BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1052215 przez Pumcia
Nat- na odległość. Kurde żebym wiedziała to bym sciskala nogi do maja :whistle: bladz przecież ja miałam cesarke :laugh:
Jadłospis Szymka- rano wstaje 7-8, śniadanie o 9 ; bułka z maselkiem i pomidorem, kawałek parówki z szynki i herbatka : serio- dla niego to śniadanie mistrzów, kaszy nie robię bo nie chce nawet buzi otworzyć. Później koło 12-13 gotuje mu zupke, 16-17 obiadek ( słoiczek lub sama robię np ziemniaczki, marchewkę gotowana i kurczak ) zależy co mam :) 20 kaszka mleczno ryżowa. Międzyczasie czasem zje banana, chrupki, biszkopta, mandarynke lub te wyciskane tubki owocowe :side: oczywiście zdarzy się coś słodkiego podjść od mamusi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052216 przez Pumcia
Magmus dozyjesz moich lat to Sama zobaczysz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052217 przez Pumcia
Dziewczyny wybaczcie że na raty pisze ale wcina mi posty- a jak się wkurze to znów zniknę :laugh:

Miluniek a Ty radzisz w klinice?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052228 przez magmus88
Hej hej :)

Nat - to dobrze, ze trzydniówka. Prosimy o zdjęcie tego super rodzeństwa :D i daj znać jak tam po wizycie u lekarza... Bartek - jak go posadzę i oprę to trochę posiedzi :P ale za radą rehabilitantki nie robię tego często bo to nie wskazane... Jest na etapie przewwracania się we wszystkie możłiwe strony.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Puma - kuchareczka :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052232 przez Nowa...
Hej:) Ja w piątek prenatalne i przyznam że jest stres. Z drugiej strony cieszę się że dzidziulka zobaczę:) magmus-słodziak:) Joanna jaki plan działania:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052247 przez nati.olsztyn
Nowa To normalne że się denerwujesz, jednak przecież musi być dobrze i tego się trzymajmy;) Ja też już się stresuje a jeszcze ponad tydzień do wizyty u ginki i dwa tygodnie do tego badania u specjalisty.


Jeśli jeśli chodzi o nasze (nie)przespane nocki to juz bylo całkiem sympatycznie a ostatnio raczej powtórka z rozrywki bo albo wstawanie na siku, kupa, pić albo zły sen - to akurat ostatnio częściej u Dawida, Maria za to potrafi tak mówić przez sen że się sama obudzi. Na szczęście do 18-stki coraz blizej. :P

nat Z dwojga złego wybieram trzydniówkę. Trzymajcie się ciepło!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052291 przez joanna1991
Czołem kobietki! Ja na szybko bo dopiero z pracy wrocilam i szykuje obiadek. Pozniej przysiądę z kawką :)
Ogolnie to wczoraj strasznie krosty na twarzy mi wysypaly i na piersi i swedzi jak cholera... No i w sobote dostalam @ a dzis czysciutko. Nie wiem co myslec :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052298 przez honka_18
Joanna w takim razie kciuków nie puszczam ;) ja w każdej ciąży miałam krwawienie w terminie @ . Krwi było mnie niż przy @ i trwało 3-4 dni. @miewam 5-6dniowe. Mam nadzieje ze tez tak masz ;)

Co do spania dzieci to i owszem 18-latki nie będą płakać po nocach, tylko imprezować, a my mamuśki zamiast spać będziemy czekać w stresie na koniec impry i powrót imprezowiczów do domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052300 przez Natalia^^
Hej Dziewczyny. Orientujecie sie czy jest gdzieś temat ciąży blizniaczej? Szukałam ale kompletnie nie orientuje się. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052301 przez joanna1991
HONKA noja zazwyczaj @ mam 5-6 dni. Ale w sobote tak brzuch mnie bolal ze az 2 apapy wzielam blada chodzilam i ogolne zle nie dobrze sie czulam. No i lecialo ze mnie razem ze skrzepami.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052303 przez honka_18
Mnie brzuch za każdym razem napier...... ze tez po kilka tabletek brałam, jak zdążyłam bo jak nie to nic mi nie pomagało :whistle: będąc już w ciąży tez. A skrzepy mogą się pojawić bo może macica się częściowo złuszczyła. Zrób test to będziesz wiedziała co i jak a puki co nie trać nadziei :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052308 przez nati.olsztyn
Joanna No to może jest nadzieja?;-) Obcite to było krwawieni e? Miewałaś już takie cykle?
Edit: tak długo odpisywalam, że honka mnie juz ubiegła w pytaniach;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052332 przez Annie1981
Czesc dziewczyny. Pamietacie mnie jeszcze? ;) Chwile sie u Was udzielalam a potem zniklam. Moze nieladnie, ale wpadlam sie pochwalic, ze sie udalo i jestem w 5 tygodniu :)

Widze, ze u Was tez dobra passa. Gratuluje wszystkim zafasolkowanym, a w szczegolnosci Nowa. NatiOlsztyn. Stokrotka, bo z Wami sie staralam :)

Gonia. Jestes juz w 'zaawansowanej' ciazy tak jak sie spodziewalam :) Mam nadzieje, ze wszystko u Ciebie w porzadku.

Trzymam kciuki za pozostale staraczki :)
Podziękowania: GoNia79, stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052334 przez stOkrOtka91
No kogo to me oczy widzą :)
Annie gratulacje :) super, cieszę się bardzo :)
Mam nadzieję, że nam teraz nie uciekniesz ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052335 przez nati.olsztyn
Annie Oczywiście, że pamiętamy! :-) G
Gratuluję!:) Cudowne wieści!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl