i akurat czapki porządkowałam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046150 przez Nowa...
Dziewczyny czy to możliwe? Jutro lub najpóźniej@ miała być, a dziś test:) :woohoo: Nie mam luteiny bo bym wzięła:( bardzo brzuch mnie boli jak na @ myślicie że test test może się mylić? To taki z allegro. Dodam,że w tym cyklu ani raz mnie piersi nie bolały, a zawsze bolą. Jednak to wiązałam z braniem Norprolaca. Dziewczyny aż boję się cieszyć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046151 przez Nowa...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046156 przez Pinezka
Nowa - wyglada obiecujaco :D Powtorzysz test czy beta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046160 przez Nowa...
Pinezka- jutro powtórzę test z apteki i kupię liteine jak się da. A tak szybko kreska zacZęła się pojawiać :cheer: jeszcze 1 test wstawiłam. Ta u góry negatyw z 2 dni temu. A pomyliłam się bo @ ma być we wtorek, ale boję się że przyjedzie :( Jak jutro test będZie pozytywny to w poniedziałek beta :laugh: ;) :) :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046170 przez nati.olsztyn
nowa Na moje oko ewidentny pozytyw:) Moja Mary była zdecydowanie bledszą kreseczką. Po cichutku gratuluję :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046171 przez honka_18
Nowa przed spodziewana @ tez miałam takie testy :P bałam się cieszyć bo testy tanie a kreseczka marna. Jak widać @ nie przyszła :laugh: wiec chyba można wierzyć tym testom. Trzymam kciuki i z gratulacjiami czekam do wtorku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl