BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1046174 przez Nowa...
Dziewczyny- test powtórzyłam dziś około 7 mej, ale noc miałam fatalną- wyszła mniej więcej taka sama kreska- tyle, że to z allegro bo jeszcze jednego znalazłam. Po południu pojadę do apteki bo mam 20 km do niej i zrobie jeszcze 1 test z apteki :cheer: Chyba nie możliwe aby te dwa testy się pomyliły? Teraz to się boję... Ale wam dziękuję za słowa wspracia :cheer: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046175 przez Nowa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046177 przez magmus88
Hej hej :)

Ale fajne wiaodmości z rana! :)

Nowa :) czekamy na betę, po cichu gratuluję :)

Myśmy wczoraj mieli gości....

Powiem Wam, ze grudzień nam się szykuje cały w urodzinach i imprezach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046181 przez stOkrOtka91
Nowa ja miałam zrobić test po odstawieniu luteiny, ale że dopiero to byłby 28dc a mam z reguły 30-31dniowe zrobiłam dwa dni wcześniej betę (przed weekendem żeby wiedzieć) i wyszła mi zaledwie 12. Więc bardzo wczesna ciąża i dlatego z ciekawości zrobiłam test w 28dc bardzo słaba kreska była, ale się pokazała:)
Więc trzymam kciuki:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046189 przez Miluniaa
nowa te testy sie nie myla u mni pokazaly 2 ciaze i sie sprawdzilo z beta wiec gratuluje! ciekawe czyja masz miejscowke chyba Pumci po SZymku ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046241 przez niagara
Nowa no proszę jakie wieści :laugh: Mi na tym pasku podobny bladzioch wyszedł po 10 min dzień przed spodziewaną @. Obecne ten cień cienia wisi mi na cycku :P Tobię życzę tego samego i po cichutku gratuluję :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046251 przez brown24
Nowa trzymam kciuki żeby to było TO; :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046261 przez Sandruska1995
nowa trzymam kciuki :side:

Ja odezwę się po chrzcinach. Mamy w sobotę ale kupa roboty przedemna. Pozdrawiamy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046266 przez Nowa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046267 przez Nowa...
...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046268 przez Nowa...
Dziękuję wam wszystkim :) to z dziś wieczora test apteczny :) Rano na bete jadę, a tak się tego boje... Oby było wszystko dobrze, bo ten ból brzucha mnie bardzo niepokoi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046283 przez GoNia79

Nowa... napisał: Dziękuję wam wszystkim :) to z dziś wieczora test apteczny :) Rano na bete jadę, a tak się tego boje... Oby było wszystko dobrze, bo ten ból brzucha mnie bardzo niepokoi :(


Kochana trzymam kciuki i mysle ze mogę ci gratulować ja tez miałam takiego bladziocha dzień po spodziwanej co prawda ale zrobiłam betę i dzis zaczynam 13 tydzień a tak wygladal moj test gdy go zrobiłam.nie denerwuj się
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046284 przez GoNia79

Nowa... napisał: Dziękuję wam wszystkim :) to z dziś wieczora test apteczny :) Rano na bete jadę, a tak się tego boje... Oby było wszystko dobrze, bo ten ból brzucha mnie bardzo niepokoi :(


Kochana trzymam kciuki i mysle ze mogę ci gratulować ja tez miałam takiego bladziocha dzień po spodziwanej co prawda ale zrobiłam betę i dzis zaczynam 13 tydzień a tak wygladal moj test gdy go zrobiłam.nie denerwuj się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046286 przez nati.olsztyn
Nowa Pięknie! :-)To teraz czekamy tylko na betę która myślę ze jest juz tylko formalnością:) O której wyniki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046297 przez Nowa...
Jesteście super:) dziękuję wam:) krew upuszczona:) I wyobraźcie sobie, że wynik dopiero jutro i to po 15:( no idzie oszaleć,tyle czasu... a jutro termin @ oby się nie pojawiła. Zwłaszcza jak pochodzę to mnie jakby w macicy boli i ciągnie,czuję się okresowo i brzuch napięty:( Miała któraś z was tak? A powiedzcie kiedy u was wyszły ładne 2 kreseczki mimo wcześniejszych badziochow? :) Brown, Zima- jak u was? Brown- mam nadzieję, że @ się nie zjawiła:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl