BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1052043 przez Pinezka
Martyna - czasem mysle, ze nie powinnam sie skarzyc, bo juz jest mi dane byc mama. Wiele z was jest silniejszych ode mnie, bo walczycie o pierwsze dziecko, nie tracicie nadziei, szukacie rozwiazan i was bardzo za to podziwiam.

Dobrze, ze jest to forum i nasz watek i ze mozemy sie wspierac, bo w najblizszym otoczeniu czasem o to trudno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052047 przez joanna1991
ZIAA no w końcu jesteś :p Właśnie pochwal się gdzie odpoczywałaś :p Co Ja to myślałam że na dniach jakoś HSG u ciebie a tu nie miła niespodzianka bo sprzęt popsuty.. :( oby naprawili jak najszybciej, żebyś była już po wszystkim, ale oczywiście z całego serducha życzę ci żeby jednak obyło się bez tego :D żebyś niedługo zaskoczyła nas pięknym pozytywem :* Buziak :*

MAGDALENA Witaj! no ty to mieszkasz najbliżej mnie ze wszystkich :D Trzymam kciuki za twoje staranka :)

MILLUNIA no no sporą dzidzie już masz pod serduchem. Widziałam brzuchol na fb.. taki fajniutki...a pamiętam jak całkiem niedawno byłaś w ciąży z Zuu a tu już drugi bąbelek :) niech tam zdrowo rośnie :*

BROWN może takie myślenie dobrze ci zrobi :) nie będziesz myślała i szybko się uda :D :D

MARTYNA kobitko współczuję ci z tą torbielą.. zapewne ból ci przysparza, nigdy nie miałam torbieli, jedynie nadżerkę bardzo dużą ale od kąd lekarz mi wyleczył ( zamroził) mam spokój, nawet moja ginka śladu po niej nie widziała.

PINEZKA zazwyczaj jest tak że czasami obcy ludzie bardziej cię zrozumieją gdy są w takiej samej/ podobnej sytuacji niż bliscy, którym wszystko łatwo przychodziło. Życzę Ci abyś przeszła przez ten trudniejszy okres w życiu jaknajmniej boleśnie. Pamiętaj że masz nas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052053 przez brown24
Pinezka Twoja reakcja byla jak najbardziej naturalna i zrozumiała.Większość z nas zareagowałaby podobnie.Także glowa do góry.Będzie dobrze :kiss:

Martyna tule :kiss: Może to jednak nie torbiel ehh

Joanna tez tak myślę.Na razie cieszę się życiem i staram sie myśleć pozytywnie.Na wiosnę pewnie znowu zawalczę o fasolkę :) Teraz trochę brakuje mi energii,wieczorami budzi się we mnie dzikie zwierze- LENIWIEC :laugh: i zasypiam w opakowaniu :laugh:
A aTy nie miałaś czasem testować? B)

MagdalenaS to jednak nie moje rejony :P

Pumaaa!! A Ty sobie z nami nie pogrywaj, bo adres Twój znam :laugh: :evil: Odezwałabyś sie w końcu do swojego stada, jasnowłosa gąsko :lol:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052058 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052059 przez Miluniaa
Jesli chodzi o blond anielice nie ma szans sie dzisiaj jej doprosic pije tanie wino i świetuje 50 urodziny :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Podziękowania: Pumcia, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052064 przez brown24

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Eeee Puma wariacie 1000 lat w zdrowiu i żeby taniego wina nie zabrakło :laugh: Ladnie to tak koleżanek na imprezę nie zaprosić? :evil:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052065 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052069 przez nati.olsztyn
Hejka Kochanne!!! :-)
Kogo ja tu widzę! :woohoo: Wow!!!ziaa fajnie że wróciłaś, brakowało tu Ciebie! Chyba same musimy sie zjechać i naprawić tę nieszczęsną maszynę! :evil: bo, kurka, ile to moze trwać!!!

brown Wspaniałe nastawienie! :-)

kristi Ja najpierw zrezygnowałam z nocnych karmień ( miałyśmy z córką umowę, że będzie jadła tylko do spania na noc i na dzienną drzemkę;) podziałało:)). Potem przestała spać w dzień i w taki sposób zostało nam jedno karmienie wieczorem przed spaniem, które póki co kontynuujemy.;)

Magdalena Witaj! Lepiej trafić nie mogłaś;)

martyna Niech ta wredna torbiel da Ci wreszcie spokój!!! Trzymaj się Kochana! :kiss:

pinezka Tulę Cię mocno! Twoja reakcja była jak najbardziej naturalna! Ściskam! :kiss:


Gonia Ty chciałaś foto mojego brzuszka??? Poki co na moje oko zatrzymał się w miejscu i nie rośnie.

ziaa Nadal czuję się senna, ale zmuszam się do robienia czegokolwiek w domu.

Joanna Trzymam kciuki za Twoje testowanko! :-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



milunia Rozkoszne to Twoje dziecię!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052072 przez Miluniaa
nati juz chyba zdrowiej jej odzywiac sie nie da nawet jak daje slodycz to batonik owocowy bez cukru...
ja kupilam super magnez mialam skurcze lydek a po nim jak reka odjal z Zu bralam magneb6 i nie dzialalo chyba przereklamowany...
nati glowka do gory chyba pogoda zle nastraja ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052077 przez honka_18
Milunia jak śliczna ta Twoja córa :woohoo: napatrzeć się nie mogę :cheer:
Co do zachowania to może być charakterek :P mój młodszy tak ma. Wszędzie go pełno, jest jak tornado nie do opanowania przy tym bardzo mądry, inteligentny i uparty :evil: o dziwo w przedszkolu jest grzeczny.

Zia Ty nie znika nam tu tak bez słowa

Tez mi się płakać chciało jak znajome były w ciąży a nam nie wychodziło :whistle:

A ja nadal w dwupaku :evil: jak tak dalej pójdzie to się rozpakuje ostatnia z lutowek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052078 przez nati.olsztyn
honka A Ty jeszcze się turlasz? Myślałam, że na porodowke pojechałaś;)

milunia Co brałaś na te łydki? Dzisiaj sie spina jeszcze bardziej:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052079 przez Miluniaa
natka jak mała wstanie z drzemki zaraz podam Ci nazwe mi po 1 dniu jak reka odjął i od brania lekow ani jednego skurczu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052080 przez Miluniaa
magvit b6 jest nawet dosyc tanio kolo 10 zl placilam ale działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052081 przez Magdalenas
Od kilku dni mnie brzuch w dole pobolewa, podobnie jak na @, a to przecież za jakieś 2 tygodnie :/. Dopóki się o fasolkę nie starałam to co do dnia równo miałam @, a teraz rozjechało mi się strasznie. Jakiś taki dziwny humor mi dziś doskwiera, nie wiem czy to przez pogode za oknem.. Jak Wam dzień mija??
Joanna jak to testowanie? Bo mi już kciuki odpadają ! :)
Miluniaa ale masz pocieszną panienkę :) wszystkie Zu jakie znam do psotniki małe :)
Brown chciałabym mieć takie nastawienie jak Ty :)

I dziękuje wszystkim za miłe przyjęcie :) Każde powitanie czytałam z uśmiechem na ustach :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052082 przez nati.olsztyn
milunia Dzięki wielkie! Jak ten mój w megadawkach nie podziala to kupuję ten "twój":)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl