BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 miesiąc temu #1056926 przez magmus88
No to tylko pogratulować :) to piękne, niezapomniane chwile :) Macie już imię>

Nietoperek - rozwój zawsze w modzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056928 przez magmus88
Martyna - czemu ochota coraz mniejsza? Nie poddaewajcie się! :)

Stokrotka, korzystaj... bo u mnie właśnie etap "to nie ja" :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Poza tym czekam na kumpele... ma wpaśc koło 17 :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056930 przez GoNia79
Witajcie dziewczynki witam sie po weekendzie i wg dlugiej nie obecnosci..
Jestesmy po wizycie maly ma juz 1050g odwrocony do nas tylem wszystko z nim ok a mamusia przytyla 1,4 kg przez miesiąc i ma sie oszczedzac dalej jestesmy na lekach i staramybsie odpoczywac mam ostatnio zbyt duzo stresu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056931 przez stOkrOtka91
magmus imię to wyzwanie dla nas :p nie mamy pomyslu :)
gonia milo Cię widzieć:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056932 przez martyna_z
Magmus bardzo dużo wysiłku nas kosztuje samo zajście w ciążę. Do tego przeraża mnie sam okres ciąży i poród. Mam dość bólu. Od końca listopada byłam na proszkach przeciwbólowych. I teraz po prostu nie wiem czy chce. Trochę chyba zaczynam się robić wygodna bo też wiem że dziecko to wyrzeczenia. I tak się wszystko na raz składa że zaczynam patrzeć na wszystko bardzo egoistycznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056934 przez GoNia79
Stokrotka mi Was tez
A tak wygladamy w pierwszym dniu 7 miesiaca i 3 trymestrze

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056936 przez magmus88
Gonia - śłiczności :) ja mimo swojej wagi (jestem XXL :D) też przytyłam tylko 4 kg. W czasie całej ciąży :)
Co to za same stresy u Ciebie?

Martyna.... a moze lepiej tak myslec... działać ... a później niespodzianka! :)

Stokrotka - imię dla dziewczynki to też było dla mnie wyzwanie heheh.

Zia - co tam? Kiedy HSG?

Joanna- co tam u was? Jak się prezent mężowi podobał? wiemw ie,,,, byłot o już jakiś czas temu heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056938 przez Nowa...
Dziewczyny mój pomysł na imię dla mojej dziewusi to Olga:) co uwazacie:)? Stokrotka w którym Ty tyg poznałaś płeć:)? Bo tak myślę czy mogę się nastawiać na dziewczynkę:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056944 przez GoNia79
Magmus mamy kryzys w małżeństwie ale po szczerych rozmowach wyjasnieniu sobie wszystkiego staramy sie bardzo wrocic na wlasciwy tor po malutku.. D stara sie poswiecac nam wiecej czasu jak tylko wraca z trasy ale zapiernicz w firmie daje sie we znaki..mi jest ciezko bo brzuch boli wiele wylanych lez nie przespanych nocy dzieci nie domagaja poprostu postanowilismy podnieść sie w koncu i przestac zostawiac wiele spraw nie zamknietych i nie wyjasnionych.. wierze w to ze wszystko bedzie dobrze i że bedziemy sie nawzajem wspierac.. tesknie za nim i ciezko bedzie nadrobic zaległości ale damy rade musimy..
OLIŚ od paru dni bardzo leniwy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056954 przez stOkrOtka91
Nowa ja dowiedziałam się na prenatalnych, w 11 tyg, więc bardzo wcześnie :) ale to było 80% pewności, a teraz jak byłam na prenatalnych to lekarz powiedział, że 150% no i lekarka na każdej wizycie potwierdzała płeć :)

Gonia trzymaj mi się tam ciepło, najważniejsze Wasze zdrowie :*

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057025 przez Sandruska1995
Piękne brzuszki dziewczyny :woohoo: aż mi się zachciało następnego, ale nie muszę być silna :laugh:

milunia Ty zaraz rodzisz? o matko już? :blink: :silly:

U nas bez zmian. synek trochę chory. Mała na szczęście zdrowa. Dalej mamy tylko jednego ząbka, pięknie siedzimy . Do Raczkowania jesteśmy za leniwi hehe
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057039 przez Miluniaa
Sandruska nawet nie wiesz jak o tym marze B)
Ty bys chciala znow byc w ciazy ??? :whistle: :whistle: podziwiam :silly: ja o zadnej ciazy juz nie chce słyszeć i nawet nie chodzi o same chodzenie w ciazy ale wychowanie znow nieprzespane nocki no i bardzo tesknie za praca siedze calymi dniami w domu jak niewolnik nawet nie mam motywacji zeby sie wystroic pomalowac, bo moje wyjscia ograniczaja sie do wyjscia z mala na spacer lub na zakupy ... Dusze sie jak nie wiem co heh ale uwolnic tez sie nie moge bo zaraz tesknie za mała i kolo sie zamyka ...

Mała jest super ! POdobna do mamy ! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057058 przez magmus88
Nowa - bardzo podoba mis ię to imię :) już laaaata :) tylko gorzej ze zdrobnieniem.... Olgusia?

Gonia, Wy kryzys?? Aż ciężko mi w to uwierzyć. Tak fajnie zawsze pisałaś o mężusiu.... moze to hormony? Trzymam kciuki, zeby wszystko było ok ;)

Milunia, u mnie to samo :D nie pamiętam co to makijaż hahaha. CHyba, ze na "wielkie" wyjścia :D ciągle wyglądam jak chora hehehe. Kiedyś to było nie do pomyślenia :) Ja jeszcze za pracą nie tęsknie :) nie wyobrażam sobie zostawić mojego szkraba.... Chyba muszę intensywnie pomyśleć o rodzeństwie hehe. Wyczytałam już, ze przy karmieniu nie zaleca się brania clo :( szkoda
Pomyśl, ze za 2 lata pozegnasz już pampersy :)

Sandra no w końcu! :) długo każesz na siebie czekać :) Mała słodka. Powoli zaczyna się czuprynka robić hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057060 przez Pumcia
Magmus plisssss! Nie miałam nic wspólnego z Twoja ciąża :laugh: To nie ja :evil:

Miluniek zbieram armię- wojna idzie więc chłopcy potrzebni :laugh:
Dodi Szymus piękny i jakie cudne imię :P

Miśka jasne że pamiętamy, rodziłas 3 dni po mnie :laugh: szybko rosną dzieciaki co? A ja nadal karmię cycem. . . Kiedyś może się wyspie. . .

Nati- nie zazdroszczę rodzinki, jak najdalej od nich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057061 przez Pumcia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl