BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1046766 przez stOkrOtka91
Eh... Jakas do niczego dzisiaj jestem, jakiegoś dola złapałam, wszystko mnie denerwuje:(

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046776 przez Miluniaa
Gonia cudowne wiesci i jaka duza fasolka! :woohoo:
stokrotka odmowilabym, zarazaja czy nie teraz dzidzia jest najwazniejsza, a jak cos by sie stalo nie odzalujesz . Ale ja to moze z tych bardziej panikujacych :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046778 przez GoNia79

Miluniaa napisał: Gonia cudowne wiesci i jaka duza fasolka! :woohoo:
stokrotka odmowilabym, zarazaja czy nie teraz dzidzia jest najwazniejsza, a jak cos by sie stalo nie odzalujesz . Ale ja to moze z tych bardziej panikujacych :whistle: :whistle:


Miluniaa zapomniałam zapytać z tej radości a na zdjęciu USG nie widać CRL :( a wynik z USG i testu pappa dostane za 2 tygodnie ale z tego co mowil lekarz wymiary eleganckie książkowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046779 przez GoNia79

stOkrOtka91 napisał: Eh... Jakas do niczego dzisiaj jestem, jakiegoś dola złapałam, wszystko mnie denerwuje:(


KWIATUSZKU TO HORMONY TEZ TAK MAM..glowa do góry brzuszek do przodu i sie uśmiechamy ladnie..buziaki dziewczynki..mykam spać zmęczona po dzisiejszym dniu troche nachodzilam po Poznaniu dzis nogi bola wiec czy na odpoczynek..
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046799 przez stOkrOtka91
Gonia moze tak.juz nie pamietam kiedy mialam "gorszy dzien" ;)
Ale kolejny dzien.przed nami, oby dobry. Glowa do gory i do.przodu ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046834 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046836 przez GoNia79
Witajcie moje kocham dzis w nocy i do południa przeszłam chwile grozy obudziłam sie na siku a w spodnie od pidżamy we krwi usiadlam na toalecie i znów leciało ze mnie tak jak w okresie..wrocil maz z trasy a ja w drzwiach blada jak sciana i mu mowie ze krwawię..umylam sie wlozylam wkladke i polozylam balam się wstac znow do toalety myślałam że to zły sen..potem bylo juz brudzenie ale zadzwoniłam do mojego giną i natychmiast kazał przyjechać badanie "ręczne" i podgląd dzidziolka..krwiaka nie ma szyjka w porządku dzidziolek spal a serduszko bilo..pan doktor szturchnal dzidziola a ten zaraz rączkami zamachal takie ma sliczne malusie raczki i paluszki policzylismy są wszystkie to mnie uspokoilo..

Zapisal dupka 3x1 wstrzemierzliwosc od seksu i odpoczynek i wizyta nastepna juz z wynikami z prenatalnych 13.12 w razie czego natychmiast dzwonić..najprawdopodobniej jakies naczynko peklo q tej chwili tylko brudzenie przy podcieraniu ale brzuszek troszkę boli..odpoczywamy..Glowa od płaczu i nerwów mi pekala..nie wiem co bym zrobiła jak by mojego ukochanego noe bylo..

Nati u mnie wndomu też mnie jak małe dziecko traktowali zawsze cos nie tak bylo tylko ze ja się postawiłam i z dnia na dzień się wyprowadzilam teraz tesknie za nimi a oni za nami i strasznie sie martwią..ale wierze ze sie postawisz jak dorosla osoba masz swoja rodzinę a i na pewno twój ukochany cię w tej walce wesprze..nieladnie zrobili twoi rodzice najpierw mówili ze to twoje mieszkanie i możesz w kazdej chwili wrócić a potem taki hit z twoja siostra..niech doplacaja wam do stancji pomagają w wychowaniu dzieci zobaczymy jak dlugo wytrzymają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046844 przez honka_18
Nati bo z rodziną to najlepiej na zdjęciu się wychodzi i to tak żeby można było wyciąć. Smutne to wszystko co piszesz :(

Gonia wiem co czułaś, przechodziłam przez to tyle razy w pierwszej ciąży :whistle: dobrze że dostałaś wspomagacze, teraz tylko leż i pachnij. Trzymam kciuki żeby krwawienie się nie powtórzyło
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046846 przez GoNia79

honka_18 napisał: Nati bo z rodziną to najlepiej na zdjęciu się wychodzi i to tak żeby można było wyciąć. Smutne to wszystko co piszesz :(

Gonia wiem co czułaś, przechodziłam przez to tyle razy w pierwszej ciąży :whistle: dobrze że dostałaś wspomagacze, teraz tylko leż i pachnij. Trzymam kciuki żeby krwawienie się nie powtórzyło


Jestem wykończona dzisiejszym dniem aż mnie się zdrzemlo ale brzuch juz nie boli..teraz wiem co czuje inne kobiety gdy grozi im starta dziecka.. Tak się balismy o nasza kruszynkę..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046851 przez Nowa...
Gonią- cieszę się bardzo że z dzidziusiem wszystko dobrze, ale wiem że też strach pozostanie. Mi jak więcej wydzieliny poleci to idę zaraz sprawdzić czy nie ma krwawienia. Odpoczywaj dużo, Ja też się staram odpoczywać:) dzidziolki są najważniejsze:)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046852 przez GoNia79

Nowa... napisał: Gonią- cieszę się bardzo że z dzidziusiem wszystko dobrze, ale wiem że też strach pozostanie. Mi jak więcej wydzieliny poleci to idę zaraz sprawdzić czy nie ma krwawienia. Odpoczywaj dużo, Ja też się staram odpoczywać:) dzidziolki są najważniejsze:)


Tak masz rację kochana odpoczywajmy dla naszych dzidziolkow wszystko.. Kiedy ty masz swa pierwsza wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046859 przez Nowa...
Wizytę mam dopiero 12 grudnia. To będzie 6 tydzień i 2 dni :) mam nadzieje że serduszko już zobaczę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046862 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046863 przez GoNia79

Nowa... napisał: Wizytę mam dopiero 12 grudnia. To będzie 6 tydzień i 2 dni :) mam nadzieje że serduszko już zobaczę:)


Na pewno będzie już serduszko a ja mam wizytę 13 grudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046881 przez aklim88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gonia - ale sie przeraziłam czytając Twój post. Jak dobrze, ze jednak wszystko w porządku. Leż i pachnij



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl