BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 2 miesiąc temu #1056773 przez miśka23
Oj ciężko się połapać z tymi urlopami, zasilkami i tym całym zusem.

Nowa milunia ma rację... te sukienki, falbanki, kokardki, opaski :-D ale i tak najważniejsze aby było zdrowe :-)

Któraś nadal stosuje testy owulacyjne? Mierzycie przy tym temperaturę?

A co u aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056788 przez magmus88
Miśka a jak się karmicie jeśli mogę wiedzieć? Ja na Bartka też nie mogę narzekać.... chociaż spał lepiej. Teraz mniej więcej o północy je, o 3 i 6.... z Tym, ze ja też kłade się kołó północy więc nie liczę tego jako nocne jedzenie nawet hehehe. Ale wcześniej np o tej 3 sie nie budził.... nie iwem co teraz mu się poprzestawiało :D No i jest na cycu :)

Co do tepmeratury - nigdy nie mierzylam.
Za to do testow tez mam pytanie - wiecie moze jaka jest roznica pomiedzy tymi niebieskimi a zielonymi? chodzi o te z allegro oczywiscie :)

Mnie przed drugim bobo powstrzymuje to, ze bedziemy bez dochodu z mojej strony :( a o jednej wyplacie ciezko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056790 przez Nowa...
W domku mam synka to teraz będzie córcia:) Cieszę się ale po tym wszystkim co przeszłam to dla mnie najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056791 przez Miluniaa
magmus jak nie bedziesz miala dochodu to dostaniesz 1000zl z panstwa moze warto korzystac poki jest ;) bo pewnie dlugo to matki sie tym nie naciesza :D:D

U mnie z praca tez lipa, bo nie wiem czy od wrzesnia nie bede musiala isc a mały tylko pol roczku bedzie mial ;/ opiekunek sie boje babcie mamy daleko ... Ale nie wiem jak to bedzie wiem tylko, ze wiecznie na mnie czekac nie beda :(


miska przy 2 łątwiej zajsc w ciaze :D u nas bez testow bez mierzenia za 1 razem hahahahha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056792 przez magmus88
Milunia - tylko pogratulować hehehe. Tzn że jest ten tysiąc to wiem, ale to zamiast macierzyńskiego. A co przed? Nawet jakby teraz mi się udało ( w co wątpie bo widzę, ze znowu zaczynają mi sie podobne problemy jak przed pierwszą ciążą) to jesteśmy kilka miesięcy bez dochodu.... bo zasiłek mi się skończy końcem lipca... ech. Ciężka sprawa :)

Milunia a jaką masz umowę?

I jeżeli mogę zapytać MIlunia... długo miałaś okres po ciąży zanim zaszliście ponownie? Jak coś to mozęsz na priv napisać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056804 przez Zmienna
Ja także stosuje testy owu, i podobnie jak magmus temperatury nigdy nie mierzyłam.
A co do koloru to w jednym zamówieniu przyszły mi niebieskie głównie ale trafiły sie dwa zielone. Nie wydaje mi się żeby czymkolwiek się różniły. Raczej po prostu inna partia. Ale poprawcie mnie jesli sie mylę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056819 przez Miluniaa
magmus
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056824 przez Nietoperek
Temperatury nie mierzylam, testy owulacyjne tylko raz przy ostatnim cyklu ale już nie będę:p
Dzisiaj byłam u lekarza internisty, dostałam skierowanko na badanko więc w poniedziałek z rana krew i mocz - takie kontrolne podstawy..

Chcę już wrócić do przytulanka bo mi się tęskni ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056826 przez Nowa...
Wcale się nie dziwię że Ci się tęskni za przytulankami:) mi ich też mało:) 20 marca mam badanie polowkowe:) a ktora teraz do testowania:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056914 przez magmus88
halo halo kobietki :) prosze się meldować po weekendzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056916 przez stOkrOtka91
Jestem :)
Po leniwym weekendzie :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056918 przez magmus88
No tak stokrotka... jeszcze liniwym hahaha :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056919 przez martyna_z
Witam się po weekendzie :)
U mnie pracowicie mimo L4. Zajmuje się wymyślaniem własnego biznesu (brak mi nazwy :() a w międzyczasie tworzeniem zabawek na szydełku.

W weekend byłam u koleżanki, której córcia ma dwa miesiące, zakochałam się :kiss: ale ochota na swoje własne coraz mniejsza. Wizyta u gina dopiero 21 marca.

Próbowałam namówić męża na psiaka, ale ma milion argumentów przeciw, główny jest taki że jest uczulony na sierść, więc na razie kiepsko z tym.

A co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056920 przez Nietoperek
U mnie tez weekend pracowity a raczej na przyswajaniu nowej wiedzy,
poszerzam swoja wiedze księgową - masakra jakas :P
-uczyc mi sie zachciało.


A po za tym to wszystko dobrze,organizm już się chyba ustabilizował i powróciliśmy do starań :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056922 przez stOkrOtka91
magmus korzystam póki mogę :laugh:
Ostatnio strasznie śpiąca jestem, wiec dużo odpoczywam, Mala często daje o sobie znać :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl