BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057514 przez ziaa
Joanna jak dziś z tym progesteronem? :)
Brown to kiedy ta @ ma nie przyjść? :)
Nati???? :( :( :(

Ja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057515 przez ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057519 przez mar-tuska
Hejka
Wiem ze o mnie malo kto pamieta bo nie jestem tu tak dlugo jak niektorzy ale...caly czas was czytam...
Skoncentrowalam sie teraz na nojej nowej gin... i jej dzialaniu..
Tzn jestem po 1 cyklu CLO i czekamy na @ lub nie..
Bylam 12dc na usg to radzila zaczac od 13-15... takze zobaczymy..co to dalo ona planuje do 3 cykli na spokojnie.. a pozniej zwiekszyc kontrole moze dodatkowe badania...
Dodatkowo dala ziolka jakis niepokalanek znacie go???????????

Ziaaa bardzo sie ciesze no i zycze owocnych staranek :) :*
A czym jest to badanie co masz robic??

Martyna... to moze teraz jak wiadomo co moze byc przyczyna wszystko bedzie latwiejsze? Mam nadzieje. A jak sie czujesz?

A kto teraz jeszcze w staraczkowym klubie jest??? :) :p

Sandrusia mam tak samo.. smieja sie ze mnie ze perfekcyjna pani domu jestem hehe
Moze mi sie zmieni jak bede miec drugie chociaz niesadze :p

A jak pozostale dziewczynki Nowa Nati Milunia... i cala reszta?
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057521 przez Sandruska1995
martuska mi się nie zmieniło nawet przy drugim :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057522 przez mar-tuska
Taki typ z nas :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057524 przez Pinezka
Haha, Sandra i Martuska, jakby wam dzieci w dzien tylko 2 razy po 20 min spaly, a w nocy 7h przy dobrych wiatrach tak jak moj jak mial mniej niz rok, to pewnie mniej perfekcyjnie by bylo :P Ale zeby nie bylo, ciesze sie, jesli wam sie przy dzieciach tyle udaje zrobic.

Zia, Brown - sciskam kciuki za nieprzyjscie @. Ja mojej sie spodziewam na dniach. Junior znowu dzis z goraczka z przedszkola wyszedl, mam powoli dosc tego chorowania, od grudnia ciagle cos, jak nie on, to my. Nie mozemy wyjsc na prosta :/

Joanna - powtarzasz dzis ten progesteron?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057526 przez magmus88
Martyna, ja niestety nie pomogę. Nie ma takich kontaktów heheh. W sumie tylko jedni znajomi mają psa i to huskiego :D
Milunia - też jakiś czas temu myślałam o chudzince :) wiem, ze ktoś miał z nią kontakt... Albo aggi albo Joanna chyba

Ło Sandra - faktycznie dużó Ci śpi mała :) Nic tylko pozazdrościć. Macie chodzić?

martuska - skoro nas czytasz to i udzielaj się :) wtedy każdy będzie i o Tobie pamiętał :P

Kurcze Pinezka... te choroby najgorsze. Wymęczą jak nie wiem. Ja zawsze umeiram na katar. Nienawidzę! Nienawidzę mieć zatkanego nosa.

Co tam u nas? Byłam dziś u endokrynologa. Wszystko ok. W listopadzie następna wizyta - przed wizytą mam zrobić USG.
Wczoraj byłam z dziewczynami na obiedzie z okazji dnia kobiet.
Jutro znowu ma wpaść kumpela z siostrzeńcem i mamy jechać do mojej mamy bo tam znowu jest mój siostrzeniec ehhehe.

Brzuszki - jak się czujecie? Wiosna za pasem, nie?

Joanna - wyniki powtórzone?
Zia,Brown - to kiedy nie ma być tych@? hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057529 przez Nietoperek
Ja wlansie wróciłam od ginekologa. Dostałam skierowanie na usg tv narządu różnego, skierowanie do hematologa (bo wyniki krwinek białych się nie podobaja) oraz ogólne skierowanie na krew (igm,igg,cmv itp oraz tarczyca ft4 ft3 bo na ostatnim miałam tsh podwyzszone ale to po poronieniu chyba może być?!)
Jak zwalcze gila to pójdę zrobić co trzeba.
Ciekawe ile będę czekać na usg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057536 przez stOkrOtka91
Nietoperek po poronieniu mogly Ci się zmienić wartości, badania też takie robiłam jak Ty :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057539 przez Miluniaa
A no to Sandra juz wszystko wiadomo zeby moja Zu tyle spala tez bym byla zorganizowna :D
Pinezka pociesz sie ze niektorzy maja gorzej u mnie w dzien Zu spi pol godziny i ja w tym czasie latam jak oszalala zeby sprzatnac i ugotowac a to latwe nie jest ... Z kolei rano mam pobudke 6 wiec tez nic nie zrobie ... Ewentualnie wieczorem bo spi od 19 ale szczerze to po dziennym maratonie nie mam nawet sily wstac herbaty zrobic ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057541 przez Nietoperek

stOkrOtka91 napisał: Nietoperek po poronieniu mogly Ci się zmienić wartości, badania też takie robiłam jak Ty :)


WIem, dlatego za bardzo sie nie przejmuje :) jak tylko minie przeziębienie to je powtórzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057543 przez Pinezka
Milunia, ja sie nie skarze, bo u nas to dzieki bogu ;) i dzieki chodzeniu do zlobka sie unormowalo. Junior spi w nocy od 21:30 do 8 rano i w zlobku od 13 do 15. W weekend roznie, czasem pociagnie drzemke az do 3h, a czasem 40 min tylko, ale przynajmniej zdazy wypoczac i potem nie marudzi.

Ale jak sypial tylko te 20 min drzemki to troche sajgon byl. Ani sie nie zacznie dobrze jednej czynnosci, ani sie nie odpocznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057547 przez Sandruska1995
magmus mamy , ale za często go nie używamy. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057564 przez niagara
Cześć Dziewczyny :)

Milunia melduję się :P Czytam w miarę na bieżąco, ale my się już nie staramy więc w temacie nie jestem :P

Sandruśka podziwiam zorganizowania, ale przy grzecznych dzieciach to nie sztuka :P

Ja dołączam do klubu mamusiek z codziennym sajgonem :blink: :laugh:

Mój Igorek w dzień prawie w ogóle nie śpi :blink:
Max 10 minut :blink: na spacerze zdarzy się czasem i pół godziny haha :laugh:
Całe szczęście że tylko albo aż całe noce przesypia, inaczej chodziłabym po ścianach :P
Julka w przedszkolu też tylko na 4,5h więc porządki nadrabiam po nocach :laugh: O zabawki się nie potykamy, syfu nie ma, głodni i brudni nie chodzimy więc chyba daje radę :P :laugh:

Nie pamiętam która to o pieska pytała, ale niestety nie pomogę ;) My mieliśmy huskego, fajny był, ale i obowiązek nie mały, a o sierści w każdym kącie już nie wspomnę :blink: :laugh: Teraz mamy króliczka :silly: Mniej uciążliwy, ale i takiej frajdy już nie ma ;)

Poprawka
Aktualnie mamy niezły sajgon :P :P :P Prysznic nam się zepsuł (brodzik pękł), mąż dzisiaj wymontował, a nowy będzie najwcześniej jutro :blink: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057573 przez brown24
Magnus ,Ziaa u mnie dzis 26dc,poprzedni trwał 32, a z reguły mam 29-30dniowe.

Ziaa ten Twój doktorek to złoty jest,miejsce dla Ciebie trzyma.i znowu dwa pęchole.No bliźniaki to są Ci pisane poprostu :P

Niagara to jednak dzis brudni będziecie hihihi.Pokaz nam swoje skarby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl