BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1046362 przez Nowa...
Nie pozostało mi jak czekać do jutra. Milunia- super gratulacje:) Ziaa- a wiesz tak pomyślałam o Tobie. Ty dupka odstawiasz 10 dni po owu tak? A np w moim przypadku test w 10 dni od owu negatywny a w 12 delikatny pozytyw. Może lepiej jak bierzesz dupka to tak jak ginek mówił, robić bety:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046369 przez Miluniaa
Gonia z ktorej strony by nie patrzec na to wychodzilo :) ale ja sie ciesze bedzie parka w domu moze chlopaczek jak obiecuje mi z reszta magmus bedzie mniej temperamentny niz moja cora :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046376 przez GoNia79

Miluniaa napisał: Gonia z ktorej strony by nie patrzec na to wychodzilo :) ale ja sie ciesze bedzie parka w domu moze chlopaczek jak obiecuje mi z reszta magmus bedzie mniej temperamentny niz moja cora :laugh:


Super bardzo się cieszę twoim szczęściem bo ja zawsze chciałam mieć parkę..
Pisałam wam o mojej kuzynce wstrętnej wczoraj rozmawiałam z moja mama i mowila mi ze ona i mojej kuzynki mama (czyli siostra mojej mamy) obie rodziły w jednym roku (34 lata temu) ciocia miała termin na maja a moja mam na lipca obie urodzily synów Tyle ze moj brat zmarł po 7 miesiącach.. Z moja kuzynka mamy podobna sytuacje tyle ze ona ma na lipiec a ja na maj termin porodu cyrk by byl jakbyśmy obie urodziny córeczki..hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046383 przez Miluniaa
Gonia tak mi przykro ! jakie to musi byc cierpienie nie do opisania dla matki jak umiera jej dzidzius jeszce na dodatek kiedy sie do niego ma czas przywiazac :( zycie jest niesprawiedliwe ...
Goniu ja życze Ci tej upragnionej córy ! A najbardziej Ci życze zdrowego bobaska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046391 przez GoNia79

Miluniaa napisał: Gonia tak mi przykro ! jakie to musi byc cierpienie nie do opisania dla matki jak umiera jej dzidzius jeszce na dodatek kiedy sie do niego ma czas przywiazac :( zycie jest niesprawiedliwe ...
Goniu ja życze Ci tej upragnionej córy ! A najbardziej Ci życze zdrowego bobaska :)


Dziekuje kochana zdrowy dzidziuś najważniejszy..moj brat nie zdarzył sie przywiązać do swojej córeczki w siódmym miesiącu bratowa urodziła martwa dzidzie ale juz wszystko mieli gotowe dla niej wiec bol straszny dla nich a moi rodzice wszystko od nowa zaczęli przeżywać..masakra i bol dla nas wszystkich nie caly rok pozniej dostaliśmy w prezencie od mojego brata i jego żony najwspanialszy prezent ślubny okazało sie ze bratowa w ciąży byla z piekna lalunia ktora mam na zdjęciu profilowym..ale bol i trauma na cale życie..najgorsze co by mogło spotkać rodzica to pochować swoje dziecko.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046393 przez stOkrOtka91
Gonia masz rację...
Nigdy nie zapomnę tej malej, leciutkiej trumienki, którą niosłam:(

Ale jak to mówią życie za życie, mam nadzieję, że teraz będę mogla sie cieszyć swoim śmiejącym sie dzieciaczkiem :)
O niczym innym nie marze :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046400 przez Miluniaa
stokrotka a w ktorym tc odeszla Twoja corcia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046401 przez martyna_z
Cześć wszystkim. Całe wieki mnie tu nie było. Nie jestem w stanie nadrobić nawet połowy tego co straciłam. Zajrzałam na kilka poprzednich stron i widzę dużo znajomych i dlatego piszę :)
Jesteśmy po drugiej nieudanej inseminacji. Właśnie dziś zrobiłam betę i wynik jest negatywny. Załamałam się i potrzebuje Waszego wsparcia. Wiem że Was zostawiłam bez słowa a teraz wpadam i proszę o pomoc. Ale już sama nie mam siły walczyć.
Co u Was słychać? Streśćcie proszę te miliony postów lub tylko kilka najważniejszych. Postaram się szybko zorientować co się zmieniło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046402 przez GoNia79

stOkrOtka91 napisał: Gonia masz rację...
Nigdy nie zapomnę tej malej, leciutkiej trumienki, którą niosłam:(

Ale jak to mówią życie za życie, mam nadzieję, że teraz będę mogla sie cieszyć swoim śmiejącym sie dzieciaczkiem :)
O niczym innym nie marze :)

Będziesz sie cieszyć na pewno swoja kruszynka tak jak moj brat swoja laleczka..tez pan big wynagrodzil im stratę i mojej mamie tez bo gdy zmarł moj brat ona byla nie swiadoma tego ze byla w ciąży z drugim moim bratem..wiec jest dużo prawdy w tym..
Babcia mi dzis powiedziała ze to śp dziadek moj kochany przyczynił sie do tego ze dziwnym zbiegiem okolicznosci zaraz po jego śmierci okazalo sie że w ciąży jestem..on wiedział ze bardzo pragniemy dziecka..
Martyna witaj tak mi przykro z powodu nie udanej próby..my staraliśmy się z moim malzem blisko 3 lata ale w końcu sie udalo totalne zaskoczenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046403 przez martyna_z
Gonia u nas też niemal trzy lata. Teraz jakoś 2 i pół. Więc trwa to już jakiś czas. Z tym że jestem w tej "lepszej" sytuacji że ominęły mnie poronienia i śmierć dziecka.
Choć mój gin ostatnio mocno się zastanawiał że ani razu się jeszcze nie udało. Nawet biochemicznej u nas nie było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046405 przez magmus88
Jejku dziewczyny zmieńcie temat.... mam ciarki na całym ciele :( to takie smutne i niesprawiedliwe.... ech.

martyna - baty na gołe pupsko dostaniesz. Powodzenia życzę! :)

My dziś byliśmy u okulisty. Małego czeka zabieg przetykania i to w znieczuleniu ogólnym :( najprawdopodobniej na koniec tego roku jeszcze albo zaraz na początku przyszłego. Wszytsko zalezy od jego wago. Musi mieć ok 7,5 kg... a teraz myślę ma koło 6. Okaże się w czwartek na wizycie.... Na szczęście jest to znieczulenie bez intubacji. Tylko przyłoża mu tą maseczkę.... ech dziewczyny. Nie pozostaje mi nic innego jak się modlić, zeby jednak samo się naprawiło :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046409 przez martyna_z
Magmus a co się dzieje? Skąd konieczność takiego zabiegu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046411 przez magmus88
Martyna - mały ma zatkany kanalik łzowy. Lekarz powiedział, że młody jest już zbyt kontaktowy i nie chce mu tego robić "na żywca". Normlanie w tym wieku wykonuje się to na żywa ale stwierdził, ze nie chce mu tego robić bo mały się do niego uśmiechnął hehe. To tak żartem oczywiście. Ogólnie wytłumaczył mi, że tak będzie lepiej. No nic.... zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Przed świętami mamy się pokazac.... chyba ze wcześniej będzie się coś działo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046412 przez martyna_z
Trzymam kciuki za Was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046423 przez stOkrOtka91
Milunia
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Martyna nie poddawaj się :) myśmy się starali 2,5 roku w trzecim miesiącu doszlo do poronienia, odczekaliśmy pół roku i o dziwo udało sie za pierwszym razem :)
Grunt to dobry lekarz, który Cie pokieruje ja zmieniłam i wcale nie żałuję:) psychika też ważna sprawa nie można się nakręcać, bo to daje przeciwny skutek.
Ja zaszłam w pierwszą ciążę jak juz sobie odpuściłam, nie liczyłam płodnych, co więcej zaczęłam się odchudzać i układać życie tak jakbym zapomniala o dziecku a tu taki psikus :)
Trzymam kciuki za staranka :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl