BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1052083 przez Miluniaa
natka moze lepiej nie bierz tak duzo lec kup bo zeby nie przedobrzyc ja 2 tabletki lykalam na poczatku a teraz 1 moze z raz w tyg 2 i jest super ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052085 przez joanna1991
Hej dziewczyny. Ja tak na szybko bo do pracy ide niedlugo. Jutro wam dokladnie odpisze. Powiem wam tyle ze nici z testowania bo @ przyszla :( :/ mam mega bole i dolka... Sms do ginki wyslany czekam na podanie terminu usg a tymczasem od jutra CLO.. Walcze dalej..
Milego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052086 przez nati.olsztyn
Joanna Walcz, walcz!!! Myślami jestem z Tobą! Tulę! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052091 przez Miluniaa
Joasiu trzymaj sie nowy cykl nowe szanse ... wiem, ze łatwo pogadać, wiem jak sie czujesz przerabiałam to z Zu :( Ale nie trać nadziei ja trzymam kciuki żeby w końcu sie udało ! Ps. I tak na pocieszenie powiem, ze takie dzieci wyczekane sa rozpieszczone i niemozliwe hehehehhe kolezanka 10 lat sie starala zaszla w ciaze ale dziecko jej wszystkie lata odbija jak ona opowiada to ja mysle, że ma nawet lepiej niz ja z Zu :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052098 przez Pumcia
Milunia słabe te wasze obelgi- mogę was podszkolic :evil:
Siemanko- tysiąc pięćset sto dziewiecset stron do nadrobienia więc nie ma szans ale postaram się po lebkach zobaczyć co u Was :laugh:
Tak dziś świętuje z winem :woohoo: zapraszam - trochę zostało :P
Buziaki Wariatki :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052099 przez Pumcia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052102 przez Pumcia

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052103 przez Pumcia

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052104 przez natB
Hej ho :)

Gwardia taaaka nowa, że hej :D Witam wszystkie :)... to forum to świetna skarbnica wsparcia, wiedzy i wszystkiego :) POLECAMY I MY :)

Pumcia jest to i ja na chwilę zajrzę :)...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No to wylałam wszystko... pamiętajcie w życiu nic innego się nie liczy, jak ZDROWIE... całym sercem jestem z mamami, które na co dzień borykają się z chorobami i cierpieniem dzieci i najbliższych... Ja psychicznie ostatnio bardzo siadłam... i nie wiem, jak to będzie... nie planujemy na dzień dzisiejszy nic... żyjemy z dnia na dzień...
3majcie się dzielnie wszystkie! ... Liczę, że ten Rok dla Was wszystkich będzie łaskawy... i najlepszy!
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052107 przez Pumcia
O kurcze Nat- przyczepilo się do Was i odczepić nie może. Cholera jasna ! Musicie jakoś sobie radzić- wiem łatwo mi mówić ale kiedyś będzie lepiej . . . Wierzę w to i życzę Wam tego :whistle:

Witam wszystkie nowe dziewczyny, powodzenia w staraniach i skromnie powiem - dobrze trafiłyście :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052108 przez Pinezka
Joanna - przytulam :* Nowy cykl, nowa szansa

Nat - trzymajcie sie, oby Helenka wyszla na prosta :*

Puma - ale przystojniak z twojego synka :)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052115 przez martyna_z
Pinezka rozmiaru bólu nie da się porównać. Bo dla każdego jest to sprawa indywidualna. A nikt nie zrozumie Cię lepiej od osoby która jest w podobnej sytuacji.

Joanna teraz już tak nie boli. Tylko jak się denerwuje i za dużo o tym myślę. Więc staram się jak najmniej. Chociaż moje otoczenie nie do końca mi w tym pomaga. ..

Brown niestety nie ma szans żeby było to cokolwiek innego. Jedynie jest nadzieja że jest mniejsze. Też mam zawsze leniwca zimą. Budzę się dopiero na wiosnę ;)

Miluniaa mała mocno daje w kość? Poczytaj o high need baby. Na fb znajdziesz profil wymagające.pl o takich przypadkach. Prowadzony ciekawie przez psycholożko - pedagożkę

Nati zawsze po kopa możesz zajrzeć tutaj :-) jest i będzie dobrze!

Pumcia jaki słodki mężczyzna!

NatB Zdrówka dla Helenki i babci. Teraz dzieciaki ciężko przechodzą te wszystkie wirusy. Oby już było tylko lepiej.
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052117 przez kristi*
Magdalenas ja też dwie pierwsze ciąże poroniłam, trzecia się udała bez problemowo. Trzymam kciuki

nati.olsztyn całkiem fajny pomysł, ale nie wiem czy zrozumie - będe próbować.

Aktualny cykl słabo wykorzystany, ale za jakiś czas się okaże czy skutecznie :P :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052121 przez natB
pinezka a Ciebie tulę... Każda strata boli... jeszcze Junior doczeka rodzeństwa :)..

A za staraczki, zwłaszcza za stara gwardie, która dzielnie walczy i idzie do przodu mimo przeciwności, TRZYMAM KCIUKI :)..

natigratuluję Kochana trzeciego dzieciatka :).. Helena jest tak absorbujaca, że nawet gdyby chciała to nie mam czasu i chęci na trzecie :P...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052126 przez honka_18
NatB tak bardzo Wam współczuję, trzymajcie się jesteście silne kobitki Helenka wyzdrowieje i wszystko będzie dobrze :silly:

Pumcia juz pewnie dziewuszki w kolejce się ustawiają do Twojego przystojniak :whistle:

Joanna kolejny cykl przed Wami ;) trzymam kciuki i za resztę staraczek również

Nati jak tam dzisiaj samopoczucie?
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl