BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1046490 przez GoNia79
Nowa trzymaj sie bedzie ok chociaż ktos na troche żeby został z małym..rob tak jak dziewczyny piszą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046491 przez Nowa...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Z Łódzkiego. Mam luteinę i ją biorę. Dużo jej biorę, nie zaszkodzi a może pomóc, prawda :) Jak lezę to jest takie małe plamienie że nawet majtek nie ubrudzi. Gorzej jak pochodzę. Wiecie jak bym chciała żeby beta rosła. Tak się boję. I taką mam dzięki wam malutką nadzieję, za co dziękuję :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046492 przez martyna_z
stokrotka dzięki :) ja psychicznie wymiękam tylko po teście. Tak od dłuższego czasu naprawdę odpuściłam i staram się żyć normalnie, ale nie jest to takie proste przy chodzeniu na monitoringi i IUI.

ziaa, jakoś mnie to nie pociesza, wolałabym żebyś mnie tu brzuszkiem zarażała ;) ale w końcu musi się udać! ja już dawno miałam hsg, teraz jeszcze jedna IUI w grudniu a później kolejne badania M. Gin chce zrobić dokładniejsze bo te podstawowe są ok.

Nowa kontaktuj się z lekarzem, choćby telefonicznie, może do przychodni zadzwoń, oni mogą pomóc, a jak dasz radę powtórz betę bo to przyrosty są ważne nie tyle co pierwszy wynik. Trzymam kciuki!

Ja już dziś trochę lepiej. Odetchnęłam i o dziwo dzieciaki w przedszkolu pomogły. Na nie zawsze można liczyć, mogę przytulać i bawić się ile chce ;) prawie jak własne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046493 przez stOkrOtka91
Nowa oszczędzaj się, bierz ładnie luteinę i spróbuj się skontaktować z lekarzem :) my tu mocno zaciskamy kciuki żeby wszystko bylo w porządku :)
Martyna za Ciebie też trzymam kciuki :) to kiedy termin @ która ma nie nadejść?:p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046494 przez GoNia79

honka_18 napisał: Gonia wiem co czujesz, ja już 6 tygodni leżę i wszystko mnie dołuje, mam za dużo czasu na przemyślenia i często denerwuje się z powodu sytuacji które się wydarzyły dawno temu
Ta ciążę znoszę najgorzej psychicznie


Honka dokładnie tak jak piszesz za dużo czasu na myślenie o tym co było albo co moze sie nie daj bóg wydarzyc.. a jesli chodzi o psychiczne znoszenie ciaży to chyba wiek robi swoje hehehe.. ale powiem tak byle do wiosny.. mały tak chorowac nie będzie i zajmę sie wyprawką...
A my chyba założymy wątek jakiś o wspolnym pocieszaniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046496 przez honka_18
Nowa dla pocieszenia ja nie brałam luteiny ani żadnych innych wspomagaczy bo w UK nie dają :unsure: krwawienia miałam żywa czerwona krwią i skończyło bardzo szczęśliwie

Na co choruje Twój synuś? Jeżeli oczywiście można spytać :blush:

Gonia ja juz mam wyprawkę przygotowana, wszystko poprane, poprasowane czeka w szafie na swojego właściciela :cheer: ciągle powtarzam sobie zęby do końca stycznia wytrzymać 2w1 i Kubuś będzie donoszony. Może akurat mi się uda donosić trzecie dziecko bo dwie pierwsze ciaze zakończyły się dużo przed czasem :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046497 przez martyna_z
stokrotka wczoraj robiłam betę, IUI była 9.11 więc według gina już by wyszło i po negatywnym badaniu odstawiłam luteinę, więc teraz trzeba czekać na @ która na pewno przyjdzie, tylko nie wiadomo kiedy, ostatnio po luteinie miałam 36 dniowy cykl a teraz jest chyba 20 dzień, więc sporo czasu przede mną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046498 przez stOkrOtka91
No to faktycznie sporo czasu :)
Taka ładna pogoda to korzystaj:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046499 przez Pinezka
Nowa - super beta :) Na krwawieniach sie nie znam, ale jak masz luteine to lykaj az do wizyty u lekarza, trzymamy kciuki :*

Martyna - po to tu jestesmy, zeby sie wspierac :)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046504 przez Nowa...
Wiecie czy mogę wziąć nospe? Do lekarza nie idzie się dodzwonić,ale ona tak robi że odbiera tylko od kobiet w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046505 przez stOkrOtka91
Może napisz jej smsa?
Chyba można brać to co jest z paracetamolem tak mi się wydaje...

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046511 przez magmus88
Nowa - a na co nospa?

Luteinę jak najbardziej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046512 przez honka_18
Nowa nospa jest bezpieczna w ciąży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046514 przez Miluniaa
Nowa po co Ci nospa ? ona dziala rozkurczeniowo, kobiety biora jednak ja bym nie brala przynajmniej teraz w 1 trymestrze bez luteine i odpoczywaj, nie masz innego gina na konsultacje ? Jak chcesz moge Ci podac nr do swojego wiem ze mozna do niego dzwonic w dzien i w nocy nie musisz mowic w sumie gdzie mieszkasz cos nasciemniasz i on moze Cie troszke pokieruje i uspokoi :) No i zapytasz o nospe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046521 przez niagara
Milunia gratuluję synka, będzie parka, super :laugh:

Nowa nie poddawaj się, beta super :) Nospę w ciąży można brać na bóle brzucha. A może zadzwoń do jakiegokolwiek gina, byle tylko poinstruował Cię co brać i uspokoił trochę?
Moja pierwsza ciąża też zaczęła się krwawieniem, a mimo to córcia okaz zdrowia :laugh: Drugą też miałam zagrożoną.
Przede wszystkim oszczędzaj się Kochana, staraj się jak najwięcej leżeć i nie dźwigać.
Ja na podtrzymanie brałam luteinę i duphaston.
Będzie dobrze, trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl