BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 miesiąc temu #1057193 przez magmus88
Puma.... ja nie mam gdzie wrócić. Muszę szukać czegoś nowego. Albo... rodzeństwo hehehe. A Ty idziesz na wychowawczy czy tez nie masz gdzie wracać?
A co do karmień - to ile razy mniej więcej w nocy wychodzi Ci karmień? A to taki głodomorek> czy może chce poprzytulać się do swojej złotowłosej mamuni? :evil:

Karolincia - ja miałam sprawdzaną drożność jajowodów ale laparoskopowo. HSG miała Joanna i Zia czeka na swoją kolej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057194 przez magmus88
Wow nowa strona :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057201 przez ziaa
Cześć i czołem :)

Jestem po HSG. Byłam wczoraj w prywatnej klinice. To jakiś jeszcze inny rodzaj bo z usg i innym kontrastem.
Na razie nie wiem zbyt wiele bo dostałam płytę z filmem z badania, ale jeszcze nie ma do niej opisu. Mam nadzieję, ze dziś dotrze bo jutro mam wizytę u doktorka. W ogóle to mój lekarz to niemal anioł. To on mnie umówił tam z dnia na dzień, choć nie było terminu i nawet miał dojechać na samo badanie, ale wczoraj zmienili godzinę na wcześniejszą i niestety mu się nie udało.
Z samego badania wiem tyle, że jajowody są drożne (ale nie wiem czy udrożniły się w wyniku badania czy po-prostu były drożne), zmian, guzów i innych takich nie było, ale coś jest nie tak z macicą. Nie wiem czy z wielkością czy z kształtem, ale Pan doktor powiedział ze to ona może być problemem, a później wyszedł i mnie zostawił ;) także więcej infor dowiem się z opisu, ale jestem baaaardzo zmartwiona. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057210 przez martyna_z
Ziaa pewnie miałaś Sono HSG. Też miałam takie. Bo też miałam prywatnie. Najważniejsze to znać powód. Od tego już tylko krok do jego rozwiązania! Bądź dobrej myśli.

Karolincia ja miałam niedawno usuwaną torbiel 8x4 cm. Jeszcze nie wiem co to było bo czekam na wyniki histopatologiczne. Moja siostra miała potworniaka (u mnie też było podejrzenie) z tym że ona miała go usuwanego jak już doszło do pęknięcia. Generalnie nie ma się czego bać. Trzeba zrobić z tym wszystkim porządek. Też byłam przerażona tą swoją torbielą ale naprawdę nie było się czego bać. Grunt to trafić w dobre ręce a będzie dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057220 przez joanna1991
KAROLINCIA ja miałam robione HSG. sam zabieg był bezbolesny, bo dostałam narkozę. U mnie wykazało że jajowody drożne.

ZIAA witaj. no to fajnie że tak szybko udało się twojemu doktorkowi załatwić ci HSG :* Pójdziesz na wizytę to wszystkiego się dowiesz, jesteśmy z tobą dobrej myśli i nie zamartwiaj się na zapas kochana :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057249 przez Pumcia
Magmus nie mam gdzie wracać bo w 6 miesiącu podziękowali mi na współpracę;(
Myślę że nie chodzi o głód tylko o to żeby się przytulić do mamusi - bo jak się budzi to od razu płacz i krzyczy mama. . . Wczoraj np zasnął o 20 a pobudki o 23, 1, 2, 5, 7.30 koniec spania ;)

Ziajek to wcale nie musi znaczyć nic złego, wyszedł bin widocznie nie widzi problemu i pewnie sobie pomyślał- po co przyszła jak wsio ok ;) głową do góry Mała :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057273 przez stOkrOtka91
Zia teraz juz musi być dobrze :)


Ja po wizycie, a to Moja Gwiazdeczka :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057282 przez Nowa...
Stokrotka- malutkie cudeńko:) Ja nie mogę się doczekać mojej wizyty tzw polowkowego. A będzie mi je robić ta sama doktor co zauważyła ten nieprawidłowy przyczep pepowiny. Ale będę miała stresa... ale to dopiero 20 stego. I ile księżniczka waży:)?
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057283 przez magmus88
Hej :)

Puma... ale powinnaś mieć umowę minimum do dnia porodu. Takie są przepisy.
No ja też nie mam gdzie wracać... Dostaję białej gorączki jak o tym myśle....

Stokrotka - ale śliczności :)

Ziajka - nie martw się na zapas.... wcale nie jesteście przecież jakimś "beznadziejnym przypadkiem". Teraz wiecie na czym stoicie (może inaczej, lekarz wie a Wy dopiero się dowiecie :) ) o której wizyta? Czekamy na relacje.

Nowa - zleci do 20tego :) ani się nie obejrzysz.
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057284 przez Nietoperek
stOkrOtka91 jakie maleństwo :) - to musi być cudowne uczucie móc zobaczyć ktogo tam mamy w środku.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057291 przez stOkrOtka91
Malenstwo juz wazy 750gram, ale jak zobaczylam ta buzinke, to prawie poplakalam sie, bym wycalowala juz ta kruszyne :*

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057295 przez ziaa
Stokrotka słodka córcia! :) Rośnijcie zdrowo :)
Martyna to chyba było jeszcze coś innego ;) Miało w nazwie alfa chyba i było z jakąś pianką kontrastującą ;)

Ogólnie to nadal nie mam opisu, ale ten doktor z kliki dzwonił wczoraj do mojego i powiedział co i jak po badaniu. Ogólnie wieści sa neutralne - nadal nic nie wiemy. HSG nie dało odpowiedzi dlaczego nie wychodzi. Macica jest za mała, ale lekarze nie sa zgodni - ten z kliniki widzi problem, mój nie bo to może byc skutek uboczny clo. W każdym razie do macicy trzeba zajrzeć i przy okazji usunąć polipa którego wykazało HSG. Niestety na histeroskopie oczywiście terminy na wiele tygodni do przodu. Mój doktorek ma jeden termin w rezerwie ;) ale to i tak jest na końcu kwietnia lub początku maja - konkrety termin ustalimy w przyszłym tygodniu. No i niestety ale musze sprawdzić czy zgra mi się to z @ bo musze być tuż po oczywiście ;/
Dziś na monitorinu były dwa pęcherzyki jeden juz bardzo duży na 20 mm drugi trochę mniejszy, więc pregnyl miałam od razu podany.
No nic, małymi krokami do przodu, ale myślałam, ze będzie jakiś przełom a tu dupa.
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057297 przez stOkrOtka91
ziaa dziekujemy ;)

Mam nadzieje, ze wymysla cos w Twojej sprawie, ja mocno trzymam kciuki za Was zebys w koncu mogla sie pochwalic pieknym pozytywem ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057303 przez martyna_z
stokrotka śliczna Twoja kruszynka :)

ziaa to chyba faktycznie jeszcze inne... takie przełomy na jakie liczymy chyba rzadko się zdarzają, mam wrażenie że to jest trochę celowanie "na ślepo", szukanie przyczyny, która jest mało widoczna, a przełom następuje jak się w końcu udaje a lekarz często nie do końca wie dlaczego ;) najważniejsze to działać, bo samo się nie zrobi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057310 przez stOkrOtka91
martyna jest dokładnie tak jak mówisz, ja 3 lata chodziłam do lekarza i nie potrafił znaleźć przyczyny, a ja czułam sie jak jakas nawiedzona, bo lekarz niechętnie mi dawal skierowania na badania, chociaż i tak robiłam je prywatnie... I wychodził z założenia ze kobiety zazwyczaj zamiast z wynikami przychodzily z ciąża.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl