BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 6 miesiąc temu #1046522 przez Nowa...
Melduje, że na ta chwilę bez zmian. Jak do jutra nic się nie zmieni to jadę na powtórzenie bety. I zapytam czy jest możliwość zrobienia bety w trybie pilnym. Ziaa- to bardzo dobrze, żeby czegoś nie przegapić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1046524 przez stOkrOtka91
Jak cos zapytaj o wizytę u gin ze jesteś w ciąży i masz plamienia żeby tylko coś przepisał:)
A jak robisz badania w przychodni to raczej przed południem przyjeżdża kurier po materiał. Ale popołudniu ewentualnie można zadzwonić do laboratorium;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1046527 przez nati.olsztyn
Kilka godzin mnie nie bylo a tu trzy strony nadrabiania :woohoo:

nowa Beta piekna! Trzymam kciuki. Ja też plamilam w pierwszej ciąży na początku, dostalam na to duphaston. Trzymajcie się!!!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046530 przez Nowa...
Ale się stresuje , tak bym chciała zeby fasolka rosła. Caly dzień czasami brzuch mnie pobolewa tak okresowo, ale plamienie się nie zwiększa. Mam nadzieję, że jak jutro pojadęna bęte to po południu będę miała chociaż telefonicznie podany wynik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046547 przez niagara
Nowa a nie masz u siebie punktu Diagnostyki? U nich zawsze wyniki są popołudniu tego samego dnia
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046551 przez Nowa...
Może w szpitalu robią prywatnie, ale nie mam pojęcia. Zapytam w tym co robiłam czy da radę na cito, żeby dziś był wynik. A Bede sie stresowałam bardzo czy beta rośnie. Dziś chyba nie ma plamienia, przynajmniej na ta chwilę wydzielina praktycznie czysta. Oby tak zostało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046578 przez Nowa...
Krew oddana- około 18 ma być wynik. A kupiłam test sprawdzić czy kreska ciemnieje czy jasnieje. Ten ostatni o czułości 20 a dzisiejszy o czułości 25 i nie z porannego moczu. A krecha już dziś super:) to może i beta taka będzie co:)?
Załączniki:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046580 przez GoNia79

Nowa... napisał: Krew oddana- około 18 ma być wynik. A kupiłam test sprawdzić czy kreska ciemnieje czy jasnieje. Ten ostatni o czułości 20 a dzisiejszy o czułości 25 i nie z porannego moczu. A krecha już dziś super:) to może i beta taka będzie co:)?


Kochana piekna krechą taka intesywna huuurraaaa!!!
Bedzie dobre beta przyrosnie na pewno odpoczywaj ile możesz i ucaluj od cioci Goni syneczka...
A ja jutro wielki dzień zobacze mojego dzidziolka juz nie moge się doczekać..bardzo ważne badanie bo prenatalne ale wiem ze bedzie ok...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046583 przez Miluniaa
Nowa już po tescie widac ze beta przyrasta !! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Nawet nie wiesz jak sie ciesze ! teraz oby tylko z gorki :) To na kiedy termin ??? :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046587 przez honka_18
Nowa Gratuluję :laugh: po teście widać ze wszytko jest dobrze i Maleństwo rośnie w Tobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046590 przez Nowa...
Dziękuję wam:) Milunia jak coś to 1 wszy sierpnia:) z OM ale też miałam dość nieregularne. Plamienia wcale nie ma:) luteine biorę 3x2 bo to luteiny 50. Ale mnie ,,podnioslyscie na duchu" :) super jest mieć wsparcie osób które tak jak Ja pragną małego szkudnika:) Ja uważam,że obniżenie prolaktyny pomogło:) a z moich temperatur bym nie powiedziała, że fasolka zagościła:) Jak więcej pochodzę to brzuszek o sobie przypomina, ale jak poleżę to przestaje boleć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046591 przez GoNia79
No i oczywiście daj znac koniecznie jak beta...ale sie cieszę ze następnej z mas sie udalo...
Ja jestem ciekawa kogo miejscówkę zajelam ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046593 przez GoNia79

Nowa... napisał: Dziękuję wam:) Milunia jak coś to 1 wszy sierpnia:) z OM ale też miałam dość nieregularne. Plamienia wcale nie ma:) luteine biorę 3x2 bo to luteiny 50. Ale mnie ,,podnioslyscie na duchu" :) super jest mieć wsparcie osób które tak jak Ja pragną małego szkudnika:) Ja uważam,że obniżenie prolaktyny pomogło:) a z moich temperatur bym nie powiedziała, że fasolka zagościła:) Jak więcej pochodzę to brzuszek o sobie przypomina, ale jak poleżę to przestaje boleć:)


Odpoczywaj odpoczywaj..ja po moich temp tez nie liczyłam na to ze ciaza bedzie a tu prosze..na poczatku bolal mnie strasznie brzuch aż kulo w pachwinach balam się strasznie ale beta rosla super wiec bylam spokojniejsza..
No i mamy w tej chwili 13 tydzień wiec mknie czas jak glupkowaty...a twój tescik prezentuje sie cudownie nie moge się napatrzeć na niego..tak się ciesze Twoim szczesciem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046595 przez GoNia79
Honka ja ciaze z Kuba zakończyłam w 36 tygodniu w 34 wylądowałam w szpitalu z 4 cm rozwarcia lezalam placek dwa tyg w szpitalu i juz z niego nie wyszłam do rozwiązania a potem jeszcze po porodzie 2 tyg bo małemu nie chciała zejsc żółtaczka wiec miesiąc mojego zycia spędziłam w szpitalu.. Potem gdy Kuba miał 6,tygodni przeszłam stres związany z operacja na przepuchline pachwinową..strasznie plakal nie wiedziałam co mu jest (objawy jak przy kolkach) okazalo sie po wizycie u chirurga ze musi miec koniecznie operacje juz ostatni gwizdek i małego bym nie miała przy sobie.. Wcześniaki maja to do siebie ze blonki w brzuszku w pachwinkach są do konca nie zrośnięte i tam uwiezlo jelitko z jedzeniem dziecko roslo blonki sie zarastaly problem z kupka i migla by się stać tragedia..ale wszystko się dobre skonczylo a blizna malutka..nigdy nie zapomnę tej sytuacji..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046596 przez dodi
Nowa super gratulacje☺ doczekalaś się wreszcie myśl pozytywnie i dużo odpoczywaj
Ja wczoraj byłam u gin junior ma.juz 1.3kg i wszystko w porządku z nim i ze mną jeszcze 12 tyg i na porodówke mogę jechać już nie mogę się doczekać
Pytanko macie może kołderkę z minky zastanawiam się czy taką kupić do łóżeczka czy zwykłą i pościel , nie wiem czy ta minky będzie dość ciepła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl