BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 miesiąc temu #1058742 przez GoNia79

nati.olsztyn napisał: gonia Wyglądacie pięknie! :-) Współczuję Ci tej nerwówki którą musisz przechodzić. Dobrze ze usłyszał czym grozi stres w ciąży.

Nati dZiękuję za komplement
Jest mi tak ciezko ze jestem ciaza i ta cala sytuacja zmęczona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058747 przez GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058750 przez nati.olsztyn
gonia Nie dziwię Ci się, jednak musisz byc silna i wytrzymac jeszcze chociaż te 6 tygodni. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058836 przez Nowa...
Ale tu cisza:) Gonia Ty jeszcze troszkę i będziesz tulić swoje maleństwo:) Milunia a Ty jakoś na dniach tak? A Ty będziesz mieć Cc czy SN? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu - 7 lata 4 tygodni temu #1058839 przez nati.olsztyn
nowa Jak się czujesz? A powiedz, jesteś w stanie określić położenie Malucha w brzuszku? :)


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058854 przez Nowa...
Nati tak konkretnie to nie, tzn czuje że jest np po jednej stronie brzucha albo naciska na dół, ale żebym określiła tak dokładnie to ciężko:) wiesz tam gdzie dzidzia się ułoży to aż twardy brzuch i pobolewa. Też tak masz:)? A czuje się średnio bo jak więcej coś porobię to czuje okresowy ból brzucha lub gdy np za długo siedzę. A teraz już zaczynam coraz częściej czuć dzidziusia nawet gdy chodzę:) a Ty jak się czujesz:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058858 przez nati.olsztyn
nowa Tak, mi też brzuch czasem twardnieje w miejscu gdzie jest maluch, zwłaszcza jak się wiecej porusza, a od czasu do czasu to cała macica twardnieje. A jakie masz poziomy magnezu i potasu? Bo takie twardnenie moze byc związane z niedoborami. Tez jak wiecej pochodzę to boli i się spina. Ja z tym polozeniem Grosia to trochę świruje po ostatniej wizycie, i ciagle zastanawiam jak się ułoży przed kolejną ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058863 przez Nowa...
Ja to mam aż takie wypukłości na brzuchu:) zresztą jak dzidzia kopie to aż brzuszek podskskuje:) a od kilku dni czuje kopniaczki nie tylko gdy leżę ale i podczas chodzenia:) a jak dzidzia była ułożoną? Na tym etapie to kilkanaście razy jeszcze pewnie się przekreci:) u mnie na przed ostatniej i ostatniej wizycie położenie glowkowe. A nie miałam sprawdzonego poziomu magnezu i potasu a w nocy łapią mnie skurcze nóg tzn od kolana po kostkę i to bardzo bolesne:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058875 przez GoNia79
Kurcze dziewczyny ale wasze suuwaczki zapierniczaja ja witam sie w 32 tyg strasznym bolem brzucha... maly gdzie w pachwiny laduje mi piastki.. a jak tatus dzis go troszkę pobudzil to tak wypial nozki ze myslalam ze mi brzuch peknie w pol a tatus dostal kopa w ucho..
Przeslodkie jest to ze Oliwier tak reaguje na glos taty..
Wiercipierek malutki ulozony jest glowka w dol i najczęściej wypina sie w lewej strony mieszkanka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058876 przez GoNia79
Nati zgrabniocho jaki masz sliczny brzuszek moj z dnia na dzien coraz większy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058888 przez magmus88
Hej :)

Joanna - co tam słychac na froncie? :)

Aklim? co u was?

Pinezka ? jak Twoje zdrówko?

Na Aggi jestem obrażóna :P więc nie pytam haha.

Milunia? Jeszcze się kulasz? Jak samopoczucie?

Brzuchatki - jesteście cudowne! :)

Bartek zaczął dziś raczkować! :) tyle z nowości u nas hehehe. Od czwartu siada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058895 przez Pinezka
Cos mi sie z powiadomieniami o nowych postach popsulo i myslalam juz, ze jakie to dziwne, ze od koncowki marca nikt sie nie odzywa ;)

Magmus - to teraz bedziecie za nim ganiac :)

Milunia - no wlasnie, gotowa do rozpakowania sie jestes?

Nati - sliczny brzuszek :)

Gosia - czytalam co pisalas o twoich ostatnich perypetiach z mezem, no trudna sytuacja, mysl przede wszystkim o wlasnym spokoju :*

U mnie zdrowotnie ok, sluch wrocil :D, junior troche kaszle znowu i nieco mu z nosa leci, ale poki co goraczki nie ma, wiec jakos sie turlamy ;) U mnie 18 dc i na razie jeszcze bole okoloowulacyjne sie nie pojawily, ale ostatnie dwa cykle mialam dluzsze niz zwykle, wiec czekam grzecznie i meza balamuce co kilka dni, haha. Jak sie w tym cyklu nie uda, znowu zaczne robic testy owu, zeby tak po omacku nie dzialac, bo chyba mi sie troche poprzesuwalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058896 przez Miluniaa
Donosiłam !!!! :woohoo: :woohoo: to teraz tylko czekać hihih ide na morfologie zaraz i pozniej mam wielkie plany pakowania torby :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058897 przez nati.olsztyn
milunia :woohoo: hurra!!! :-) Udalo się! Jeszcze wyjdzie ze przenosisz, czego Ci nie życzę bo wiem ze juz się meczysz. Pewnie po spakowaniu torby poczujesz pelny relaks i przedporodowy spokoj i poleci;)

Pinezka Trzymam kciuki za ten cykl! :-)

magmus Gratulacje! :-) Teraz juz Cie wszędzie dogoni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058913 przez ziaa
No Milunia! :woohoo: świetne wieści :) to teraz mam melduj każdego dnia on sytuacji :) ja myślę, że będzie tak jak mówi Nati - uszykujesz torbę, rozluźnisz się i pojedziesz do szpitala :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl